iklil konyalilar kullanıcısının son içeriği

1. iklil konyalilar

Yugun 2022, Güçlü Mini Kampervan Ve Pirikamp Ile Gezilerimiz...

...Şimdi geriye bakınca -ASLINDA- İyi Günlerimizmiş meğerse...
  2. iklil konyalilar

Pirikamp Yollarda (ve Kamplarda) 2020

Yücel bey, çok sık ekmek mayalıyorsunuz. 🙂🙂 Sağlık açısından, Karbonhidrattan uzak durmak önemli. 2 senedir ekmeği+kahvaltıyı kestim. Kilo vermek bir yana, vücutta ciddi bir ferahlama oldu. Alkol, Sigara kadar -hatta daha çok- zararları olduğunu anladık bu meretin. Bu dönemde bu konuya...
  3. iklil konyalilar

Arabalı Aile Venedik'e Giderken ....

.... Geçen sene ".. Bir yaz daha geliyor.." deyip, İspanya Gezisinin haberini vermişim... Evet, o geziyi gerçekleştirdik. Ailece 'Seyahat Tanrısı(!)' ndan bir seyahat daha 'çalmışız'... Bu sene çalamadık... 😢 Korona, bu seneye damga vurdu... Tez elden soyu kurusun inşallah !.. 😠...
  4. iklil konyalilar

Kamp Yerlerinde Güvenlik Çözümleri?

Harika bir haber... Özellikle şu Korona günlerinde çok sevindirici. 😉 Bizim de Üniversite döneminde beraberce kamp yaptığımız arkadaşlardan birkaç tanesi şu anda Özderede kamptalar: 33 sene sonra, o günleri anarak paylaşım yapıyorlar. Nereden nereye🙂 Unutulmaz anılar, en küçük an bile...
  5. iklil konyalilar

Denizatikamp

Saros'un serin sularını özledim....... Yalnız Enez ve Sivrisinek ''ayrıl(A)maz ikili'' diye biliyorum... Oğlum aşırı hassas,tüm vücut şişiyor. Kulaklar Mr.Spack kulakları oluyor :D:weary:😭😢
  6. iklil konyalilar

Kaş Kamping Fiyatı 500 Tl Yapmış

Karavan onlar mı veriyor, biz mi götürüyoruz? o_O:weary::confused:
  7. iklil konyalilar

Kepez 'e Uğramayan Pişman Olur !..

https://www.gezenbilir.com/konu/kas-kamping-fiyati-500-tl-yapmis.124734/ Bu konuya da bir gözatmakta yarar var😠😰🙀
  8. iklil konyalilar

Ege bulup getirdi... Bize de poz vermesi kaldı... 🤪 Çok sevimliydi keratalar... Çok sevdim. Dayanamadım. Yedim 😵🤪🤣
  9. iklil konyalilar

Karavan Parkı önünden de denize giriliyor. Plaj olarak şezlonglarla filan düzenlenmiş alanı kastettim. Yoksa kamp zaten denize paralel.Plaj bölümünden ayrı duşları da var. Plaj ve Kamp farklı mekanlar değil. 4.foto'dan da anlaşılıyor...
  10. iklil konyalilar

Haziran 2016 1 USD= 2,80TL Eylül 2016 1 USD=2,98 TL Batı Cephesinde değişen birşey yok... Ancak biz -maslesef- DOĞU Cephesindeyiz... 😪😭☹️
  11. iklil konyalilar

Bu arada aklıma geliveren bir notu da buraya düşmeden geçmeyelim : Burası ne de olsa HALK PLAJI.. Dolayısıyla, haftasonları biraz daha kalabalık olması beklenebilir. Biz 'haftaiçi' sakinliği den nasiplendik. Aklınızda bulunsun
  12. iklil konyalilar

Ali Kılıç ve ekibi güler yüzle bizleri karşılıyor. Çadırlar konaklama için bir TV ve bir Buzdolabı için kullanılacak elektrik dahil gecelik ücret 50TL... Karavan ile konsklaysnlar da var. Ancak onlar genellikle 'sezonluk' konaklıyor sanırım. Karavan ile konaklayacaklar için de sordum : ".. Şu...
  13. iklil konyalilar

Girişte sağda Kafe, hemen yanında Plaj,sola doğru bakınca da Kamp alanı...
  14. iklil konyalilar

Birkaç da foto yüklemek istedim, başaramadım.. Bir deneme daha yapayım.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri