serhatalptekin kullanıcısının son içeriği

1. serhatalptekin

Araç Üstü Çadır Yapmak Istiyorum Yardım Ve Onerilerinizi Bekliyorum

Arkadaşlar fırsat bulup ekleyemedim kapalı hali şuanda yok malesef
  2. serhatalptekin

Cj-5 Willy Aracımı Toplamak Istiyorum, Yardım Ltf..

Hayırlı olsun il olarak nerdesiniz
  3. serhatalptekin

Araç Üstü Çadır Yapımı En Ucuz Maliyet

Unkapanından metresi 12 tl ye 8 metre kumaş aldım su tutmaz özelliği olan. Sonra demirlere göre ölçüsünü çizdim ilk etapda yarif ederek diktirdim baktımki kolaymış ben dikmeye devam ettim:)
  4. serhatalptekin

Araç Üstü Çadır Yapımı En Ucuz Maliyet

Herkese selam . Defender aracıma uygun şekilde araç üstü çadır yaptım maliyeti ortalama 450 tl civarına geldi baştan sona kadar kendim yaptım dikin dahil. Yapmak isteyen kişiye yardımcı olurum. Reaimler henüz tam bitmemiş halleridir montaj ve germe işlemi olmadı kapı pencere açılacak...
  5. serhatalptekin

Nortonla:) Istanbul Rize Gezisi...

Ve son sözümü GOOGLE ye hayvanlara saygı yazarsanız bir çok yazı ile karşılacaşacaksınız Doç Dr vasfıne gelmiş veteriner hekimlerimiz ve Hayvan Hakları Kurumu neler neler yazmış birçok forumda cabası hepsine yazı yazı yazın hayvanlara saygı kelimesini yazmasınlar.
  6. serhatalptekin

Birşeyi sevmek ona değer vermek saygıdan ibarettir tamammı
  7. serhatalptekin

sayın köpek demedik saygıdeğer evet saygıyı haketmesi gerekiyor insanların tamamı anlamaz inasan kafanı aç biraz
  8. serhatalptekin

Hayvanlara saygı duymayan kesim varya hani siz ondansınız ki çekemiyorsunuz bense saygı duyan kesimdeyim bukadar basit
  9. serhatalptekin

Ağaca böceğe hayvana saygı en büyük üstünlüktür.
  10. serhatalptekin

Ya sizin acaba bu konuda garezinizmi var ALLAH aşkına hiçmi bu uslupta yazılan yazılardan anlamıyorsunuz insanları neden aşağılayım ben gergedanmıyım filmiyim kedimiyim insanım kardeşim bende annem babamda insan saygıdeğer diyemezmiyim evet saygı değer saçma sapan yazı yazarak kafamın tasını...
  11. serhatalptekin

:) öğrenince geliriz ozaman şimdi başka konulara gözat çünkü sana saygı duymuyorum aynı ortamda yazışmayalım tamammı saygıııdeğer(mi?) abicim.
  12. serhatalptekin

Saygıdeğer. Lafı her canlıya kullanılabilen bir terimdir saygı duymak önünde eahat hazırılda durmak değildir biraz bilgi lütfen ondan sonra saygıdan lonuşuyorsunuz darlanmışsınız akşam akşam maksat yorum yazmak
  13. serhatalptekin

İyimisin abicin sen garezin mi var saygı konusunda kafanmı güzel

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence