trt123 kullanıcısının son içeriği

1. T

Triton 500 Application Error mesajı

Ynt: Triton 500 Application Error Mesajı evet "rf" Yazısı Varyapacak Bişey Varsa Göndereyim Update Defalarca Yaptım Sonuç Aynı, Anten Sorunu Yokteknik Serviste Baktı, Bu Şekilde Başka Birinden Aldım Senelerdir Kullanmıyorum, Usb Olarak Bağlantı Olunca Bilgisayarda Görünmüyor Hafıza Olarak
  2. T

Magellan GPS Kullanıcıları

Ynt: Magellan Gps Kullanıcıları firmanız Tamir Konusunda Bence Aşırı Yetersiz Ayrıca Müşteriye Davranmayı Bilmiyor Başka Teknik Servise Yaptırma İmkanı Olan Gitmesin Cihazımı 15 Günde Tamir Etmek Bir Yana Sorunu Bile Bulamadınız Kaynak Yapıyoruz Dendi Duyan Otomobil Kaynağı Yapıyorsunuz Sanacak...
  3. T

Triton 500 Application Error mesajı

Ynt: Triton 500 Application Error Mesajı merhabalar Triton 2000 Konusunda Tecrübeli Olduğunuzu Yazmışsınız Triton 2000 Cihazım Var Uydu Yakalamıyor Update Yaptım Sonuç Aynı Antende Sorun Yok Sorun Sirf Star Iıı Chipi Tarih Değiştirildiğinde Kabul Etmiyor Aynı Tarihe Çekiyor Program Anladığım...
  4. T

Magellan GPS Türkçe Menü

Ynt: Magellan GPS Türkçe Menü Merhabalar, Türkçe dosyası(lang) mı var sizde varsa yardımlarınızı bekliyorum Magellan triton 2000 için

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri