inadina kullanıcısının son içeriği

1. I

Eskişehirde Kamp Arkadası

Eskişehirde ikamet eden ve çevre yerlerde kamp yapmak isteyen arkadaşlarla tanışmak isterim.
  2. I

Kamp Arkadaşı Arıyorum

Ynt: Kamp Arkadaşı Arıyorum esen hanım 2014 yaz tatili için bir planınız var mı? havalar ısınıyor :)
  3. I

Katrancı Nasıldır?

Ynt: Katrancı Nasıldır? yorumlar ve paylaşımlar için tesekkür ederim. çok kalabalıktan haz etmiyorum, sanırım farklı alternatifler bulmalıyım
  4. I

Kamp Arkadaşı Arıyorum

Ynt: Kamp Arkadaşı Arıyorum son 5 yıldır, ocak ayında otel rezervasyonumu yaptırıyordum. ancak bu yıl otel tatil istemiyorum. tatil boyunca otele bağlı kalmak rahatsız edici ve zaten yemeklerini de yiyemiyorum. çadır tatili yapmak istiyorum ama çok kararsızım. eşim benden daha hevesli.. fakat...
  5. I

Katrancı Nasıldır?

özellikle son dönemde giden arkadaslar varsa yorumlarını istiyorum lütfen. mangal yakılabiliyor mu? deniz nasıldır? şimdiden teşekkürler
  6. I

Han Kayaköy; Fethiye'deki yeni adresiniz...

Ynt: Han Kayaköy; Fethiye'deki Yeni Adresiniz... 2013 yazında eşimle birlikte çadır tatili yapmayı planlıyoruz. açıkcası ilk olacak böyle bir deneyim bizim için, ama çok hevesliyiz. bahsettiğiniz yerde ateş yakabiliriz değil mi, açıkcası ben her akşam mangal yapmayı planlıyorum :) ve denize...
  7. I

Antalyada Çadır Kamp Alanı Tavsiye Eder Misiniz - 2013

Ynt: Antalyada Çadır Kamp Alanı Tavsiye Eder Misiniz - 2013 tmm sadece antalya değil, muğla da olur. :)
  8. I

Antalyada Çadır Kamp Alanı Tavsiye Eder Misiniz - 2013

Arkadaslar, 5 yıldır her şey dahil otellerde tatil yapıyorum. Ancak bu yıl değişiklik yapmak istiyorum, otellerin yemeklerinden dahi sıkıldım. Bu yıl ilk deneyimimiz olcak, ancak şimdiden çadır kampı için her türlü malzemeyi aldım :) sizden özellikle antalya ilçelerinde kamp alanları tavsiye...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,482
Kayıtlı Üye Sayımız
172,134
Kaydolan Son Üyemiz
mertm

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri