şafak vakti kullanıcısının son içeriği

1. şafak vakti

Rexton Tavsi̇ye Edi̇li̇r Mi̇ ?

Merhaba, ilanı gören herkes sakın satma diyor :) gerçekten de hatırı sayılır bir araç fakat ben ev almaya karar verdim..
  2. şafak vakti

Vi̇nç Uzaktan Kumandasi

Değerli offroad duayenleri, ıronman uzaktan kumandalı vincim var, kumanda üzerinde ki fener yanıyor fakat vinç çalışmıyor. Bunun nedeni, yakın bir zamanda akü değişimi yaptım. aküyü çıkarınca vinç ile kumanda arasında ki iletişim gitmiş olabilir mi ?
  3. şafak vakti

Aranıza NK karavan ritim mod.ile yeni katildim

Merhaba, hayırlı olsun. Bende NK karavan / Murat bey ile görüşme halindeyim ve ritm 506 düşünüyorum. tecrübeleriniz nelerdir, neler standart olarak verildi. ayrıca facebook ta NK hakkında çok şikayet var özellikle geç teslim konularında. lütfen yardımcı olur musunuz...
  4. şafak vakti

Çadır Içi Sıcaklık, Nem Ve Havalandırma???

Gayet isabetli kararlar, yere iyi sabitlemeyi unutmayın ! İyi kamplar, kamp yerleşke fotoğrafları paylaşmayı unutmayın..
  5. şafak vakti

Benim uyarılarım kamp & deniz bir arada olan durumlar içindi, eğer yaşam alanınızda yani yemek, tavla, kitap, keyif, dinlenme vb gölge varsa sadece deniz için algida da olur, alaska frigo da olur :)
  6. şafak vakti

Selam, GÖLGELİK olmazsa çoluk çocuk PERİŞAN olur sunuz. Bu mesele çok önemli, ben şu anda gipsy araç yan tente taktırdım ve araç ile kuma iniyorum. Sizin böyle bir durumunuz yoksa sakın algida şemsiyesi gibi çözümler düşünmeyin, bauhaus/tekzen/istoç/metro gibi yerlerden bulabileceğiniz çardak...
  7. şafak vakti

Merhaba, öncelikle vazgeçemeyeceğiniz bir dünyaya hoş geldiniz. ayrıca covit sbebiyle yapılabilecek en sağlıklı tatildir kamp. ben, eşim ve 2 yaşında oğlum, 6 aylık dan itibaren kamp yapıyoruz. Çatalca-silivri-saroz (kömür limanı) en yoğun alanlarımız. Her şeyi deneme/yanılma ile kendi KONFOR...
  8. şafak vakti

Prado Esp Kapatma

Harika bir paylaşım, emeğiniz için çok teşekkür ederim.
  9. şafak vakti

vay bee hakikaten mesele ciddiymiş :)
  10. şafak vakti

Prado Esp Kapatma

selam, yanıt için teşekkür ederim. orta kilit ile H konumunu L konumuna da alacak mıyım ?
  11. şafak vakti

Selam, oldukça iddialı bir çözüm! toyota lc prado gibi araçta mutlaka vardır ama nerede ??
  12. şafak vakti

Prado Esp Kapatma

öncelikle cevap için teşekkür ederim, deneyip tecrübelerimi yazacağım..
  13. şafak vakti

Selam, bunu cevaplamak için henüz erken galiba çünkü 2 kere il dışı uzun yol ve 2 kere de offroad yaptım. Her gören son nokta deyip övse de ESP kapatma butonu yok ve ve ben çamurda esp'nin gaz kesmesiyle Hollanda da düşen TK uçağına döndüm ben gaz veriyorum o kesiyor haklı olarak. Prado adı...
  14. şafak vakti

Prado Esp Sorunu

merhaba, 2006 LC Prado 3.0 disesel otomatik aldım. Geçen pazar Belgrad'da yağmur da offroad yaparken ESP sebebiyle gaz basamadım ve offroad yapamadım. Bu aracın ESP kapatma düğmesi yok, kapatmanın başka bir şekli var mıdır acaba ?
  15. şafak vakti

Prado Esp Kapatma

merhaba, 2006 LC Prado 3.0 disesel otomatik aldım. Geçen pazar Belgrad'da yağmur da offroad yaparken ESP sebebiyle gaz basamadım ve offroad yapamadım. Bu aracın ESP kapatma düğmesi yok, kapatmanın başka bir şekli var mıdır acaba ?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri