sezginbaltalı kullanıcısının son içeriği

1. sezginbaltalı

Kısmetse Ben De Defender Sahibi Olacağım

Ynt: Kısmetse Ben De Defender Sahibi Olacağım O bir abimizin yorumuydu tabi. Pencerelerin arka tarafta oturanlar için büyük bir nimet olduğundan bahsetmişti kendi yorumunda.
  2. sezginbaltalı

Ynt: Kısmetse Ben De Defender Sahibi Olacağım Lastikler o kadar mı sıkıntılı yani? Evet ben de yorumu yaptıktan sonra fark ettim pencereleri. Bir de forumu okurken denk gelen bir yorumda aracın arka tarafının köle taşımak için yapıldığını söyleyen bir abimize rastladım. Pencerelerin durumu...
  3. sezginbaltalı

Ynt: Kısmetse Ben De Defender Sahibi Olacağım tavandan iki cam alınmış derken ne demek istediğinizi anlayamadım.
  4. sezginbaltalı

Ynt: Kısmetse Ben De Defender Sahibi Olacağım Aracı tanıyan birilerini bulduk. Kimse araç hakkında kötü bir şey söylemedi atta selamımızı söyle 1000 lira da indirim yapsın bile dediler. Şimdi geriye parayı tamamlamak kaldı.
  5. sezginbaltalı

Ynt: Kısmetse Ben De Defender Sahibi Olacağım Biraz önce burda (Eskişehir'de) bir abimizle konuştum. Kendisinde de 87 model 2.5 düz dizel bir Defender var. Şehir içi 42, şehir dışı 38 kuruş civarı yakıyorum dedi.
  6. sezginbaltalı

Ynt: Kısmetse Ben De Defender Sahibi Olacağım tavsiyeniz için çok teşekkür ederim Antalya'dan bir abiye de sordum ama arabayı kimse tanımıyor.
  7. sezginbaltalı

Ynt: Kısmetse Ben De Defender Sahibi Olacağım Yakıt tüketimi konusunda aşırı bir takıntım yok fakat 60 kuruş da biraz fazla bence. Tabi dediğiniz gibi önce muayeneden geçmesi önemli.
  8. sezginbaltalı

Ynt: Kısmetse Ben De Defender Sahibi Olacağım Araç Antalya'da hafta sonu gidip bir Rover servisine götürmeyi düşünüyorum. Serviste de yamuk yapmazlar herhalde.
  9. sezginbaltalı

Ynt: Kısmetse Ben De Defender Sahibi Olacağım Ben aracı yazın kullanıcam. Yaz aylarında da bizim ailemiz biraz kalabalık oluyor. aile nüfusu hafta içi en az 5, hafta sonları da zaman zaman 15i bulabiliyor :)
  10. sezginbaltalı

Öncelikle merhabalar. 2 seneden beri Niva kullanıyorum araçtan gayet memnunum fakat bana küçük gelmese bile aileme küçük geliyor yani 4 kişi pazar alışverişi yaptığımızda bile bagaj konusunda epey sıkıntı çekiyoruz, tek kapı olması da cabası. Uzun zamandır kafamda defender var. Geçenlerde...
  11. sezginbaltalı

Eskişehir Off-Road ve Outdoor Etkinlikleri Grubu

Ynt: Eskişehir Off-Road ve Outdoor Etkinlikleri Grubu https://www.facebook.com/events/436613593082979/
  12. sezginbaltalı

Eskişehir Off-Road ve Outdoor Etkinlikleri Grubu

Sevgili Eskişehirli abilerim. Ben eskişehirde öğrenciyim. Uzun aramalarım sonucunda böyle bir gurubun varlığından haberdar oldum. Aslen İzmirliyim. İzmir'de yapılan etkinlikleri görünce de içim acımıyor değil. Bizler neden bu tarz etkinlikler düzenlemiyoruz Eskişehir'de dedim ve Mustafa abime...
  13. sezginbaltalı

İki Milyonuncu Niva

Ynt: İki Milyonuncu Niva yok abi ruslar böyle ufak şeylere takılmıyorlarmış :D
  14. sezginbaltalı

İki Milyonuncu Niva

İki milyonuncu niva bugün banttan indi.
  15. sezginbaltalı

1.7 LADA Niva Şanzımanı

Ynt: 1.7 LADA Niva Şanzımanı sağolasın Ercan abi.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR