rnarslan kullanıcısının son içeriği

1. R

Disco 2 70km-80km Arası Tekliyor

Tesemkur ederim yanit icin. Beyin sorunu makineye baglayinca gozukur mu? Yurt disinda yasiyorum burda iscilik dunyanin parasi o yuzden elimden geldigince kendim mudahale etmek istiyorum. Aparat almak 2 saat ustaya birakmakla ayni ayni cunku.
  2. R

Merhaba tesekkur ederim yanit icin. Degistirdim pompayi hala devam ediyor.
  3. R

2003 otomatik disco 2 v8 aracim var. Hizlanirken 70 80km hizlar arasinda arac tekliyor silkeliyor.80den sonra duzeliyor. 100 110 arasindada ayni ayni yapiyor. Sanki gaz kesip kesip veriyor gibi. Yuksek Yuksek devirdeyken(vitesi 3teyken "d" degil) 70 80 arasi bu silkelemeyi yapmiyor. Benzer bir...
  4. R

Merhaba, İzmir zj sahibiyim müsait olduğunuzda telefonla arayıp 5 dakika birşeyler sormak...

Merhaba, İzmir zj sahibiyim müsait olduğunuzda telefonla arayıp 5 dakika birşeyler sormak isterim. Tam olarak sorularımın cevabı sizde var diye düşünüyorum. Telefon numaranızı benimle paylaşırsanız cok sevinirim. Saygılarımla,
  5. R

93 5.2 Grand Cherokee İzmir Off-road Donanım

Yazmayi unutmusum Alloy USA heavy duty aks var
  6. R

93 5.2 Grand Cherokee İzmir Off-road Donanım

Merhaba, 5.2 93 model grand cherokee aracımı satıyorum. 210.xxx ml. İzmir de Mekanik işlemlerini Urla Ercan Oto da yaptırıyorum benden önceki sahibi de orada yaptırıyordu yazdıklarım harici aklınıza takılan soruları kendilerine sorabilirsiniz. Şanzımanı tam anlamıyla saat gibi, motor benden...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri