KemalAkif kullanıcısının son içeriği

1. KemalAkif

1976 Series Iıı Yeni Aldım

teşekkürler
  2. KemalAkif

teşekkür ederim yanıt için
  3. KemalAkif

series 3 alma arefesindeyim bulduğum yerli yabancı forumlara daldım çıkamıyorum iki sorum var motor değişimi yapan oldumu forumda ben baktım ancak göremedim avrupada değişimler mevcut ikinci sorum ise hidrolik dreksiyon uygulaması yapan varmı defenderlar için yapılan uygulamalar aynen yapılabilirmi
  4. KemalAkif

İlk Kamp Deneyimi

Ynt: İlk Kamp Deneyimi başlığa katkılarından dolayı buraya kıymetli görüşlerini yazan herkese teşekkürler. açtığım başlığı takip ediyorum ama halen kampa gitmeyi başaramadım :( iş güç, ortaya çıkıveren ani sıkıntılar engellediler ama yeni elemanla birlikte yakında gidicem inşallah not :yeni...
  5. KemalAkif

Gezenbilir Doğa Sporları ve Gezi Kültürü Derneği Kuruldu!.

Ynt: Gezenbilir Doğa Sporları Ve Gezi Kültürü Derneği Kuruldu!. Mensubu olmaktan gurur duyacağım inşallah emeklerinize sağlık
  6. KemalAkif

Hayat Gezince Güzel-8-

Ynt: Hayat Gezince Güzel-8- Allah nasip ederse fikirlerinizi görüşlerinizi de alacağım :)
  7. KemalAkif

Hayat Gezince Güzel-8-

Ynt: Hayat Gezince Güzel-8- Selamlar çok güzel olmuş film gibi izledim :) bende büyük ihtimal Allah kısmet ederse cbf 150 alacağım ay sonu sizin geziniz ve forumlar cbf e karar vermemi sağladı. Tekrar ellerinize sağlık
  8. KemalAkif

Arkadaşlar İstanbul İçi Kamp Tavsiyesi Yardım ??

Ynt: Arkadaşlar İstanbul İçi Kamp Tavsiyesi Yardım ?? Ücretsiz bende bilmiyorum ama sarıyer kilyosta mimar sinan üniversitesinin plajında kamp yapmak mümkün tabi ücretli
  9. KemalAkif

İlk Kamp Deneyimi

Ynt: İlk Kamp Deneyimi Teşekkür ederim tüm tavsiyelere Devamını da bekliyorum Selamlar
  10. KemalAkif

Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu bu konuda gerçekten sıkıntı var gezenbilir platformunda ben bayram sonrası bir hafta sonu etkinlik yapabiliriz ve katılımda olabilir diye düşünüyorum organizasyonu yapmaktan zevk duyarım selamlar rota çok bilmiyorum ama hiç olmadı belgrad ormanında...
  11. KemalAkif

6. Gezenbilir & Boloff Doğa Sporları Festivali Ön Duyurusu (29-30 Haziran 2013)

mesajı düzeltmek zorunda kaldım ne yazık ki o tarihte kampta olacağız ( sportif kamp) giden herkese iyi kamplar
  12. KemalAkif

Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu Merhabalar tam emin değilim ama 1 yılı aşkındır gezenbilir üyesiyim bir çok topikten fazlasıyla istifade ettim bilgi manasında kendimde 2 topik açtım ve değerli üyelerin yardımları hemen yardımıma yetişti, kendimi de resmen tanıtmak istedim tanışma...
  13. KemalAkif

Karayoluyla Türkiye - Vietnam

Ynt: Karayoluyla Türkiye - Vietnam Bu rotaya bir bakımdan değen Long way round izledinizmi bilemiyorum birde aracınız nedir merak ettim kolay gelsin
  14. KemalAkif

İlk Kamp Deneyimi

Ynt: İlk Kamp Deneyimi işlerim yüzünden daha nasaib olmadı ancak 26 mayıs ta işlerim bitiyor bakalım inşallah o tarih sonrası yapacağım kampımı
  15. KemalAkif

Belgrad Ormanı Doğa Yürüyüşü

Ynt: Belgrad Ormanı Doğa Yürüyüşü Yanıt için teşekkür ederim ama o organizasyonlar koşu odaklı değilmi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri