SATILIK OFFROAD DONANIMLI CJ7

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Rüzgar_71 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 37
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 29,700

Etiketler

Ynt: SATILIK OFFROAD DONANIMLI CJ7

Kusura bakmayın ama ben aracınızı beğenmedim..! Bayıldımmm! ;)

Delikanlılığımdan beri hep hayalimde 52-53 modelleri, yaş ilerledikçe CJ5 - 7 gibi değişti ama bir türlü böylesine ve erişebileceğim fiyatlara rastlamadım. Ne zamanki ihtiyacımıgiderecek binek harici aracıma sahip oluyorum, ondan sonra rastlıyordum... ::smiley:

İmrenerek ama gözüm kalmadan baktım, size de alana da hayırlısı olsun... :smiley:

VAP' Alıntı:
Kusura bakmayın ama ben aracınızı beğenmedim..! Bayıldımmm! ;)

Delikanlılığımdan beri hep hayalimde 52-53 modelleri, yaş ilerledikçe CJ5 - 7 gibi değişti ama bir türlü böylesine ve erişebileceğim fiyatlara rastlamadım. Ne zamanki ihtiyacımıgiderecek binek harici aracıma sahip oluyorum, ondan sonra rastlıyordum... ::smiley:

İmrenerek ama gözüm kalmadan baktım, size de alana da hayırlısı olsun... :smiley:
Güzel yorumlarınız için tşk ederim,bende aracımı severek kullandım ve yaptırdım,ancak küçük çocuğum olması ve onu bindirememem sebebiyle satmak durumundayım,isterimki benim kadar aracına özen ve emek gösterecek değerini bilecek birine gitsin...

hardtop kirli beyaz rengine boyandı,resimleri ilk fırsatta çekip yükleyeceğim,güncel...

Benim gördüğüm en iyi CJ'lerden biri... Kesinlikle kaçırılmayacak bir araç. Umarım iyi birine gider. Hayırlı satışlar.

esperanto' Alıntı:
resimleri bekliyoruz =)
Hardtopun altına fitil koydurmuştum,o yüksek kaldı onu değiştirip havalar açtığında resim çekip koyacağım...Henüz bende hardtopun rengine alışamadım...

Baktım fiyat düşürerek olmuyor,maliyet 50bin üzeri zaten,fiyatı 39000 olarak düzeltiyorum...

Fotoraf 1

Fotoraf 2

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,491
Kayıtlı Üye Sayımız
172,150
Kaydolan Son Üyemiz
namso

Çevrimiçi üyeler

Geri