TRİKESAN kullanıcısının son içeriği

1. TRİKESAN

Satılık Romork

Ynt: Satılık Romork 900TL. DAHA DÜŞÜK FİYATADA İMAL EDEBİLİRİM,GALVENİZ YERİNE BOYA OLUR, SAÇLARDA 1.5 DEĞİL 1 MM OLUR .SİZDE TEKERLEK VARDIR ONLARI KULLANIRIZ.V.S.
  2. TRİKESAN

Satılık Romork

100*100CM, ATV VE ARABA ÇEKİ TOPUZUNA UYUMLU ,TAMAMEM SIFIR MALZEMEDEN YAPILMIŞ ,DALDIRMA SICAK GALVENİZLE KAPLANMIŞ , 3 GÜNLÜK ROMORK. HER ÇEŞİT ROMORK SİPARİŞİ ALINIR.
  3. TRİKESAN

Satılık Süper Modifiyeli Atv

2012 model,2013çıkışlı 3000km,plakalı,PUMAREX adventure 200, full modifiyeli , 2000tl üzerinde aksesuvar vardır ,ön cam,ön çanta , arka çanta ,depo üstü çanta ,elcik ısıtma ,sis farları , ön arka kauçuk tampon ,ön ve arka bagaj demiri büyütme , ön amortisör değişimi , komple araç yükseltme ...
  4. TRİKESAN

Satılık-Motorsiklet -Mondial 150 zat -2006

Ynt: Satılık-Motorsiklet -Mondial 150 zat -2006 muayenesi ekim 2010 da idi, kış gelince pek binmediğim için yaptırmadım.b u şekilde almayı düşünen olursa fiyattan düşeriz, şuan 8300 km de sorunsuz, fiyatıda düşürdüm zaten
  5. TRİKESAN

Ynt: Satılık-Motorsiklet -Mondial 150 zat -2006 hayır ,şu an bende
  6. TRİKESAN

Bisiklet-Cenıx-21 Vites-Hiç Binilmedi

Ynt: Bisiklet-Cenıx-21 Vites-Hiç Binilmedi 185 ytl.
  7. TRİKESAN

Bisiklet-Cenıx-21 Vites-Hiç Binilmedi

8. TRİKESAN

Ynt: Satılık-Motorsiklet -Mondial 150 zat -2006
  9. TRİKESAN

Ynt: Satılık-Motorsiklet -Mondial 150 zat -2006
  10. TRİKESAN

Kuba Atv ler Hakkında Bilgisi Olan Varmı

Ynt: Kuba Atv ler Hakkında Bilgisi Olan Varmı
  11. TRİKESAN

Gezenbilir Motosiklet Grubu Kamplı Şile Gezisi (4-5 Nisan 2009)

Ynt: Gezenbilir Motosiklet Grubu Kamplı Şile Gezisi (4-5 Nisan 2009) Gelmeyi çok istiyorum ama benim zata güvenmiyorum ,satılığa çıkardım zaten inşallah iyi bişey alınca.
  12. TRİKESAN

Off-Road Trike, Tamamen Kendi El Emeğim

Ynt: Off-Road Trike, Tamamen Kendi El Emeğim Asvalta yani kuru zeminlerde çamur,toprakta problem yok lastikler fazla dişli değiştirsem dada düz olanlarla oda hallolur ama güçlü oldugu için no problem.
  13. TRİKESAN

Off-Road Trike, Tamamen Kendi El Emeğim

Ynt: Off-Road Trike, Tamamen Kendi El Emeğim Kendi maşasına ilave yapılması gerekiyor ,yani disk freni ve dişliyi ayrıca milin bağlanması için rulmanlarda monte olmalı mada güçlendirilmeli sonuç olarak kendi maşasına birçok kaynay gerekiyor şöyle olur ancak ikinci bir maşa ,dişli,fren,alınır...
  14. TRİKESAN

Kuba Atv ler Hakkında Bilgisi Olan Varmı

Arkadaşlar kuba xy 150 st ıı atv ler 12.3 hp , 70km hız ,4 ileri 1 geri özelliğiyle 150cc 8.16hp , 55km hız , otomatik olan kanuni atv ye göre baya üstün gözüküyor ama performans ve kalite nasıl bilmiyorum bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.
  15. TRİKESAN

Arkadaşlar 2006 mondial 150 zat 4500 km de ,siyah ,sorunsuz ,ilave olarak ,ön kırılmaz fiber cam , sis farları , torpidoda çakmaklık ,alarm ,uzaktan çalıştırma ,arka bavul bagaj 1.950 ,pazarlık yaparız.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri