Tarık Kalkan kullanıcısının son içeriği

1. T

Elektrikli bisiklet

Ynt: Elektrikli bisiklet Yol bisikleti alırım, daha iyi. Zaten bu tür bisikletlere bisiklet değil, motosiklet gözüyle bakıyorum.
  2. T

Sürüş Sırasında Çıkacak Sorunlar ve Pratik Çözümleri

Ynt: Sürüş Sırasında Çıkacak Sorunlar ve Pratik Çözümleri Bisikleti çekerken dikkatli olmakta yarar var. Düzgün takıldıysa, üretim hatası yoksa ve zinciri çapraz da kullanmıyorsanız, zincirin kopması için pek bir neden yok. Zincir penseniz varsa yanınızda taşıyabilirsiniz ama elzem bir aksesuar...
  3. T

Kullandığınız bisiklet modelleri , Artıları , Eksileri ...

Ynt: Kullandığınız bisiklet modelleri , Artıları , Eksileri ... Gereksiz pahalı olur. Carraro'ya, eğer bütçeniz dahilinde olacaksa Scott Sub serisine bakın. Günlük kullanım için Carraro yeterli olur.
  4. T

Ankara Eymir Gölü

Ynt: Ankara Eymir Gölü Eymir artık sıkıcı geliyor. Çevremdekiler Eymir'e ayda yılda bir gider. Ben daha çok köy yollarını yeğliyorum, arkadaşlar ise göletleri.
  5. T

Bisikletimi Çalmaya Kalktılar

Ynt: Bisikletimi Çalmaya Kalktılar Geçmiş olsun. Şort giymenizin alakâsını çözemedim ya neyse. Yanınızda yama takımı ve taşınabilir pompa olsaydı yürümek zorunda kalmazdınız. Bir yama takımı 10-15, pompa 15-20 TL.
  6. T

Kask Önerisi

Ynt: Kask Önerisi Limar 525 öneririm.
  7. T

Ynt: Kullandığınız bisiklet modelleri , Artıları , Eksileri ... Sedona 781: Yükte hafif, pahada ağır.
  8. T

Bisiklet Önerisi ...

Ynt: Bisiklet Önerisi ... Amortisörü kilitlenebilen modellere bak. Carraro ve Salcano'yu incele. Özellikle kadro boyuna dikkat et
  9. T

yeni başlıyorum

Ynt: yeni başlıyorum Yarış bisikletinden kastınız yol bisikleti mi? Bütçeniz ve boyunuz nedir? Yol bisikletleri ucuz değildir. Bu iş için, yalnızca bisiklete en az iki bin lira harcamanız gerekir.
  10. T

Ynt: Kullandığınız bisiklet modelleri , Artıları , Eksileri ... Modelden kasıt marka ve model midir?
  11. T

İşe Gidip Gelmek için Bisiklet Alacağım

Ynt: İşe Gidip Gelmek için Bisiklet Alacağım Sirkeci'ye gidip Aslı Bisiklet, Salcano, Efor Bisiklet ve Delta Bisiklet'i dolaşın, bütçenize uygun en hafif bisikleti alın. Şehir bisikleti olması daha iyi olur tabi. Dişsizlastikler asfaltta daha az yorar. Bir de mutlaka kask alın.
  12. T

Critical Mass Ankara Nisan Buluşması

Merhaba arkadaşlar. Her ayın son pazar günü bisiklet, paten ve kaykay gibi diğer motorsuz araçlarla şehir içinde yaptığımız Critical Mass'in bu ayki buluşma günü 29 Nisan Pazar. Diğerlerinde farklı olarak bu ay gün değişikliği görüşülecek. https://www.facebook.com/events/245005428928811/...
  13. T

dağ bisikleti önerisi

Ynt: dağ bisikleti önerisi Disk frenin bir sakıncası yok ama o fiyata alacağınız bir bisikletteki disk fren mekanik disk fren olacağından hem yeterli performansı alamazsınız, hem de sorun çıkartıp keyfinizi kaçırır. V frene hem müdahale kolay olur, hem de hafif olur. Sizin bisiklet için...
  14. T

dağ bisikleti önerisi

Ynt: dağ bisikleti önerisi Sedona, Salcano, Kron modellerini inceleyip beğendiniz birini alın. Disk frenden uzak durun ve alırken kadro boyuna da dikkat edin. Ayrıca güvenliğiniz için kask, eldiven, gözlük de alın.
  15. T

Bisikletle Ege Turu

Ynt: Bisikletle Ege Turu Farklı bisiklet gruplarının düzenlediği turlar oluyor. Örneğin Gökova Pedallarımın Altında. Bu turlarda çadır başta olmak üzere diğer eşyalarınızı, grubu takip eden kamyonet taşıdığı için turunuz daha az yorucu ve keyifli geçer. Kalabalık olduğu için daha da bir keyifli...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR