taydin66 kullanıcısının son içeriği

1. T

Wince Işletim Sistemi Için İgo Nextgen

Utku kardeşim ARO ama bu program 2016 yılına ait. Hiç kimsede yenisi yok. Başka sitelerde adam bide 2018 diye yazmış. Kandırmaca yani. Sizden ricamız yeni versiyonu sunmanız. Saygılar
  2. T

İgo Primo İçin Çeşitli Avrupa Ülke Haritaları

Utku Bey ilginiz için çok teşekkür ederim. Ne zaman müsait olursanız elbette, Dönüşünüzü bekleyeceğim
  3. T

Merhaba Utku Bey bu paylaştığınız igo avic bana biraz zor geldi. Klasik ıgo 9 primo nexgen falan var mı?
  4. T

Utku Bey. Vallahi sizde epey uğraştınız ama bunu da denedim olmadı. En iyisi ülke haritalı olan başka bir IGO kurmak. Sizin bir tavsiyeniz olur mu? Edirne'den sonrası yok.
  5. T

Buyrun neredeyse bütün dünya \Albania.fds" \Albania_HERE_2016.Q4_161201.fbl" \Albania_HERE_2016.Q4_161201_(DA).fda" \Albania_HERE_2016.Q4_161201_(TI).ftr" \Andorra.fds" \Andorra_HERE_2016.Q4_161201.fbl" \Andorra_HERE_2016.Q4_161201_(DA).fda" \Andorra_HERE_2016.Q4_161201_(SP).fsp"...
  6. T

Adres bul kısmında ülke olarak sadece Türkiye var. Diğer ülkeler yok. Dolayısıyla Avrupa'da bir ülke giremiyorum. Ayrıca örneğin Edirne'ye kadar haritada baktığımda Edirne'den sonraki şehir yada ilçeleri de harita üzerinde göremiyorum.
  7. T

Lisans dosyasının içini silip sizin verdiğinizi yükledim olmadı. Sizinki ile birlikte bendekini de birleştrdim yine olmadı.
  8. T

Lisans dosyasının içini komple silip bunları mı yükleyeceğim. Yoksa onlarda duracak mı?
  9. T

Lisans dosyasının içinde bu dosya isimleri var. toplam 122 dosya Basarsoft_Turkey_Primo_2_4_Android_Turkey_1310_NNG_DEM_DA_3D_3DLM_PST_CAR_MEDIA_JV_HTTP_TMC_.lyc Basarsoft_Turkey_Primo_2_4_Android_Turkey_1310_NNG_DEM_DA_3DLM_PST_CAR_MEDIA_JV_HTTP_TMC_.lyc...
  10. T

Merhaba, Benim cep telefonumda Igo Nexgen yüklü. Diğer ülke haritalarını da content içindeki map içine atmama rağmen göremiyorum. Sebebi ne olabilir?
  11. T

Google Earth'de Parkur Hazırlayıp GPS'e Yükleme Konusunda Yardım Lütfen

Ynt: Google Earth'de Parkur Hazırlayıp Gps'e Yükleme Konusunda Yardım Lütfen İlginize teşekkür ederim. Deneyeceğim
  12. T

Ynt: Google Earth'de Parkur Hazırlayıp Gps'e Yükleme Konusunda Yardım Lütfen Merhaba The Venturer, Dediğiniz yapıp yükledim ve gps cihazımda rata gördüm. Ancak bu rotayı favorilerime ekleme işlemini yapamadım. Bu işlemi yapamadığım için cihaz beni rota üzerinde yönlendiremiyor.
  13. T

Ynt: Google Earth'de Parkur Hazırlayıp Gps'e Yükleme Konusunda Yardım Lütfen Merhabalar Benim cihaz double dın NECVOX DVA-9801SHD navigasyon cihazı. Cihazın üzerinde IGO8 kurulu. GPs Babelde bu cigaz için hangi formatı seçmem gerektiğini bilemedim.
  14. T

Ynt: Google Earth'de Parkur Hazırlayıp Gps'e Yükleme Konusunda Yardım Lütfen Merhabalar Bu konuya epeydir yazan olmamış, inşallah bir arkadaş cevap yazar. Benim sorunum kml dosyasını çin malı dandik gps cihazıma aktarmak için hangi formatı kullanacağım. Yardımlarıınız lazım

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri