Manta Ray kullanıcısının son içeriği

1. M

Satılık Defender Ön Konsol

Defender Ön Konsol 250 TL (Kargo alıcıya aittir) Ana gövde metal, siyah statik boyalı, ön panelleri 2mm mat alüminyum. Gümüş ya da siyah olarak seçilebilir. 1987-2000 model arasına uyumlu. Ön alüminyum panellerde 2 seçenek mevcut. 1. seçenek tamamen kapalı istediğiniz gibi yerleştirme...
  2. M

Defender Gösterge Panel Kovanı

Ben dahil bir çok Defender kullanıcısını yenisini taksanız dahi çok kısa sürede kulakları kırılıp gösterge panelini tutmaktan vaz geçerek gıcık eden parçayı sacdan ve üzeri statik siyah boyalı olarak ürettim. Orjinal parça kodu (MTC 2808 Gösterge Panel Kovanı). İsteyenler 0532 434 63 33 nolu...
  3. M

Satılık Defender 'masai' Boru Tampon

Ynt: Satılık Defender 'masai' Boru Tampon Takas düşünmüyorum, teşekkür ederim
  4. M

Satılık Defender 'masai' Boru Tampon

15 gün önce taktığım 'masai' vinç tamponu 750 TL ye satılıktır, pazarlıksız. İstanbul elden teslim edebilirim. Doğan 0532 434 63 33
  5. M

235 85 16 Cooper Stt 4 Adet Satılık

Ynt: 235 85 16 Cooper Stt 4 Adet Satılık Güncel mi?
  6. M

235 85 16 Cooper Stt 4 Adet Satılık

Ynt: 235 85 16 Cooper Stt 4 Adet Satılık Göktuğ kimse istemiyorsa sevabına ben alırım :))))))
  7. M

DEFENDER MOTOR MUHAFAZA KORUMA SACI 125 TL

Ynt: Defender Motor Muhafaza Koruma Sacı 125 Tl takip diyelim, alınacaklar listesinde
  8. M

Defender Koltuk Sorunları

Ynt: Defender Koltuk Sorunları Bir arkadaşta getz koltuğu taktırmış.
  9. M

Defender Koltuk Sorunları

Ynt: Defender Koltuk Sorunları Ben önceki defenderime öne mercedes vito, arkayada doblo takmıştım gayet iyi olmuştu arka katlanır ve çok kullanışlıydı bostancıda bir uzta küçük bir parça yapıp takmıştı çok memnumdum.
  10. M

Tamamen Yerli Üretim; Debasto Isıtıcı

Ynt: Tamamen Yerli Üretim; Debasto Isıtıcı takip diyelim
  11. M

Webasto & Eberspacher ::: Bağımsız Araç Isıtma Sistemleri

Ynt: Webasto & Eberspacher ::: Bağımsız Araç Isıtma Sistemleri Selamlar, Defender 110 için hangi modeli öneriyorsunuz?
  12. M

Alınık Defender Teneke 4 Adet Jant

Ynt: Alınık Defender Teneke 4 Adet Jant Dergi bu hafta bitiyor, büyük ihtimal pazartesi ya da salı akşam üzeri geçeceğim karşıya, önceden ararım seni.
  13. M

Alınık Defender Teneke 4 Adet Jant

Ynt: Alınık Defender Teneke 4 Adet Jant Göktuğ karşıya makul bir saate geçemedim bir türlü acil lazımsa Kızıltoprak'ta validenin evin deposunda duruyorlar adresi vereyim git al istersen
  14. M

Defender 110 Dan Çıkma Sıfıra Yakın Komple Koltuk Takımı

Ynt: Defender 110 Dan Çıkma Sıfıra Yakın Komple Koltuk Takımı Resimler ve fiyat bilgisi?
  15. M

Defender Stepne Taşıyıcı

Selam arkadaşlar Defender için menteşeli tip arka stepne taşıyıcı arıyorum. Elinde olan varsa iletişime geçerse sevinirim. İyi günler

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri