SDANACI kullanıcısının son içeriği

1. SDANACI

Motokaravanda Banyo Üzerine..

Beyler duşakabin tamam. İmkanlara göre bir şeyler düşünülebilir. Su ısıtıcısı işini ne yapacağız? Ben minik bir elektrikli şofben düşünüyorum. Öyle bir model bile bulamadım ama öneriniz var mıdır?
  2. SDANACI

Gizli Wc+duş

Arkadaşlar, ben minik elektrikli bir şofben düşünüyorum. Su ısıtıcım yok. Baharda banyoya girip başımı nasıl yıkarım kara kara düşünüyorum. Öneriniz varsa lütfen alabilir miyim?
  3. SDANACI

Karavan için Hermetik Şofben

Arkadaşlar, ben küçük elektrikli bir şofben düşünüyorum. Tamam 220V olsun ama watt'ları çok yüksek geliyor. Elektrikli şofben öneriniz varsa lütfen alabilir miyim?
  4. SDANACI

Nissan X-trail T30 Peryodik Bakım

Harikasın kardeşim, eline sağlık. Aynı aracı kullanıyorum.
  5. SDANACI

Baofeng Uv-82 - 2016 Yeni Versiyon

Şu an satış devam ediyor mu?
  6. SDANACI

Uv-82 Baofeng 2016 Üretim - Çift Ptt - Yeni Firmware - 3 Ledli

@CNKNC baofeng veya wouxun hâlâ mevcut mu?
  7. SDANACI

Çekme Karavan (ruhsat-tip Onay-vize)mevzuat

Katar Ağırlığı, aracın çekebileceği karavanın maksimum ağırlığıymış, bilginize.
  8. SDANACI

Toplam ağırlığı bilmiyorum ki. Ruhsatta yazanlar böyle.
  9. SDANACI

Her Yıl Tüv Muayenesi Sorunu

Çözüm bekleyen en acil sorunumuzun hele de çekme karavanlar için, her yıl muayene zorunluluğu olduğunu düşünüyorum. Federasyonumuzun konuyla ilgili daha fazla bastırmasını ve ilgili haberleri bekliyoruz.
  10. SDANACI

Çekme Karavan Için Kamping Dışı Kamp Alanları

Ücretli kamping alanları dışında doğanın sakın sakin tadını çıkarabileceğimiz özgür alanların daha fazla paylaşılması dileklerimle, ben de teşekkür ederim.
  11. SDANACI

Ücretli̇ Kamp Alani

Arkadaşlar, ücretli kamp alanlarında karavan denilen özgürlüğü hapsetmek istemeyen, hatta bu tıkış tıkış alanları benim gibi sevmeyen arkadaşlar, tecrübelerinizi bu başlık altında paylaşırsanız sevinirim.
  12. SDANACI

Çubucak Orman Kampına Gelmeyin.!

Ücretli kampinglerde konaklamak istemiyorum. Bu konularda tecrübesi olan arkadaşlar bir başlık açıp tecrübelerini paylaşırlarsa çok makbule geçer.
  13. SDANACI

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhabalar, ben Sedat DANACI. Eğitimci, yazar, gezmeyi seven, doğasever, Okçu, akut ve afad gönüllüsü ve karavancılık aday adayıyım :) Bilgi deryası forum için admine teşekkür ederim.
  14. SDANACI

Arkadaşlar merhaba, aranızda en acemi benim sanırım. 750kg üzeri O2 belgeli Ortiz çekme karavanımı teslim almama az kaldı. Bu arada çeki demiri ve BE ehliyet işlemlerim de tamamlanmak üzere. Aklıma takılan bir konu var. Çeki demiri ruhsata işlendikten sonra şu ibareyi okudum: Araç net...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri