H

Profil mesajları Son Aktivite Gönderiler Hakkında

• hocam ılgınıze cok tesekkur ederım.
    Karar verdik 1 hafta 10 gune ınsallah arpenaz 4.1 alıyoruz. Alınca da sorgun goletınde 1 gece ilk kampımızı yapmak ıstıyoruz. Ayrıca bu yaz bızde 1 gece salda golunde konaklamayı dusunuyoruz.

hoşçakalın,
    saygı ve sevgılerımızle,

iyi günler.
    forumda arpenaz 4.1 çadır kullanıyorum yazmıssınız,

biz ailecek (2 yetişkin 2 cocuk) çadır a ve kampa yenı baslayacgız. arastırmaya yenı baslıyoruz. sızin kullandıgınız cadır cok hosumuza gıttı memnunmusunuz. urun saglam ve kullanıslımı.

bır de yaz gecelerı ıcı cok sıcak oluyormu.

ilginiz için şimdiden tesekkur ederım.
    H
    halbay
    Kusura bakmayın foruma pek girmedigimden mesajınızı yeni gördüm.
    Biz yaklaşık 2 yıldır 5-6 kampta çadırı kullandık. Bizde de 2 çocuk olduğu için ilk amacımız geniş ve yüksek olması idi bu beklentilerimizi kesinlikle karşıladı. Bu iki yıllık sürede sadece bir polde hafif bir çatlama oldu onu da etrafını bantla sararak cozdum. Sanırım fazla zorladım.
    H
    halbay
    Sıcaklık konusu ise evet hava sıcak ve esinti yoksa içi hamam gibi oluyor bu durum belki tüm çadırlarda olabilir .
    Arka pencere biraz küçük . On tarafı ne kadar açarsanız açın tam bir hava akımı sağlanıyor. Hatta gözümü karartıp arkaya bir fermuar diktirip ikinci bir kapı açmayı bile düşünüyorum.
    H
    halbay
    Bunun dışında salda gölünde kamp yaptık geceleri serindi ve çok rahat uyuduk. Hatta bir gece yağmura yakalandık hiç yağmur geçirmedi ve yemeğimizi de ön odasında yemiştik. Eğer bütçeniz sadece arpenaz 4.1 e yetiyorsa alın. Yok bütçeniz daha fazla ise husky biggles veya ferrino modellerine bakabilirsiniz. Ferrinoda on, yan ve arka kapı var mesela. İyi akşamlar.
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,091
Kaydolan Son Üyemiz
Engin Koygun