MehmetTorcu kullanıcısının son içeriği

1. MehmetTorcu

Ahşap Mobilya İskeleti Ve Lambri Kullanımı Hakkında

teşekkürler. turan elektrik ile irtibata geçeceğim. böyle fiyat verirse harika olur.
  2. MehmetTorcu

Ahşap Mobilya İskeleti Ve Lambri Kullanımı Hakkında

Elinize sağlık ciddi bir emek harcamışsınız. maliyet listenizi şöyle bir inceledim. araç dışı yaklaşık 30 bin civarı. müthiş düşük bir rakam ancak bir türlü yerli yerine oturtamadım. örneğin "seval HALOJENSİZ YANMAZ EXTRA İZOLELİ N2XH FE 180 2x1.5mm 50 mt" 114 lira demişsiniz. metresi 114 lira...
  3. MehmetTorcu

15 M3 Jumper Yapım Başladı

Arka kapıda açılan kayar cam hiç görmedim. Yan camların da her yerde bulunması lazım. Oto cam işi yapanlarda. Ben 3 tane değiştirdim . Yanlış hatırlamıyorsam 3 yan cam, 1 tavan heki, 1 banyo cami için 2700 vermiştim. Fiyatı yanlış hatırlıyor olabilirim
  4. MehmetTorcu

Yakın olsaydım yardımcı olmaya çalışırdım ama mümkün değil
  5. MehmetTorcu

henüz duş olarak ihtiyacım olmadı ,kullanmadım, önerinize dikkat edeceğim. teşekkür ederi,m
  6. MehmetTorcu

sonunda giydirme işini de hallettik. Fena olmadı.
  7. MehmetTorcu

Şu an suya dayanıklı boya sadece. eğer sıkıntı yaratırsa beyaz mineflo ile kaplayacağım
  8. MehmetTorcu

Kendi Karavanını Yapanlar; Ferdi

yani siz burada "alüminyum radyan ısıyı yansıtır uygulama alanıyla arasında en az 1.5cm boşluk olması gerekir çift kat hava boşluğu yapılan ugulamalarda en yüksek sonucu verir direk yüzeye uygulamada sonuç vermez." karavan için bizofol ve benzerleri için nasıl bir uygulama olması...
  9. MehmetTorcu

Kapı üstüne depo şamandıra göstergeleri ve akü voltaj göstergesini yerleştirdim. ayrıca ışıkların kontrol düğmeleri de burada. led aydınlatmalar dokunmatik butonlu . Bu arada TSE ve TUV kısmını geçtik. ruhsatımıza "M1 motor karavan" olarak işlettik. sağ ön koltuğu orjinal koltuk olmasına...
  10. MehmetTorcu

Nihayet son geldik. Mart ayından beri uğraşıyorum. bir iki ufak eksik haricinde tamamlandı. Banyo yapıldı. TMC elektrikli tuvalet montaj edildi. altına 75 litrelik galvaniz depo yapıldı. çıkışına maceratör bağlandı. ayrıca vana koymadık. maceratorden sızıntı olmasın diye çıkış borusunu yukarı...
  11. MehmetTorcu

3-4 kat astar boya , 2 kat macundan sonra adam oldu. Güzel iş çıktığını düşünüyorum. Köşeler aliminyum yerine ağaç malzeme ile dönülünce bir bütünlük oldu. Arka kapının alt tarafını ihtiyaç olabileceği düşüncesi ile kapaklı vida ile kapattım. Tezgah ve oturma grubunu su bazlı...
  12. MehmetTorcu

Aracı boyaya verdim. kavak kontrayı boyamak mdf ye göre çok daha fazla işçilik gerektiriyor. zar zor ustayı 9.000 e ikna ettik. 10 gün istedi. 12 günde teslim etti ama güzel de oldu yani. Beyaz lake yapıldı. pırıl pırıl oldu. pencere çerçeveleri siyah olacak. Çekmece tezgah altı...
  13. MehmetTorcu

doğrudur. maliyet kullanılan malzeme ile ilgili. örnek kullandığım kablonun metresini 12 liraya aldım. yaklaşık 100 m kullandım dış elektrik girişini 350 liraya aldım. bir karavancı dış duş aparatının içine dyson ile bir fiş yerleştirerek 50 liraya çözmüş işi yat malzemeleri satan bir yerden...
  14. MehmetTorcu

marangoz ve mobilya boyası dışında işçilik yok. ben yaptığım için , bu hali ile 70-80 bin civarında bir rakama bitecek gibi görünüyor. ancak şunu söylemeliyim ki ilk başladığımda aldığım malzeme fiyatı ile şuan arasında çok fark var. örnek folyolu kendinden yapışkanlı 9mm elastomerik kauçuğu m2...
  15. MehmetTorcu

Evde beyaz parlak lake TV ünitesi var . Bir senedir kullanıyorum. Koku ya da renk değişikliği fark etmedim. Ben sıcak ve güneş ışığı nedeni ile oluyor dediğinizi sanmıştım.. belki akrilik te yaptirabilirim

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

SON KONULAR

Geri