medya24 kullanıcısının son içeriği

1. medya24

Camp Karavan Fuarı

Ekim ayı cnr’da düzenlenecek fuar için davetiye bulabilecek miyiz arkadaşlar
  2. medya24

Cj 5’i Sattım

Sanırım artık gözler yeni bir proje için cj 5 arayacak
  3. medya24

Cj 5’i Sattım

Onun yerine opel mokka 4x4 aldım. Yaşlandık mı ne? İyi mi ettim bilmem ama artık devir akıllı çeker devri galiba
  4. medya24

Cj5’i satıp opel mokka 4x4 aldım. Yoruldum sanırım

Cj5’i satıp opel mokka 4x4 aldım. Yoruldum sanırım
  5. medya24

cj 5 almak istiyorum. Kritik konularda tavsiyelerinizi bekliyorum

Ynt: cj 5 almak istiyorum. Kritik konularda tavsiyelerinizi bekliyorum şu anda ilanım var http://www.arabam.com/ikinciel/ilan/detay/3889639
  6. medya24

cj 5 almak istiyorum. Kritik konularda tavsiyelerinizi bekliyorum

Ynt: cj 5 almak istiyorum. Kritik konularda tavsiyelerinizi bekliyorum Almak istiyorsan ben bugünlerde satmayı düşünüyorum.
  7. medya24

Etkinlik var mı?

Selam arkadaşlar, işlerim dolayısıyla benim araç tam 2 yıldır kapalı garajda sessiz sedasız yatıyordu. Geçenlerde benzini koyup marşa bastım ve artık yollara çıkma vakti geldi diye düşünüyorum. Ancak yine zaman sorunu olduğundan İstanbula yakın mesafeli hafif offroad turlarınız olursa lütfen...
  8. medya24

Satılık 77 Model CJ 5

Ynt: Satılık 77 Model CJ 5 resim günceldir
  9. medya24

Satılık 77 Model CJ 5

Ynt: Satılık 77 Model CJ 5 Sizi mi kırıcam, mesaj bilgilerle yenilendi....
  10. medya24

Satılık 77 Model CJ 5

Ynt: Satılık 77 Model CJ 5 Önerileriniz için çok teşekkürler. Fakat telefonumu yazdım, gerçek alıcı olmak isteyen bağlantı kurarsa herşeyin dört dörtlük olduğunu görecektir. Ben de zamanında bu aracı ararken onlarca cj5 bakmıştım. Ayrıca aracı jepçi Atilla'dan sorabilirsiniz, herşeyiyle o...
  11. medya24

Satılık 77 Model CJ 5

Arkadaşlar 77 model cj5 aracım satılık. Yaklaşık 2 yıldır kapalı garajda duruyor, vakit yokluğundan ve işlerim yüzünden kullanamadım. Daha önce buraya ilan vermiştim ama onunla bile ilgilenemedim. Herşeyiyle çok temiz ve orjinaldir. 3.8 benzinli temiz MOTOR, hidrolik direksiyon, şanzıman yeni...
  12. medya24

Satılık 77 CJ5

Satılık CJ 5 77 model tamamen orjinal 6 silindir 3.8 motor, 33 inç lastik, besttop tente, hidrolik direksiyon vs. 25.000 YTL 0532 415 88 43[attachment=1]
  13. medya24

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Gezenbilir.com Korteji (2007)

Yalnız bayrak falan nasıl yapıcaz ayrıntılar var mı? Bilgi verebilirseniz iyi olur (bütünsellik açısından!)
  14. medya24

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Gezenbilir.com Korteji (2007)

Listeye beni de ekleyin. Umarım aksilik olmaz, makinaya pasta cila yapıp gelirim ::) ;D
  15. medya24

Gezenbilir Terkos Kemerburgaz Off-Road Gezisi (20 Mayıs 2007)

Ynt: Terkos Kemerburgaz Offroad Gezisi (20 Mayıs 2007) Çok güzel bir gün geçirmişsiniz arkadaşlar, biraz kıskandım. Fakat hem işlerimin yoğunluğu, hemde arabanın üstünü açtığım için yağmurdan tırsarak katılamadım. İnşaallah başka sefere görüşmek üzere...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri