icewindbfly kullanıcısının son içeriği

1. icewindbfly

Hocam Merhaba, Karavan işini naptınız? Bizde eşimle ufak bir şey bakıyoruz. Hafta sonları vs...

Hocam Merhaba, Karavan işini naptınız? Bizde eşimle ufak bir şey bakıyoruz. Hafta sonları vs küçük kaçamaklar için:)
  2. icewindbfly

Carpendo Karavan

2 Karavan arasında kaltık. Ortiz 3,90 759 kg altı Diğeri Carpento Fuarda carpentoyu inceleme şansımız olacak ama ne yazıkki ortiz katılmıyor.
  3. icewindbfly

Gezenbilir'den Cnr Boat Show Ve Kamp Karavan Fuarı 2020 Ücretsiz Davetiye

Biz biraz erken davranıp hanımla beraber 60'ar TL verip almış bulunduk davetiyeleri:)
  4. icewindbfly

Otomobil - Çekme Karavan Deneyimlerim; Doğan Böncü (dogan124)

Öyle güzel bilgiler veriyorsunuz ki, hepsini soluksuz okudum Doğan Bey. Bizde eşimle 750 kg altı bir karavan düşünüyoruz. Aracımız Kİa sportage 1,6 gdi benzin. 132HP-161nM torka sahip. Tork değeri benzine göre fena değil yanlız bir dizel aracın yarı gücünde. Sizin tecrübelerinize dayanarak...
  5. icewindbfly

Carpendo Karavan

Kendileriyle hiç diyalok kurma şansınız oldu mu?
  6. icewindbfly

Carpendo Karavan

Carpento alan kullanan hiç olmadı sanırım? Bende 310 modelini düşünüyorum lakin, kullanıcı deneyimi olmadan böyle bir yatırım yapmak korkutuyor.
  7. icewindbfly

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhaba, Tolgay ben. Eskişehirden aranıza katılıyorum. Doğa aşığı, hayvansever Amatör bir kampçıyım. Kimya Mühendisiyim. Özel bir fabrikanın müdürlüğünü yapıyorum. Malesef iş hayatı vaktimin büyük bir çoğunluğunu aldığı için; az kalan boş vakitlerde, kendimi doğaya atmaya özen gösteriyorum...
  8. icewindbfly

Niewiadow Nt 126

Üstad konu dışında ama bir sorum olacak. Bende bir römork yaptırıp römork üstü çadır kullanmak istiyorum. Bununla ilgili benimle tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri