keros kullanıcısının son içeriği

1. keros

Elektrikli Araç dönüşüm Firmaları

Arkadaşlar yurtçapında elektrikli araç dönüşüm firmaları ve donanım temin edilebilecek firmalar, adresler hakkında paylaşımlarınızı bekliyorum.
  2. keros

UNIMOG 404 kullanım ve tamir klavuzu (İngilizce) pdf çok geniş bir kaynak!...

Ynt: UNIMOG 404 kullanım ve tamir klavuzu (İngilizce) pdf çok geniş bir kaynak!... Arkadaşım rapid linkini yenileyebilir misin. O da iptal olmuş
  3. keros

250 watt RMS Anfi

Ynt: 250 watt RMS Anfi Bunu benim gibi amatör almak isterse yanında besleme devresi de lazım 2x45V~ var mı varsa onu kaça verirsin veya stereo sistem kurulursatoplam maliyeti ne olur.
  4. keros

Portal Axle'd G Serisi

Ynt: Portal Axle'd G Serisi Volvo nun aksları olmalı yurtdışında daha küçük aks aralığı ve küçük oluşu (Unimog serisinin diferansiyelleri 404 ler 1978 416 lar 85(?) te üretim bitti) ebebiyle tercih ediliyor diye biliyorum
  5. keros

Traktör Hidrolik Direksiyon Sistemi, Defender'e Uyar mı?

Ynt: Traktör Hidrolik Direksiyon Sistemi, Defender'e Uyar mı? Sonraki hafta. bu hafta sonu cuma pazar 24 saat çalışıyorum.
  6. keros

Ynt: Traktör Hidrolik Direksiyon Sistemi, Defender'e Uyar mı? Arkadaşlar haftaya cumartesi pazar uygun gününüzde Yuvacıktayım.
  7. keros

Ynt: Traktör Hidrolik Direksiyon Sistemi, Defender'e Uyar mı? Yunus benim unimoga uygular mısın ne dersin.
  8. keros

Yerli 4X4 kamyonumuz TURKAR...

Ynt: Yerli 4X4 kamyonumuz TURKAR... Arkadaşlar gaza gelip "off road aracı " olarak lanse edilmiş gibi yorum yapıyorsunuz ama, bu bir multicar sınıfı küçük iş kamyoneti olarak tasarlanmış araçtır. Bu aracın olmazsa olmazı PTO ve buna bağlı hidrolik pompası olmalıdır. Ayrıca arazi aracının...
  9. keros

Mercedes G-Class Yedek Parça Paylaşımı

Ynt: Mercedes G-Class Yedek Parça Paylaşımı Koltuklar katlanır mı düz mü?. Ayaklar dahil mi fiyata?
  10. keros

Çakma Cheeroke XJ

Ynt: Çakma Cheeroke XJ Dursun bey düşüncelerinize katılıyorum
  11. keros

En İyi Turbo Dizel Motor Hangisidir?

Ynt: En İyi Turbo Dizel Motor Hangisidir? Bahsettiğiniz yeni nesil elektronik kontrol ünitesi bir kısım sensörleri olan motorları eski offroad araçlarına ya da başka marka bir araca uydurma işi nasıl yapılıyor bbilgisi olan var mı? Ya da bu işi yapan yer kişi biliyor musunuz?
  12. keros

Güzel Bir Jeep

Ynt: Güzel Bir Jeep Sadece lastik bile olsa güzel göstermiş, yaklaşma uzaklaşma ve tepe açısı sorunu kalmamış aracın, devrilmedikten sonra istediği yere gider gibi görünüyor. Çok beğendim
  13. keros

ML Serisi ?..

Ynt: ML Serisi ?.. Bu araçların büyük bakım aralıkları ne zamanlardır. Niyetlenilen aracın triger, gergi, şanzıman, gibi bakıma ihtiyacı olup olmadığını anlayabilir miyiz.
  14. keros

ML Serisi ?..

Ynt: ML Serisi ?.. Arkadaşlar verdiğiniz bilgilere teşekkür ederim
  15. keros

ML Serisi ?..

Ynt: ML Serisi ?.. Öyleyse birinci sorum, Bu araçlar hemen hepsi Amerika montajlı, Montaj işçiliği Mercedes kalitesinde mi, yoksa sallanan öten, gevşek kısımlar veya kapılarda düzensiz aralıklar var mı. 2. soru ML400CDI motor mekanikte sorunlu bir araç mıdır

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri