orfi kullanıcısının son içeriği

1. O

Ranger Off Road

Ynt: Ranger Off Road Aracınızı gülegüle çamurlayın ;) son resimden anladığım kadarıyla Kartal civarındasınız, halbuki bugün öğlen saatlerinde ordaydım..
  2. O

Off Road Aracı Yardım

Ynt: Off Road Aracı Yardım Öncelikle aracınız hayırlı olsun ;) bugünlerde pendik sanayide daha sık gördüğümüz offroad araçlarına sizinkinide katmak iyi olacak sanırım 8)
  3. O

Navara Ön Far Yıkama Sistemi

Ynt: Navara Ön Far Yıkama Sistemi Günümüzde bir çok araçta far yıkama sistemi çalışması için oluşturulması gereken tek şart; farların açık olmasıdır, bunun dışında herhangi bir şeye ihtiyacınız yoktur. Aracınız çalışmıyor dahi olsa farlarınız açık durumdayken silecek kolunu direksiyona doğru...
  4. O

Uzaktan Motor Çalıştırma

Ynt: Uzaktan Motor Çalıştırma Bir zamanlar aynı mantıkla çalışan oto alarmları vardı, araç çalıştırıldığında kapılar kilitli durumda ve dörtlü flaşörleri sürekli yanar pozisyonda oluyordu. Kış şartlarında aracın ısıtılması için güzel bir yöntem gibi gözüksede bence en büyük eksiği güvenlik...
  5. O

Aksesuar Dodik Kaplama

Ynt: Aksesuar Dodik Kaplama Fiyat ve renk seçeneklerindende bahsetseydiniz keşke.. ???
  6. O

97 Zj 5.2v8 Aracım Su Alıyor...

Ynt: 97 Zj 5.2v8 Aracım Su Alıyor... kalorifer fan motoru kısmına bakmayı ihmal etmeyin..
  7. O

En Sonunda Bende Yazdım "buda Benim Navaram" :)

Ynt: En Sonunda Bende Yazdım "buda Benim Navaram" :) Arkaya koyduğunuz ağırlık sadece savrulmanızı etkilemiyor, aynı zamanda hafif bozuk yollarda ve asfaltlama hatası olan yerlerde aracın arka kısmının fazladan zıplamasınıda engelliyor. Bunu en güzel arka koltukta oturup aracınızı başka...
  8. O

En Sonunda Bende Yazdım "buda Benim Navaram" :)

Ynt: En Sonunda Bende Yazdım "buda Benim Navaram" :) Aracınız hayırlı olsun, güle güle kullanmanız dileğiyle :) detaylı fotolarınızıda bekliyoruz.. Şase ağırlığı yaklaşık 100kg civarı ve şase arka ucuna hazırda olan delikler yardımıyla monte ediliyor. Bu sayede aracınızın bir miktar savrulması...
  9. O

İmdattt

Ynt: İmdattt Açtığı her konuyu tek tek şikayet etmektense üye profilini paylaşmak bana daha kolay geldi :) http://www.gezenbilir.com/index.php?action=profile;u=136417
  10. O

Soguyan Havalar... Sokak Hayvanlari İcin Yardim Cagrisi

Ynt: Soguyan Havalar... Sokak Hayvanlari İcin Yardim Cagrisi Müsaadenizle bu konuyla alakalı bir link paylaşmak istiyorum; http://forum.petarkadas.com/serbest-kursu-genel/sokakta-yasamak-zorunda-kalanlar-icin-duyarli-olalim#2761471
  11. O

İmdattt

Ynt: İmdattt Öncelikle; şu spam saldırılarına tedbir alınmaya çalışılması haberine çok sevindim ve emeği geçenleri kutluyorum. Maddiyat açısından Sedat Açıl'a hak vermemek el değil maalesef ;) bu tip forumlarda herhangi bir şekilde ücret talep edilirse ücreti isteyenler ve site topa tutulur...
  12. O

İmdattt

Ynt: İmdattt Bir zamanlar bir milli eğitim bakanı "okullar olmasa bu bakanlık çok kolay bir şey aslında" gibi bir laf etmişti şimdi aklıma o geldi nedense ;) Bende TRnin en fazla üye sayısı olan pet sitesinde uzun bir süredir adminlik görevi üstlendim ama bir şekilde oraya zaman ayırmak...
  13. O

İmdattt

Ynt: İmdattt Online olan moderatör ve adminlerin dikkatine, buyrun başladılar yine ;) http://www.gezenbilir.com/index.php?action=unread
  14. O

İmdattt

Ynt: İmdattt Sözlerim kırıcı olmak veya tartışmaya çalışıyor olarak anlaşılmasın lütfen. Reha Beyin yazdıkları biraz kafamı karıştırdı açıkçası, burada bulunan herkes belli bir amaç için bulunuyor ve bazılarımız bu amaçlara diğer üyelerinde ulaşılabilmesi için ekstra emek harcıyor ve bu...
  15. O

İmdattt

Ynt: İmdattt Gece el ayak çekildikten sonra geliyorlar soldan soldan >:( gerçektende insanın forumlara bakası bile gelmiyor, halbuki o kadarda dikkat ediyorum son yazana ama bi şekilde tongaya düşürüyorlar insanı :D acil çözüm bulunmazsa işin sonu karanlık bence..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri