Rüzgar_71 kullanıcısının son içeriği

1. Rüzgar_71

Jeep Sahipleri Listesi

Ynt: Jeep Sahipleri Listesi 1- Necmi Çevirme .com 96 ZJ 5.2 Ankara 2- onur Nlb. katenerci 93 ZJ 5.2 Ankara 3- Barış...
  2. Rüzgar_71

SATILIK OFFROAD DONANIMLI CJ7

Ynt: Satılık Offroad Donanımlı Cj7 3 yıllık birliktekten sonra cj ile vedalaştık,suzukiye hoş geldin dedik...
  3. Rüzgar_71

'79 CJ 5 , Bu da bizim ailenin kötü çocuğu

Ynt: '79 Cj 5 , Bu Da Bizim Ailenin Kötü Çocuğu http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=13119.0
  4. Rüzgar_71

'79 CJ 5 , Bu da bizim ailenin kötü çocuğu

Ynt: '79 Cj 5 , Bu Da Bizim Ailenin Kötü Çocuğu Aracınız güle güle kullanın,yakışıklı olmuş,33 lastik kullanıyorsanız şapkalı aks olması gereken bir unsur,güvenliğiniz açısından... Saygılar... Aslında orkun Baykal ın garaj bölümünde açtığıkonuyu( konu başlığını hatırlamıyorum) onu baştan sona...
  5. Rüzgar_71

Ynt: Satılık Offroad Donanımlı Cj7 Güncel fiyat 34900
  6. Rüzgar_71

Ynt: Satılık Offroad Donanımlı Cj7 Kusura bakmayın,bir süredir siteye girmiyordum,yeni farkettim sorunuzu,övgünüz için öncelikle tşk ederim,Giresunda yaşamaktayım,aracımıda burada görebilirsiniz,eğer cj lere ilgiliyseniz doğru toplanmış bir araçtır,alan arkadaşın keyifle kullanacağı bir...
  7. Rüzgar_71

33'' lastikle 35'' lastik arasında ne gibi farklar var

Ynt: 33'' lastikle 35'' lastik arasında ne gibi farklar var Sevgili arkadaşım,Cj7 araç sahibiyim,aracımda önce 4inç yükseltme kiti ile 35 inç lastik takılı idi gerek arazide gerek asfaltta bazı sıkıntılardan dolayı 2.5 inç yükseltme kiti ve 33 lastiğe dönüş yaptım bu yaklaşık 6 ay önce oldu...
  8. Rüzgar_71

Ynt: SATILIK OFFROAD DONANIMLI CJ7 Güncell...
  9. Rüzgar_71

Ynt: SATILIK OFFROAD DONANIMLI CJ7 Tşk ler...
  10. Rüzgar_71

İşte bu.... Benim Aşkım CJ-5

Ynt: İşte bu.... Benim Aşkım CJ-5 Fotoğrafcılıkta var galiba...Resimler gayrt başarılı...
  11. Rüzgar_71

Ynt: SATILIK OFFROAD DONANIMLI CJ7 2
  12. Rüzgar_71

Ynt: SATILIK OFFROAD DONANIMLI CJ7 Baktım fiyat düşürerek olmuyor,maliyet 50bin üzeri zaten,fiyatı 39000 olarak düzeltiyorum...
  13. Rüzgar_71

Ynt: SATILIK OFFROAD DONANIMLI CJ7 Aracın fiyatını 33000 e düşürdüm,güncell...
  14. Rüzgar_71

Ynt: SATILIK OFFROAD DONANIMLI CJ7 Hardtopun altına fitil koydurmuştum,o yüksek kaldı onu değiştirip havalar açtığında resim çekip koyacağım...Henüz bende hardtopun rengine alışamadım...
  15. Rüzgar_71

Ynt: SATILIK OFFROAD DONANIMLI CJ7 Tşk ler..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR