seyyah74 kullanıcısının son içeriği

1. seyyah74

Aracımız Satılık

hayırlısı olsun bundan sonraki hedef ne?
  2. seyyah74

2 Çocukla 8 Ülke, 18 Şehir, 21 Gün, 4827 Km Balkanlarda, Yunanistan, Makedonya, Arnavutluk, Karadağ, Bosna-hersek, Sırbistan, Kosova, Bulgaristan

10 bin tl ile burada ancak 1 enfazla 2 hafta sadede 1 tatil köyünde kalırdın o kadar vallahi süper
  3. seyyah74

Çadır Alırken; Tercihlerimizi En Çok Neler Etkiliyor?

tabiki marka çok önemli ama ben bundan8 sene önce arkadaş gurubumuzla iznik gölüne çadır kurmaya karar verdik ama benim çadırım yoktu bende carrefour a gidip o an kampamya da olan 240cm*220cm olan bir çadır aldım ve 60 tl ye neyse çadır kurmaya gittik ve benim ilk çadır tecruben oldu işde...
  4. seyyah74

2 Çocukla 8 Ülke, 18 Şehir, 21 Gün, 4827 Km Balkanlarda, Yunanistan, Makedonya, Arnavutluk, Karadağ, Bosna-hersek, Sırbistan, Kosova, Bulgaristan

tebrikler başkan harika bir gezi olmuş bu arada herşey dahil takribi ne maliyet çıktı?
  5. seyyah74

Cubic Caravan

merhabalar ben pek sizler gibi profesyonel değilim karavancılıkta ama dışarda mutfak evet yazın olumlu peki kışın nasıl olur üstte tentesi standart anladığım kadarıyla kışın da yandan ek tente çekilicek o zaman doğrumu?ilave yan tente şart yani?
  6. seyyah74

Kampta Yan Komşunuzun Yalnız Bayanlar Olması Sizi ve Eşinizi Rahatsız Eder mi ?

Sene olmuş 2020 konuyu hareketlendirdim mi ne? :) :)
  7. seyyah74

Dikili Bademli Çam Kamping

4 sene öncesini biliyorum denizi harika ama son halini bilmiyorum
  8. seyyah74

Zetaş Kamp Bodrum Bilgilendirme

o kadar çok yerde çadır kurdum ki zetaş ıda biliyorum ama bütüm resimlerim maalesef anakartı bozulan telefonumla birlikte çöp oldu ama zetaş ı aile için önermem
  9. seyyah74

Dikili Bademli Çam Kamping

denizi harika bir yer
  10. seyyah74

Zetaş Kamping; Bodrum

oraya bende gittim ama aile olarak gidilmez çünki sabaha kadar tam önündeki beach bar bangır bangır müzikli ve direk dansı yapan bayanlar var yani bekar olarak gidilecek yer
  11. seyyah74

Köyceğiz Yuvarlakçay Defne Restoran

güzel bir yer hatta akan çay üstünde salıncakla sallanmak ve o buz gibi suya girmek süper
  12. seyyah74

Yat Camping Kuşadası

burası süper bir yer demin yurtiçi ücretli kamp alanlarımnda burayı tavsiye ettim şuanki fiyatları bilmiyorum ama 4 sene öncesine kadar her sene en az 15 gün kaldığım ve günlük olarak çadır kurduğum için 50 tl ücret ödediğim ve temizlik olarak wc sayısı ve temizliği olarak kendine ait havuzu...
  13. seyyah74

Ücretli̇ Kamp Alani

meraba ben karavan kullanıcısı değilim hep çadır kamp yaptım ve bir çok yeri gezdim en beğendim ücretli yer kuşadası yatch camping di banyo tuvalet adeti ve en önemli si hijyen olarak çok güzel bir yer kuşadasının denizini pek sevemedim deniz kestaneleri vardı ve bizim yerin kendine ait...
  14. seyyah74

Ne Yapmalıyım ?

şu dönemde araç satıp almak nekadar mantıklı bilemem yani acaba elindekiyle yetinsen mi?
  15. seyyah74

Cb Telsiz Almak İstiyorum Nereden Temin Edebilirim?

sene 90 larda cb kullanıcısıydım aktif olarak kendi gurup larımız ve 38. kanalımız vardı toplanıp çay içmeye eğlenmeye dışarda buluşur yada birimizin evinde buluşup okey partileri yapıp çay kahve içer güzel dostluklar yapardık hatta evlenen ler bile oldu o zamanlar ben midland ve pricedent...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri