Cj Hava girişi parçası isteyen (imalat yaptırıcaz)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ercanaslan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,446

ercanaslan

Kamp III
Yer
İstanbul
Forumda Karavan camı imal eden bir abiminze aynı malzemedel ( şeffaf siyah mika) CJ Air Scoop (Air Trap/Hood Air Intake) yaptırmayı düşünüyoruz. Fiyat kalıp parasını çıkartabilmesi için 15 kişiyi bulmamız gerekiyor. Emin abinin de çizimlerini çıkartması sonucu fiyat imalatı yapacak abimiz 15 kişiyi bulursak kişi başı 35 TL olacağını 15 kişi olmazsa kalıp parasını kurtarmayacağı için pahalıya çıkacağını söyledi.

Şimdi bu Parça ne işe yarıyor.
Parça birçok spor arabadaki morot kaputunun içine hava girişi sağlayan parçalara benzesede bağlandığı yer iç havalandırma ve kaloriferin hava girişine takılmakta ve çzellikle yazın hartopunuzu veya tentenizin takılı olduğu dönemlerde hava akışını güçlendirerek basit bir klima etkisi göstermekte.

Emin abi konu ile ilgili biraz daha detay verebilir sanırım.
Talebi olanlar bana veya emin abiye bildirebilirler. önümüzdeki 10 gün içinde talep topluyacağız.

Türkiye Jeep CJ Kulübü
Türkiye Jeep CJ 2.el Parça ve Araç

Etiketler
Ynt: Cj Hava girişi parçası isteyen (imalat yaptırıcaz)

Fotoğraflar

Türkiye Jeep CJ Kulübü
Türkiye Jeep CJ 2.el Parça ve Araç

Uploadfromtaptalk1415299461140

Uploadfromtaptalk1415299471304

Ynt: Cj Hava Girişi Parçası İsteyen (imalat Yaptırıcaz)

Abi mat siyah pleksi varmı bilmiyorum tabiki olabilir farketmez.
Tahminimce isteyene göre malzeme kullanabilir kalıp olduktan sonra

Ynt: Cj Hava Girişi Parçası İsteyen (imalat Yaptırıcaz)

Jeep'ime parça alacağız. Olleeey :d Hanım fena bozulacak yine :D en son bir çiçek mi ne almıştım :D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR