judge kullanıcısının son içeriği

1. judge

Gittiğin yoldan dönmeyeceksin!

Gittiğin yoldan dönmeyeceksin!
  2. judge

Açılır - Kapanır (Pop-up) Tavan

Ynt: Açılır - Kapanır (pop-up) Tavan sayın Omnitemporal, Fethiyedeki Ercan Ustayla Daha Sonra Hiç Çalışan Oldu Mu? Veya Siz Pop-up Tavan Yaptırdınız Mı?
  3. judge

Açılır - Kapanır (Pop-up) Tavan

Ynt: Açılır - Kapanır (Pop-up) Tavan Tkp.... ???
  4. judge

Gezenbilir Sticker İstiyorum

Ynt: Gezenbilir Sticker larını nereden temin edeceğiz ??? Levent bey, peki ne olacak bu durumda. Kendi açınızdan durum tespiti yaptınız. Çözümü ???
  5. judge

Off Road Kulübüne Katılmak

Ynt: Off Road Kulübüne Katılmak Murat bey ilginize teşekkür ederim, Zerrin Yiğiter beye mesaj gönderiyorum. Size de iyi günler.
  6. judge

Barış bey ilginize teşekkür ederim. Kendisine gönderdiğim mesajımın bir örneğini aşağıya ekliyorum Ama bu güne kadar dönüşü olmadı. Mehmet Ali bey merhaba, Gezenbilir sticker'larını nasıl temin edebilirim. Elinizde var mı? Sayın Suyabatmaz'ın...
  7. judge

8. judge

İŞTE CABBAR(CHEROKEE XJ)

Ynt: İŞTE CABBAR(CHEROKEE XJ) Araca şnorkelin montajında sorun yaşadınız mı? ABS ile uyum problemini halledebildiniz mi?
  9. judge

Gezenbilir Sticker İstiyorum

Ynt: Gezenbilir Sticker larını nereden temin edeceğiz ??? Merhaba Ender bey, "Gezenbilir" araç stickerlarını hazırlatabildiniz mi? Bu konuyla ilgili çalışmanızın sonucu ne oldu? Nasıl temin edebilirim. İlginize şimdiden teşekkür ederim.
  10. judge

2012 MTV....4.0 L ve Üzerindeki Araçların Vergileri

Ynt: 2012 MTV....4.0 L ve Üzerindeki Araçların Vergileri ruhsatınızla birlikte bir sigortacıya gidin, kaskoya esas değerini belirleyen bir form dolduracak. Bununla birlikte vergi dairesine dilekçeyle başvurun. Talebinizi yerine getirecek ve alt dilimden ödeyeceksiniz.
  11. judge

Yedek Parça

Ynt: Yedek Parça Gaziantep'ten telefonla sipraiş veriyorum. Kargo süresi kadar bir sürede elimde oluyor. Ankara'da crysler parça bayii Hüseyin bey iş tel:0.312.2781700 umarım işiniz görülür. Selamımı da söyleyin ;D
  12. judge

2012 MTV....4.0 L ve Üzerindeki Araçların Vergileri

Ynt: 2012 MTV....4.0 L ve Üzerindeki Araçların Vergileri Her araç sahibi MTV'nin tarh ve tahakkuk ettirildiği yıl başında verirse bir alt dilim vergilendirmeden istifade eder. Hatta kendi durumumdan örnek vereyim. Aracımı Mart/2011 de almıştım. Mtv nin ikinci taksitini ödeme zamanı geldiğinde...
  13. judge

İŞTE CABBAR(CHEROKEE XJ)

Ynt: İŞTE CABBAR(CHEROKEE XJ) Alper bey öncelikle aracınız hayırlı olsun. Ben de 94 kare kasa bir XJ sahibiiyim. Aracımda ABS sistemi var. Huma otodan şınorkel sorduğumda ABS varsa sadece görüntü amaçlı olur, bağlantıları yapamazsınız dediler.Sizin araçta ABS var mıydı? Bu konuyu hiç...
  14. judge

ACİL!!!

Ynt: ACİL!!! İlginize teşekkür ederim
  15. judge

ACİL!!!

1994 MODEL XJ CHEROKEE'MİN ARIZA SOKETİ (TEST SOKETİ) NEREDE KİMSE BULAMADI? BİLENİNİZ VAR MI? ARACIMIN ROLANTİDE VE GAZ VERİRKEN GAZ KESME SORUNU VAR, ARACIMDA AYNI ZAMANDA LPG DE VAR. ANCAK BU SORUNU HER İKİ YAKIT KULLANIMINDA DA YAPIYOR. ARIZAYI TARİF ETMEM GEREKİRSE; ROLANTİDE VE BELLİ BİR...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri