izrafeel kullanıcısının son içeriği

1. izrafeel

Cj-5 Direksiyon Boşluğu

Ynt: Cj-5 Direksiyon Boşluğu Arkadaşım doğru söylüyor. Ekleyebileceğim tek birşey var o da makas küpelerinde ciddi boşluklar olabilir. Makasa kat atma kamyonlara yapılır abicim. CJ iyiden iyiye sertleşmiştir. Esnemesi azalır. Bence de bir yükseltme kiti tüm dertlerini bitirir gibi geliyor...
  2. izrafeel

Cj5 Restorasyon

Ynt: Cj5 Restorasyon sabırsızlıkla bekliyoruz :)
  3. izrafeel

Jeep Cj Yükseltme Ve Tekerlek Seçiminde Ön Bilgiler

Ynt: Jeep Cj Yükseltme Ve Tekerlek Seçiminde Ön Bilgiler Tekerlek seçimi ve olması gereken yükseklik üzerine bir konu vardı. Linki buraya kopyalıyorum, http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=105719.0
  4. izrafeel

83 Cj8 Aks Sorunu Yardımm

Ynt: 83 Cj8 Aks Sorunu Yardımm Merhaba, Elinizde fotoğrafı var mı ? Ve bence Yaman ticareti arayıp bir de onlara sorun. Bende onlarda şapkalı aks aldım. Sorunsuz bir şekilde geldi. Takan usta keçeyi yanlış takınca ikinci kez bilya ve keçe takımı almak zorunda kaldım. onun dışında malzeme de...
  5. izrafeel

Cj 5 Alacağım, Fikir Ve Görüşlerinizi Bekliyorum.

Ynt: Cj 5 Alacağım, Fikir Ve Görüşlerinizi Bekliyorum. Of of of... CJ temiz bulmak bir dert. ilanları inceledim. sıktıntı şudur; hiç birinde şu bilgilere yer verilmiyor; motor nedir, şanzıman nedir, arazi şanzımanı nedir, nasıl yükseltme yapılmıştır, motor kaputun içinin görüntüleri...
  6. izrafeel

Hangi Yükseltmeye Hangi Lastik? Cevabı Burada!

Arkadaşlar; Garaj bölümünde açtığım konuyu burda da paylaşmak istedim. Konu şöyle; Merhaba Herkese; Bugün bir internet sitesinde işimize yarayacağını düşündüğüm bir bilgi elime geçti. sizlerle paylaşmak istedim ; Aşağıda gönderdiğim resimlerde hangi marka araca, hangi lastiği ebadını...
  7. izrafeel

Ynt: Hangi Yükseltmeye Hangi Lastik? Cevabı Burada! Devamı ;
  8. izrafeel

Merhaba Herkese; Bugün bir internet sitesinde işimize yarayacağını düşündüğüm bir bilgi elime geçti. sizlerle paylaşmak istedim ; Aşağıda gönderdiğim resimlerde hangi marka araca, hangi lastiği ebadını kullanırsak, ne kadar yükseltme uygulamamız gerektiği konusunda fikir veren bir kaç resim...
  9. izrafeel

İkinci el Orjinal cj yedek parçaları

Ynt: İkinci El Orjinal Cj Yedek Parçaları Merhaba. Cj 5 yazıların ikisinde alıyorum. 0532 575 82 45 telefonuma mesaj atarsan hem havale için ibanı alırım hemde adresi veririm.
  10. izrafeel

Cj Hava girişi parçası isteyen (imalat yaptırıcaz)

Ynt: Cj Hava Girişi Parçası İsteyen (imalat Yaptırıcaz) Jeep'ime parça alacağız. Olleeey :d Hanım fena bozulacak yine :D en son bir çiçek mi ne almıştım :D
  11. izrafeel

Cj 5 İçin Tam Anlamıyla Bir Yardım Gerekmektedir. - Ankara

Ynt: Cj 5 İçin Tam Anlamıyla Bir Yardım Gerekmektedir. - Ankara Merhaba; Ankarada rauf usta var. Ahi oto. Bence kesinlikle gidilmesi gereken bir yer, tanışılması gereken bir usta. Eğer ilgilenirseniz kaydı CJ sayfasında var. Saygılarımla İsrafil ÖNAL
  12. izrafeel

Karadulun Yeni İsmi Artık Ateş Böceği

Ynt: Karadulun Yeni İsmi Artık Ateş Böceği Abi bazen Cj sahipleri olarak bazı kendi usta sananlardan ve araba toplayıcılarından konuya daha çok hakim olduğumuzu düşünüyorum.
  13. izrafeel

Adana'da Cj Ustası Arıyorum.

Ynt: Adana'da Cj Ustası Arıyorum. Artsın da bir buluşma organize edelim :)
  14. izrafeel

Biraz Canlanalım...

Ynt: Biraz Canlanalım... Herkese merhaba tekrardan; Ercan abi ve Seyit abi her ikisi de çok güzel duruyor. Bu da bizden gelsin. Son zamanlardaki en iyi CJ anlarımdan biriydi ; https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=693722407386098&id=100002450344105 Fotoğrafta da önceki temiz halini...
  15. izrafeel

Biraz Canlanalım...

Ynt: Biraz Canlanalım... Herkese merhaba tekrardan; Ercan abi ve Seyit abi her ikisi de çok güzel duruyor. Bu da bizden gelsin. Son zamanlardaki en iyi CJ anlarımdan biriydi ; https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=693722407386098&id=100002450344105 Fotoğrafta da önceki temiz halini...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri