kaan güzel kullanıcısının son içeriği

1. kaan güzel

Aselsan El Cihazı Vhf

Ynt: Aselsan El Cihazı Vhf Hangi frekanslar yüklü cihazınızda amatör telsizcimisiniz? Çağrı işaretiniz nedir? 73
  2. kaan güzel

Telsiz Frekans Farklılığı

Ynt: Telsiz Frekans Farklılığı Beyefendi her halde pmrden bahsediyor ama gmrs yani 462 mhz olmaması lazım iki cihazında ülkemizdeki yasal serbest pmr frekanslar 446 mhz den başladığını belirtirim. Gerçi biliyorsunuzdur ama yine de hatirlatayim 73
  3. kaan güzel

şanlıurfa rölesi..

Ynt: şanlıurfa rölesi.. Merhabalar uhf rolede -600 shift mi yaptınız? bravo hiç amatör telsizci kullanamaz o roleyi :) normalde amatör telsizcilik tanımında tahsisli role frekans tanımında -7600 gözüküyor neden -600 yaptınız?
  4. kaan güzel

Amatör Lisansım Olmadan Amatör Telsiz Kullanabilir miyim?

Ynt: Amatör Lisansım Olmadan Amatör Telsiz Kullanabilir miyim? Hayırlı uğurlu olsun sizin gibi telsiz haberleşmesini legal yapanları aramızda görmek sevindirdi. İLLEGAL TELSİZ KULLANIMINA HAYIR
  5. kaan güzel

BAOFENG UV-5R mi WOUXUN mu

Ynt: BAOFENG UV-5R mi WOUXUN mu Lisanslı AMATÖR TELSİZCİ değilseniz Güvenlik güçleri konusunda sıkıntı yaşarsınız.Lütfen İLLEGAL TELSİZ KULLANIMINA girişmeyin! bazı internet siteleri böyle cihazları siz değerli doğaseverlere özendiriyor.Sıkıntı yaşarsınız.Eğer telsiz kullanmak istiyorsanız...
  6. kaan güzel

Akıllı Telefonlar Üzerinden PTT (Bas-Konuş) Haberleşme

merhabalar Gsm Şirketlerinin İstanbul'da bulunan teknik personellerinin TELSİZLE HABERLEŞTİĞİNİ biliyormusunuz? ve Japonya nüfusunun yüzde 40 ının amatör telsizci olduğunu hatta japonya başbakanlarının amatör telsizci olduğunu :) ayrıca konuyu takip ediyorum güzel paylaşımlar.. 73
  7. kaan güzel

SİVAS/ŞARKIŞLA/KAZANCIK KÖYÜ/TURNA DAĞI TRT RADYOLİNK İSTASYONU R4 (145.700 MHZ)

Sivas ili Şarkışla ilçesi Kazancık köyü Turna dağı (1900 mt) TRT radyolink istasyonuna 145.700 mhz Motorola gr500 role, 5,25 anten ve celwave kısa vhf anten ile aktif hale getirilmiştir. Bölgeye hayırlı olmasını dileriz. TB7EA:KAAN GÜZEL TB7BUK BİLAL EMLİK Son iki fotoğraf Radyo link...
  8. kaan güzel

motorola gm380 iki parça için teknik bilgi yardım ?

Ynt: motorola gm380 iki parça için teknik bilgi yardım ? selamlar yazılanları okudum da arkadaşımız yanlış cihaz almış.Diğer arkadaşlarımız konuyu süper şekilde aydınlatmışlar (tebrikler) Cihazın fiyatı o kadar yüksek olmaz :) ayrıca faturası varmıdır? TB7EA Qth:Sivas
  9. kaan güzel

Telsiz Tavsiyesi ve Belgesiz Telsiz Kullanımı - Diğer Hususlar

Herkese 73's TB7EA Önerilen cihazlar süper ama yine Amatör Telsizci Lisanslı olunması gerek.Her zaman uyarıyoruz.Piyasada güzel Pro pmr telsizler onları da değerlendirmenizi tavsiye ederim. 73's
  10. kaan güzel

"Enkazdan 200 Canlı Kurtarabildiysek, 180'inde Payınız Vardır."

Ynt: "Enkazdan 200 Canlı Kurtarabildiysek, 180'inde Payınız Vardır." http://www.jarl.or.jp/English/4_Library/A-4-6_ham-fair/hf2011/hamfair2011.htm Siteye bakarmısınız? bu gibi etkinlikler ne zaman göreceğiz TÜRKİYE'DE
  11. kaan güzel

Araçlarımızdaki ve evlerimizdeki CBleri sürekli açık tutalım.

Ynt: Araçlarımızdaki ve evlerimizdeki CBleri sürekli açık tutalım. CB de herkesin telsizi olması güzel bir şey ülkemiz deprem ülkesi bunun bilincinde olarak hareket etmeliyiz unutmayın ki Japonya'nın %25'i amatör telsizci 73's
  12. kaan güzel

Çankırı link Çalışması

Ynt: Çankırı link Çalışması emeğinize yüreğinize sağlık 73 tb7ea
  13. kaan güzel

Libya ile Telsiz haberleşmesi

Ynt: Libya ile Telsiz haberleşmesi tüm devlet büyüklerimize saygılar daha ben burada bu devlet büyüklerimizin üzerine laf söylemem :)) hatta Admin arkadaşlar silsinler beni derin devlet sarmış ortalığı
  14. kaan güzel

Ynt: Libya ile Telsiz haberleşmesi yazıma cevap verdiğiniz için ve bir konuda hem fikir olduğunuz için teşekkürler ama yazdıklarınız beni hiçççç alakadar etmiyor ve bu sayfayı takip eden bu amatör telsizcilikten bir nebze olsun anlayanlar anlıyor beni ne demek istediğimi!! ben yine diyorum...
  15. kaan güzel

Ynt: Libya ile Telsiz haberleşmesi ali abi siz devletmisiniz? Başbakandan bile üstünmüsünüz?öyle bir konuşmanız var ki anlayamıyorum? Biz amatör telsizciler YAPTIĞIMIZ işle övünüz!! (çamur atacaksanız tutarlı taraından atacaksınız en iyisini biliyorsanız gelin bilgilerinizi paylaşın PAYLAŞIMCI...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri