Merküryapı kullanıcısının son içeriği

1. Merküryapı

Yerli Çekme Karavan Üreticilerine Eleştiriler

Bugün Gördüm. Tam da senin bahsettiğin marka. Üstelik Mover ve tentesi de yok yani .İstediği fiyat 176.000 . Ya aklımızla mı alay ediyorlar ya da Euro 20 tl falan mı oldu da haberimiz yok. AL BİR ÖRNEK DAHA
  2. Merküryapı

Aynen diyorum. Yerli üreticiler çıldırmış. Ama neden?. Yine bizden kaynaklanıyor. Sipariş veriyorsunuz bir sene sonraya . adamlar rahat. satış derdi yok da ondan. 5 sen sonrasını tahmin edemiyorum ikinci el de . sahibin den de her gün çekme karavan satışları artmakta.
  3. Merküryapı

Yerli karavan almayı millilik olarak görüp almak isteyenleri anlarım ama yerli üreticilerin fiyatlarını şişirip ithal fiyatın da üstünde satmalarına anlam veremiyorum. Evet bahsettiğiniz ekstra donanımları bende incelemiş ve yerli üreticinin bu extra donanımlara nerdeyse 2 kat fiyat verdiklerini...
  4. Merküryapı

Aklım almıyor Ya bizim aklımızla dalga geçiyorlar yada yerli üreticilerden karavan almayın demeye getiriyorlar. Ya Allah aşkına www.sahibinden.com adresinde satılık karavan var Sahibi 170.000 TL fiyat yazmış.(Sanırım Firma sahibi) Hem de 750 Kg altı diyor. Belki haklı. maliyeti o dur . Ama kimse...
  5. Merküryapı

Bürstner Premio Life 430 Ts Mi Yoksa Weinsberg 390 Qd Mi? Yardım Lütfen

İsterseniz ekletebiliyorsunuz. Biz iki karavanı kıyaslarken Agus karavanın Agus Edition paketini ,U Caravanın da U Edition paketini baz aldık.Biz kıyaslamaları yaparken bunlar üzerinden değerlendirdik. Dikkatinizden kaçmış olabilir. Benim değerlendirmelerimin birinde Bürstner de ön cam olmadığı...
  6. Merküryapı

Almadan vazgeçelim mi ? Ne dersin 🤪
  7. Merküryapı

Hobby De Luxe 460 Ufe Mi - Bürstner Premio 460 Ts Mi?

Çok teşekkür ederim. Bürstner 460 TS yi yerinde inceledikten sonra zaten fikirler değişti. Ama hobby yi inceleme fırsatımız olmadı. Ama sanırım Bürstner olacak çünkü arada 3.800 € var , tüm özellikleri aynı olursa. Değer mi ? bilmiyorum. hobby kullanıcı karavancı dostlarımız yorumlarını...
  8. Merküryapı

Hafta içi karavanda kalıyormuş sunuz. Nasıl 430 TS ? Banyosu özellikle ? Ve sizce kullanışlı mı?
  9. Merküryapı

Modeller Adria Aviva 492 LU 538 / 230 cm 1043 kg 4 kişi Başlangıç Fiyatı 20,650 € AYDOS KARAVAN Bürstner Premio 460 TS 527 / 230 cm 1120 kg 4 kişi Başlangıç Fiyatı 20,750 € U EDİTİON 24.000 € U CARAVAN Hobby DE LUXE 460 Ufe 545 / 230 cm 1193 kg 4 kişi Başlangıç Fiyatı 23,000 €...
  10. Merküryapı

BÜRSTNER 460 TS Teknik Detaylar Standart Donanımlar Yatak kapasitesi4 Ağırlık1,120 kg Maksimum yükleme limiti1400 kg Genişlik2,30 m Gövde Boyu5,90 m İç Uzunluk5,27 m Standart Donanımlar AL-KO AKS 3004 Savrulma Önleyici Kaplin Gaz kutusundaki yedek tekerlek tutucusu Çatı penceresi 4 adet...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri