herakol kullanıcısının son içeriği

1. H

Trekking Grupları (Güneydoğu Anadolu)

Ynt: Trekking Grupları (Güneydoğu Anadolu) Urfaya Yeni Gelen Arkadaşlar Hoş Geldiniz...
  2. H

Boreal Atlas Ayakkabı - Ürün Değerlendirmesi

Ynt: Boreal Atlas Ayakkabı - Ürün Değerlendirmesi Arkadaşlar Bence Bütün Firmaları Aynı Kefeye Koymamak Gerekiyor. Zira Çok kaliteli satıcı Firmalarda Bulunmakta, ben boreal atlas botumu kutupayısı firmasından aldım. Nekadar kaliteli hizmet verdiklerinede bizzat şahit Oldum. Bence bir ürün...
  3. H

Tercihiniz Hangisi Olurdu?

Ynt: Tercihiniz Hangisi Olurdu? Salomon'un Sparişini Verdim Fazla Zor Şartlarda kullanmayacağım için 5-6 kmlik hiking tarzı yürüyüşler, 3-4 gün süreli kamplar ve şehir hayarında kullanıcağım için salomonu Tercih ettim. Boreal atlası günlük hayattada kullanabilirdim aslında bilmiyorum salomonu...
  4. H

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi Boreal kullandım çok sağlam bir ayakkabı ama salomon Hakkında hiçbir bilgim yok, çok kararsız kaldım açıkçası salomon çok rahat gibi ama dağda kampta ve uzun yürüyüşlerde beni endişelendiriyor fiyatıda borealden 150 tl civarı yüksek
  5. H

Tercihiniz Hangisi Olurdu?

Evet Arkadaşlar Trekking Faliyetlerinde Dağ Yürüyüşlerinde Ve Doğada Kullana Bileceğim Bir Bot Almaya Karar Verdim Aşşağıdaki 2 Modelden Birini Alıcagım Bu gün Akşama Kadar Karar vermem gerekiyor Spariş Vermeliyim yurt dışındak gelicek arkadaşım akşam çıkıyor yola Acil deneyimli arkadaşların...
  6. H

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi Arkadaşlar Merhaba Çok Acil Tavsiyenize İhtiyacım Var Zira bugün Akşama Kadar Aşşağıdaki İki Model Arasıda Tercih Yapmam Gerekiyor
  7. H

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi Mertbey Çok Teşekkürler Sağolun
  8. H

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi Sağolun Hasan Bey Teşekkürler
  9. H

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi Teşekkür ederim Serkan bey. İnce Çorapla Denedim Sipariş ettiğim Kalın Çoraplar Henüz elime ulaşmadı, Fakat ince çorapla bot bağcıkları açıkken ayak parmaklarımı botun ön kısmına dayadığımda topuk kısmında işaret parmağım geçicek kadar boşluk kalıyor Bağcıkları bağladığımda...
  10. H

Ynt: Boreal Atlas Ayakkabı - Ürün Değerlendirmesi Botum Bugün Geldi Umarım bende sizin gibi hayal kırıklıgına ugramam, Cevaplarınız için tşklr..
  11. H

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi Botum Bugün Elime Ulaştı Kaygılarım Yersizmiş Numara Tercihini Doğru Yapmışım 46 Numara Ayağıma Tam Oldu Şu an bir sıkıntı yok Yalnız Çorap hediye edicez demişlerdi kutudan çorap falan çıkmadı :) İşte yeni botum Boreal Atlas umarım pişman olmam Şu an mutluyum Botlar Naylon...
  12. H

Ynt: Boreal Atlas Ayakkabı - Ürün Değerlendirmesi Sanırım Haklısınız Basit Bir Bot Diğil Sahtesi Yapılsa dahi Bariz Bir Şekilde Belli Olur hem derisinden hem tabanında kullanılan malzemeden, peki bu botta kullanılan derinin türünü ve hangi hayvana ait olduğunu biliyormusunuz ?
  13. H

Trekking Grupları (Güneydoğu Anadolu)

Ynt: Trekking Grupları (Güneydoğu Anadolu) Ben ŞanlıUrfa Birecikten Mehmet Urfa Bölgesinde Sağlam Trekking Ekibi Varsa Bende Katılmak İsterim Görüşmek Üzere...
  14. H

Ynt: Boreal Atlas Ayakkabı - Ürün Değerlendirmesi Ben Bayadır Formlardan Boreal atlas kullananların yorumlarını takip ediyorum ama hiç bukadar olumsuz yorumla karşılaşmadım açıkçası size sahte ürün satmış olabilirlermi acaba ?
  15. H

Bot Tavsiyesi

Ynt: Bot Tavsiyesi Malesef Benim Deneme Şansım Yok Konum Olarak Outdoor Ürünleri Satan En yakın Mağazaya 100 lerce Km Uzaklıktayım Yorumunuzdan Teorik Olarak Doğru Bir Seçim Yaptığım Sonucu Çıkıyor içime su serptiniz Teşekkürler Tabi Pratikte Nolucak Onu Bot Gelince Anlıyacağız kutupayisi.com...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri