piton kullanıcısının son içeriği

1. piton

Karavan Kasko Ve Trafik Sigortası

merhaba Süleyman bey,öncelikle sizin önerinizle egzoz muayene süresini iki yıl olarak revize ettim,teşekkür ederim. Karavanım 2002 model Hymer 630 starline, (araç 2002 model Mercedes 316 cdi Sprinter ) Trafik sigortası 1390 TL,Kasko 6650 TL ve 9 taksit. Bildiğiniz gibi karavanlarda sigorta...
  2. piton

Karavan Kasko Ve Trafik Sigortası

Bilgilerine Gezenbilir sitesinden ulaştığım Kutay sigorta şirketinden Cem beye,2002 model karavanım için kasko ve trafik sigortası yaptırdım.Kendisine mutlaka danışın derim. İlgili kişi,Cem Cihan bey. Kutay Sigorta Aracılık Hizmetleri GSM 0532 363 64 23
  3. piton

Sigorta Fiyatları Hk.

Bilgilerine Gezenbilir sitesinden ulaştığım Kutay sigorta şirketinden Cem beye,2002 model karavanım için dün trafik sigortası yaptırdım.Fiyat ,diğer şirketlerden aldığım fiyatın %55 altında.Kendisine mutlaka danışın derim. Cem Cihan Kutay Sigorta Aracılık Hizmetleri GSM 0532 363 64 23
  4. piton

Sigorta Fiyatları Hk.

Çok teşekkür ederim Süleyman bey
  5. piton

Sigorta Fiyatları Hk.

Süleyman bey günaydın,
  6. piton

TOYOTA LAND CRUISER İÇİN SATILIK JANT & LASTİK

Selam Arkadaşlar, İhtiyaç fazlası 4 adet orijinal Toyota Jant ve 10.000 km.deki Lastikleri ile birlikte satılıktır. Jant Bilgileri : Marka : TOYOTA Ebat :18 X 8 JJ Delik Ölçüsü: 5 X 150 Lastik Bilgileri : KUMHO SOLUS KL 21 265/60 R 18 110 H M+S 10.000 Km.yol yapmıştır. 4 Adet Jant ve...
  7. piton

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz. 2012 ve sonraki yılların hepimize sağlık, mutluluk ve başarı getirmesi dileğiyle bütün Gezenbilir dostlarımızın yeni yılını kutluyorum.
  8. piton

İZMİR'DE TOYOTA SERVİSİ BİLGİ PAYLAŞIMI

Selam Arkadaşlar, İzmir'de yaşayan veya İzmir'e yolu düşen ve iyi bir 4x4 Toyota ustası arayanlar için önemli bir adres bilgisi paylaşmak istiyorum. Aracımı ilk aldığım günden beri beni rahatsız eden ve bir çok bilinen Toyota ustasına gitmeme rağmen halledilemeyen bir sesi (ilk kalkışta mekanik...
  9. piton

2006 Model LC için Jant Yardımı

Ynt: 2006 Model LC için Jant Yardımı Urfi Bey Selam,aracınız hayırlı uğurlu olsun,iyi günlerde kazasız,dertsiz kullanın inşallah.
  10. piton

LASTİK KONUSUNDA YARDIM RİCA EDİYORUM

Ynt: LASTİK KONUSUNDA YARDIM RİCA EDİYORUM Selam Fatih Bey, Erkan Baydemir Beyin telefonu-adresi var bende ama, İstanbul'a gittiğimde uğrayamadım.İlk fırsatta tanışacağım kendisiyle.
  11. piton

LASTİK KONUSUNDA YARDIM RİCA EDİYORUM

Ynt: LASTİK KONUSUNDA YARDIM RİCA EDİYORUM Arda Bey merhaba,bilgiler için teşekkür ederim.Lastik konusunda orijinal ölçülerde ısrar edince biraz sıkıntı oldu,Cooper'da istediğimiz desende orijinal ölçüyü bulamadık.Araştırmaya devam ediyorum. Lastik değişiminden ve kullanımdan sonraki...
  12. piton

DİZEL vx100 HAKKIND

Ynt: DİZEL vx100 HAKKIND Evet navigasyon var.
  13. piton

Bisiklet Kullanan Kişilere Trafikte Saygı Göstermek

Ynt: Bisiklet Kullanan Kişilere Trafikte Saygı Göstermek http://www.acilansemsiye.com/yanlis-yere-park-eden-araci-tankla-ezdi/ Yorumsuz
  14. piton

DİZEL vx100 HAKKIND

Ynt: DİZEL vx100 HAKKIND Urfi Bey Selam, Bilgiler için teşekkür ederim, linlki hemen inceleyeceğim .
  15. piton

Bisiklet Kullanan Kişilere Trafikte Saygı Göstermek

Ynt: Bisiklet Kullanan Kişilere Trafikte Saygı Göstermek Sayın arkadaşlarım yazılarınızı çok beğenerek okuyorum.Bende uzun yıılardır bisiklet kullanan biri olarak bu konuya çok duyarlıyım. Araçların birbirlerini çok yakından takip etmemesi gerektiğini, SARI ışıkta durulması-KIRMIZI ışıkta...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri