magicburak kullanıcısının son içeriği

1. magicburak

1.Geleneksel Taraklı Karavan Festivali Duyurusu (1-5 Haziran 2011)

Ynt: 1.Geleneksel Taraklı Karavan Festivali Duyurusu (1-5 Haziran 2011) karavansız sihirbaza da yer var mı acaba...
  2. magicburak

Yaşam Aküsü 1

Ynt: Yaşam Aküsü 1 Sürayya bey, kendimi pek çok ayrı başlıkta yeterince tanıttığıma inanıyorum, böyle yargılayan, ithamda bulunan bir tavırda sorulmuş, bu şekilde bir soruya cevap vermeyeceğim... hakkımda istediğinizi düşünmekte serbestsiniz, sizin tercihiniz...
  3. magicburak

Karavanımın Yapım Aşamaları; VW Volt LT35 Kamper - İlhan Güneş (berkcantp)

Ynt: Karavanımın Yapım Aşamaları; VW Volt LT35 Kamper - İlhan Güneş (berkcantp) İlhan bey, su depolarınız hayırlı olsun, güle güle kullanın, keyifli geziler dilerim şimdiden...
  4. magicburak

Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Atilla Dinçer (caravan by atiladi)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Atilla Dinçer (caravan by atiladi) atilla bey, bir şey dikkatimi çekti, bilmediğim için soruyorum; vernik işleri için yerine alıştırıp montajladığınız parçaları söküp dolgu ve son kat verniklerini atıp yeniden yerine monte ediyoruz, forumda kendi...
  5. magicburak

Karavanda Su Depoları

Ynt: Karavanda Su Depoları yerinde fiber döküm su deposu yapılabilir mi ??? yapılırsa nelere dikkat etmek gerekir, ne gibi sakıncaları olabilir...
  6. magicburak

Vernik ve Cila Teknikleri

Ynt: Vernik ve Cila Teknikleri levent ustam, sizin ve kendi karavanını kendi yapan diğer dostların imalat süreçlerini tekrar incelediğimde, daha önce farketmediğim bir şeyi farkettim, kotraları önce yerine alıştırıp montajını yapıyoruz, montaj tamamlanınca bütün parçaları söküp dolgu...
  7. magicburak

Büyük Buluşma ve Karavan Şenliği Konusunu Bu Yıl Kotarmak Niyetindeyiz...

Ynt: Büyük Buluşma ve Karavan Şenliği Konusunu Bu Yıl Kotarmak Niyetindeyiz... 1-Gezmen - her yer olur(heyo) 2-Güngör -heyo 3-orsaalabanda -heyo 4-Fsirin -heyo 5-mayıstosböce -heyo 6-buralpdi -heyo 7-Tofyy -500 km3-4...
  8. magicburak

Ynt: Büyük Buluşma ve Karavan Şenliği Konusunu Bu Yıl Kotarmak Niyetindeyiz... yorgunluk ne demek, elimden bir şey gelirse ne mutlu bana, dediğim gibi asıl niyetim karavanlarınızı yakından incelemek, birinci elden sizlerden bilgi almak :) art niyetliyim yani ;) buluşmanın yapılacağı tarihte...
  9. magicburak

Ynt: Büyük Buluşma ve Karavan Şenliği Konusunu Bu Yıl Kotarmak Niyetindeyiz... cem bey, her ne kadar karavanım olmasa da bu organizasyonda elimden bir şey gelirse karavancı dostlara yardımcı olmak isterim, işim bu olduğu için her yıl onlarca piknik ve şenlik organisazyonu yapıyorum...
  10. magicburak

Fiat ducato boyutlarında, camper olacak bir panelvanda 4x4 alt yapısı ?

Ynt: Fiat ducato boyutlarında, camper olacak bir panelvanda 4x4 alt yapısı ? tavsiyelerinize çok teşekkür ederim, inceleyeceğim... keyifli paylaşımlar dilerim...
  11. magicburak

Yaşam Aküsü 1

Ynt: Yaşam Aküsü 1 iskender bey, daha önce değinmediğimiz bir alternatif bu, bu konu hakkında biraz daha ayrıntılı bilgi verebilirseniz müsait olduğunuz biz vakitte çok makbule geçer, şimdiden çok teşekkür ederim keyifli paylaşımlar dilerim...
  12. magicburak

Vazgeçmenin Mümkün Olmadığı Donanım; Karavancının Baş Belası "Aküler"...

Ynt: Vazgeçmenin Mümkün Olmadığı Donanım; Karavancının Baş Belası "Aküler"... aramıza hoşgeldiniz sayın Laurent, keyifli paylaşımlar dilerim...
  13. magicburak

Yaşam Aküsü 1

Ynt: Yaşam Aküsü 1 konuyla alakalı fikirlerini esirgemeyen tüm dostlara sonsuz teşekkürler. anladığım kadarıyla benim ihtiyacımı karşılamanın en mantıklı yolu 2 tane 200 amper civarı jel aküyü güneş panelleri ve bir alkol jeneratörüyle destekleyerek kurulacak bir sistem olacak gibi duruyor...
  14. magicburak

Yaşam Aküsü 1

Ynt: Yaşam Aküsü 1 yanlış anlaşılma olmaması açısından bir açıklama yapayım, sanırım kendimi tam açıklayamadım, benim ihtiyacım iki günlük 1000 amper değil, tecrübeli karavancılar iki günlük haftasonu tatili için 150-200 amperlik akülerin yeterli olacağını söylüyorlar, benim durumumda...
  15. magicburak

Yaşam Aküsü 1

Ynt: Yaşam Aküsü 1 tavsiyenize çok teşekkür ederim atilla bey, araştıracağım... sizler gibi tecrübeli karavancıların tavsiyeleriyle en doğru yöntemi bulacağım zannediyorum :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri