zakkafein kullanıcısının son içeriği

1. Z

Bir Tarp Tente Olarak Oto Brandası

Ynt: Bir Tarp Tente Olarak Oto Brandası Merhabalar, Tarp konusu çantasının hafifliğine takıntılı bir kişi olarak benim de çok fazla ilgimi çekiyor. Tyvek güzel bir alternatif fakat Türkiye'de ufak boyutlarda nereden satın alabileceğimi bulamadım. Ebay'de tarp yapmak üzere uygun boyutta tyvek...
  2. Z

Malzeme Temini

Ynt: Malzeme Temini Uludağ'da yazın ortasında yapacağın bir kampta uyku tulumuna ihtiyacın olacaktır. Ben pek üşüyen bir insan olmasam bile tulumsuz uyuyamıyorum, fakat konfor derecesi 10 civarında olan yazlık bir tulum işimi görüyor. Düşündüğün çadır dar hacimli olması dışında güzel bir...
  3. Z

110 Litre Çanta Ve Tavsiyeleriniz.

Ynt: 110 Litre Çanta Ve Tavsiyeleriniz. Bilindik markaların bu boyutta çantalarının o fiyatlara çıkmasının sebebi sadece isimleri değil kaliteleri, sırt sistemlerinin insan anatomisine uygun oluşu ve üzerlerinde harcanan mühendislik emeği. 30 litre altı çantalarda taşınacak ağırlık daha kısıtlı...
  4. Z

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi Eğer günübirlik faaliyetlere sırtınızda çok ağır bir yükle çıkmayacaksınız istediğiniz bence oldukça makul. Amerika'da çok çok yaygın olmasına rağmen ülkemizde nedense hiç adı bile duyulmamış "ultralight" denen bir akım var, eğer yabancı diliniz yeterliyse google'da...
  5. Z

Kutupayısına Yeni Salomonlar Geldi ! Fiyatlar Çok Uygun

Ynt: Kutupayısına Yeni Salomonlar Geldi ! Fiyatlar Çok Uygun Diğer salomon indirim konusunda uzunca yorum yapmıştım fakat burada tekrar etmek istiyorum: Ellerinde olmayan ürünü indirimde gibi gösteriyorlar, 4 haftada parasını verdiğim bir ayakkabıyı getiremediler, o süre boyunca da...
  6. Z

Çanta Seçiminde Kararsız Kaldım.

Ynt: Çanta Seçiminde Kararsız Kaldım. Öncelikle bahsettiğin iki çantadan birisini alacak olsam Karrimor'u alırdım. Büyük bir çanta, yanına gereksiz eşyalar da almana yol açacak ve sırtındaki ağırlık bi süre sonra işkenceye dönüşecek. Çantaların boş ağırlıkları arasında da hacimden kaynaklı...
  7. Z

Kutupayisi.com Salomon Ayakkabılarda İndirim?

Ynt: Kutupayisi.com Salomon Ayakkabılarda İndirim? Sayın Baki Temizler, kutupayisi firmasıyla bir ilginiz olması ihtimali var mı? buradaki firma hakkındaki şüpheli yorumlarımızdan sonra üye olmuşsunuz foruma ve mesajlarınızın neredeyse tamamında kutupayisi linkleri ve indirim tanıtımları var...
  8. Z

Ynt: Kutupayisi.com Salomon Ayakkabılarda İndirim? Stoklarında olmayan ürün bana stokta yok dedikleri saatlerde kargocu tarafından kapıma getirilmiş:) Dün tekrar geldi kargo ve ayakkabıyı aldım, fakat "Mavi renk, 42.5 numara, Tecamphibian 3" modeli siparişimin yerine "beyaz renk, 43.5 numara...
  9. Z

Ynt: Kutupayisi.com Salomon Ayakkabılarda İndirim? Ben siparişi vereli bugün itibariyle 1 hafta bitti ve ürün hala yok ellerinde, olmayan stoğun neyini erittiklerini merak ediyorum:) Oyalamaya çalıştıklarını hissedince dün sert bi dille bi mail yazıp memnuniyetsizliğimi belirttim ve o andan...
  10. Z

Hindistan-Nepal Bisiklet Turu

Ynt: Hindistan-nepal Bisiklet Turu Atlas'ı takip ediyorsanız eğer "Moğolistan'daki Kayıp Türk Halkı Dukha'lar" konulu yazı dizisini de Selcen hanım yazdı:) bildiğim kadarıyla bu yaz 2 ay boyunca Moğolistan'd Dukha'larla beraber yaşadı, kültürlerini öğrendi, yani anlayacağınız dünyayı...
  11. Z

Kaş'ta Bildiginiz kamp alanları (yarından sonra gidiyorum)

Ynt: Kaş'ta Bildiginiz Kamp Alanları (yarından Sonra Gidiyorum) Esenr hanım, daha önce yapmadıysanız Kaş'ta tüplü dalış (scuba) deneyebilirsiniz. Türkiye'de dalışın başkenti denebilir, bu işin en güvenli ve keyifli yapıldığı yer diyebilirim:) Bir acentaya gitmek yerine direkt limandaki...
  12. Z

Ynt: Kutupayisi.com Salomon Ayakkabılarda İndirim? Firma normalde oldukça sağlam, 2-3 yıl önce aldığım bir Buff'ın kenarlarının sökülmeye başladığını söylediğim zaman anında değişimini yapmışlardı. İndirimdeki ayakkabılarla ilgili buraya yazdıktan sonra aradığımda da telefona hemen cevap...
  13. Z

Ynt: Kutupayisi.com Salomon Ayakkabılarda İndirim? Arctoria, siparişin geldi mi merak ediyorum? ben de 200 liralık bir ürünü 80 liraya aldım, ellerinde olmadığı için indirmiş olabilirler mi merak etmekteyim:) Erkan bey, indirimde olan ürünlerin hepsi ya çok büyük numaralar ya çok cırtlak...
  14. Z

Decathlon

Ynt: Decathlon Bir önceki yanıtta söylendiği gibi decathlon'un online satışı http://www.sporunuzmani.com/ adresi üzerinden yapılıyor. decathlon.com.tr'ye girdiğiniz zaman üst sağdaki online alışveriş linkine tıkladığınızda yönlendirdiği link bu zaten. Fakat mağazadaki bütün ürünler online...
  15. Z

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi Merhaba Büyük ihtimalle erasmus'la okumaya gidiyorsunuz İsveç'e:) ben de geçen dönem ağustos ve ocak ayları arasında oradaydım. Zorlu koşulları düşünerek Boreal Atlas aldım fakat zorlu koşul olarak sadece yağmur var şehir hayatında o aylarda (ben Vaxjö'de kalıyordum ona göre...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri