topcu78 kullanıcısının son içeriği

1. T

Çekme Karavan Ile Tepebaşı Sorunları Nelerdir?

Tekrar teşekkür ederim, görüntü yüklemiştşm
  2. T

Merhaba; Sorum ile ilgilendiğiniz için öncelikle çok teşekkür ederim. Bugün öğlen saatlerinde karavanı arabama bağladım ve bahsettiğim eğimli çıkıştan yarım gaz 2500devir çok rahat çıktım. Ancak bir yerde motor devrini yükseltmek için biraz gaz verdim ve patinaja düştü ve toparladım( kendi...
  3. T

Merhaba yardım soruma sizin daha önce cevaplamıştınız. Ancak karavanımı teslim aldım ve sitemin açık eğimli olan oto parkına başarılı park ettim. Şimdi ise çıkış beni biraz geriyor yaşamadan anlamayacağımı da biliyorum. Cep telefonuma indirdiğim bir uygulama ile yokuşun açısını ölçtüm, bu...
  4. T

Açık otopark yükseklik sorunu yok.
  5. T

Oturduğum sitemin oto parkı. Düz alanda (Araç+ karavan)'ım park halinden 75 metre hareket ettikten sonra bu rampayı çıkacak ve 25-30 metre sonra da siteden çıkış olacak.
  6. T

Sizi çok meşgul ettim, hakkınızı helal edin içim çok rahatladı ilginize çok teşekkür ederim. Selamlarımla.
  7. T

? =50 metre Merak ettiğim önemli konu ,düzlüğe çıkma anında sorun yaşamadan yola devam edebilir miyim? İlk soru resimdeki gibi ( karavan çeki demirini ters tepki yapar mı )sorunlar yaşanır mı?
  8. T

Öncelikle ilginize çok teşekkür ederim. Eğim açısı hesabımı nasıl yaptığımı da bildirmek istedim doğrudur inşallah. Sorum da 1' yanlış yazmışım şu an yazdığım bilgiler tam bilgidir. Çok teşekkür ederim, selamlarımla. EĞİM AÇISI HESABI == EĞİM AÇISI HESABI TABAN== A% =100 YÜKSEKLİK== H =...
  9. T

Çekme Karavan ile Tepebaşı sorunları nelerdir, temsili çizimdeki anı yaşayan varmı, çözüm nedir?
  10. T

O1, O2 Kategorisi Ağırlık Hesapları Nasıl Yapılır?

Bunu düşünmemiştim, çok teşekkür ederim. Selamlarımla
  11. T

Çeki Demiri Ruhsata Işleme

Teşekkürederim
  12. T

Çeki Demiri Ruhsata Işleme

Ilk sahibi oldugum için orijinal asıl uygunluk belgesi elimde ve TSE belgesi elimde.Tesekur ederim. Selâmlarımla

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri