ozannn kullanıcısının son içeriği

1. ozannn

Her Yönü Ile Güney Karavan ..gerçek 01 Belgelİ-750 Kg.

Merhaba, dediğim filtreyi bugün takabildim, fotoğraflarını ekliyorum. Hidroforu değiştirirken taksaydım daha derli toplu yapabilirdim. Filtreyi henüz sabitlemedim, onu da halledeceğim. Önceki mesajımda yazdığım diğer eklemelerin de bazılarını yaptım. Alttaki boruları izole ettim. Ocak ayında...
  2. ozannn

Akü Şarj Cihazı

C7’yi ben 100 Amper aküm için kullanıyorum. Benim kullanımımda yeterli oluyor. Öncelikle tüketiminizi hesaplayıp ona göre akü ihtiyacınızı belirleyin. Tek seferde akü ve cihazı uyumlu alırsanız daha iyi olur. C7 lityum pilleri şarj edemiyor bilginiz olsun.
  3. ozannn

@selin22 Adı “Tesa Thermo Cover”. Aldığım sitede kalmamış, internetten büyük bir hırdavat marketten bulmuştum.
  4. ozannn

Merhaba, geç cevap veriyorum kusura bakmayın. Foruma epeydir uğramıyordum, konuya yeni mesaj gelince fark ettim. Geçen sürede memnunum karavandan. Su almadı, alacağını sanmıyorum. Üst kapak sorun çıkarmadı. Dizel ısıtıcı taktırmıştım, onun ekranı arızalandı. Yenisini gönderdiler. Ben Eylül...
  5. ozannn

Akü Şarj Cihazı Tavsiyesi

Çok teşekkürler. Yorumlarınızı beğeniyle takip ediyorum.
  6. ozannn

Akü Şarj Cihazı Tavsiyesi

Merhaba, C7 şarj ederken aküyü kullanmam yanlış mı olur? Başlangıç için 100 A jel akü ve C7 aldım. Haftasonları aydınlatma, dizel ısıtıcı ve su pompası için kullanmayı düşünüyorum.
  7. ozannn

Güney Karavan Sahibi Ender Güney Vefat Etmiş,ruhu Şaad Olsun

Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.
  8. ozannn

Bugün 370 siparişini verdik hayırlısıyla. Öncelikle bu konuda bilgi ve tecrübesini aktaran herkese teşekkürler. Güney karavan aynen anlatıldığı gibiydi. Teslim alıp tecrübe ettikten sonra ben de detaylı bir değerlendirme yazarım. “pasolvon” un dediği önerileri mi okudular bilmiyorum ama açılır...
  9. ozannn

12 Volt Kompresörlü Buzdolabı Tavsiyesi

Merhaba, çekme karavan alma arefesindeyiz. Aşağıdaki seçeneklerden hangisini tavsiye edersiniz? 1) Karavanla gelen 90 TL dolabı (1000 TL değerinde) 12 volta çevirme (1700 TL istendi, tek bir yerden fiyat aldım. Forumda adı geçen İzmir ve Ankara’daki ustaları da arayacağım.) 2) Yerli firmaların...
  10. ozannn

370’in tanıtım videosunda şasi kendi üretimimiz diyor. Bir dezavantajı var mı?
  11. ozannn

Yerli Çekme Karavan Üreticilerine Eleştiriler

Siz yazınca haberdar oldum. Ekim ayında Facebook sayfası açılmış. Alıp kullanıp detaylı video çeken yok. Caretta Uncle ve diğer bir çok yerli karavanın kullandığı planı kullanmışlar. Opsiyon listesine ulaşamadım. İşçilik kalitesi ve ticari duruşları güven verirse neden olmasın diyorum...
  12. ozannn

2020 Duster 1.3 150 Hp 4x4

1000 kg çekme karavan için 1.3 motor mu 1.5 dizel mi?
  13. ozannn

Bürstner Premio Life 430 Ts Mi Yoksa Weinsberg 390 Qd Mi? Yardım Lütfen

Ben de bu seçeneklere bakıyorum. 390 QD Haziran'a teslim. Diğerini arayıp bilgi almadım henüz. 2 kişiyiz. Yerli karavanlara baktık ama aradaki fiyat farkına değecek durumda ithal olanlar. Siz kararınızı verdiniz mi?
  14. ozannn

O Araç Bu Karavanı Çeker Mi? Sorusuna Yanıt :)

Merhaba ben de çekme karavan arayışına girdim. Ama öncelikle araba konusunu halletmem lazım. Konudaki bilgileri okudum. Arabam 1.2 TSI / vites DSG Leon. 175 torku 1400-4000 devir arasında veriyor. Frenli römork ağırlığı 1300 kg yazıyor. Almak istediğim karavan 1000 kg. (Lafı uzatmamak için...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri