Gökhan-Deniz kullanıcısının son içeriği

1. Gökhan-Deniz

Transporter T4 Için Usta Tavsiyesi

Merhaba, Ankara'ya kadar gidebilirseniz; M.Cengiz Otomotiv Volkswagen Özel Servisi. Başkent Oto Sanayi 1814 (eski248/6) Sk. No: 44/49 Ergazi – ANKARA Mehmet Bey tam VW gurusudur. Söylediği ne ise doğrudur ve yapılması gerekendir, kesinlikle tartışma kabul etmez. Yılda 1 kez bakım yaptırın...
  2. Gökhan-Deniz

O Araç Bu Karavanı Çeker Mi? Sorusuna Yanıt :)

Merhaba 750 kg karavan çekersiniz, dikkat etmeniz gereken arabanızı sol veya sağ kapı içinde bir etiket vardır orada aracın ağırlığı ve katar ağırlığını görürsünüz. Bunların arasındaki fark sizin çekiş kabiliyetinizdir. Hesapladığınız rakamın % 80 i emniyetli çekiş için yeterli olur. Ayrıca...
  3. Gökhan-Deniz

Karavan Seçimi Ve Karavan Sahip Olma Süreci Için Kararsızlıklar

Merhaba, Karavanı kullanma tarzınız ile ilgili dikkatimi çeken bir şey var. Ailenizle birlikte kamp alanlarında, arkadaşlarınız ile birlikte doğada olmayı planlıyorsunuz. Burada kritik nokta doğa koşulları, çekme karavanlar doğada, bozuk yollarda çok hırpalanmaya gelmez ayrıca bu tip yerlere...
  4. Gökhan-Deniz

750 Kg Altı Çekme Karavan Tavsiyesi

Buzdolabı için motokaravanda 12 volt Dijitsu kullandım başarılı buz yapabilen bir dolaptı, şu an 3 sistem kullanmaktayım, 12 volt deneme şansım olmadı. Bulunduğum yerde 220 olduğu için bu modu kullanıyorum, çok başarılı. Bu noktada sizin açınızdan önemli olan dolabın ilk kalkınma aşamasında...
  5. Gökhan-Deniz

Volkswagen T4 Açık Kasa Alkovan Olur Mu

Merhaba, İstanbul' da FMK karavan T5 için böyle bir uygulama yaptı, web sitesine bakın isterseniz. Araç en son bildiğimiz sitede satılıktı. İyi günler
  6. Gökhan-Deniz

Karavan Önerisi

Merhaba, Listenizdeki karavanların arasında yanılmıyorsam O1 belgesi olan 2 tane var. Bu nokta çok önemli, üstatların yazdığı AR GE burada devreye giriyor bence. Sorduğunuz zaman cevap hep aynı "750 kg altı". Yani 749 olabilir. Ayrıca kanun diyor ki ; Ruhsat gerekmeksizin, B ehliyet ile...
  7. Gökhan-Deniz

750 Kg Altı Çekme Karavan Tavsiyesi

Merhaba, Karavanınız hayırlı olsun, bence en iyi karavan sizin beğendiğiniz mutlu olduğunuz karavandır. İzninizle 3 noktaya dikkatinizi çekmek istiyorum; - Karavanın sabitleme ayaklarının altına mutlaka takoz koymanız gerekecek, basınç alanları dar olduğu için zemin yumuşak olursa kolayca...
  8. Gökhan-Deniz

Manuel Yada Elektirikli. Karavan Basamağı

Merhaba, Sormak istediğiniz nedir? Basit çözüm, bir tane plastik basamaklı tabure alın https://urun.n11.com/tabure/akay-plastik-ak642-basamakli-kaydirmaz-plastik-tabure-P505706208
  9. Gökhan-Deniz

Dijitsu Md50 + Buzdolabı Kullanan Var Mı?

Merhaba Bu dolabı 2 sene karavanda kullandım. 100 amperlik yaşam aküsünden sadece o besleniyordu. Seyahate çıkarken çalıştırıyordum, yolda akü panelden şarja devam ediyordu. Kamp alanında eğer panel yeterli ışık almıyorsa yaklaşık 36 saat sonra akü 10 volt seviyesine gelince mppt alarm vermeye...
  10. Gökhan-Deniz

Ağrılık

Merhaba, Büyük ihtimal bahsettiğiniz değer frensiz römork çekme kapasitesidir.
  11. Gökhan-Deniz

Merhaba, 2. nesil bir Duster kullanıcısı olarak belirtmek istediğim bir şey var. Duster 2 Euroncap test puan düşüklüğü şase yapısından değil diz hava yastığı, acil durum fren desteği ve şerit takip sistemi olmadığı içindir. Duster 2 Duster 1 e göre tamamen geliştirilmiş ve değiştirilmiş bir...
  12. Gökhan-Deniz

Günaydın https://www.hepsiburada.com/gahome-12v-kamp-su-pompali-dus-kiti-sari-yurt-disindan-p-HBCV00000BLIE2?magaza=MBW
  13. Gökhan-Deniz

Bozcaada Belediyesinin O2 Belgeli Tinyhouse Römorkları Adaya Sokmaması Hakkında

Sayın AyrtonSenna Kendimi biraz daha net ifade etmek istedim. Yasaklar ve kurallar konusunda sizinle aynı fikirdeyim. Yine altını çizmek istiyorum rant oluşturma hevesi ile bu modayı coşturanlar, yasakları görünce çığlık atanlar var. Ben de sizin gibi karavancıyım ve hayalim dolaşmadığım...
  14. Gökhan-Deniz

750 Kg Altı Çekme Karavanların Yüklü Ağırlıkları Bu Miktarı Aşabiliyor. Denetimlerde Sorun Teşkil Eder Mi?

Günaydın, Gözlerden kaçan bir husus var. Karayolları Trafik Yönetmeliği der ki, Madde 42 - * Çekici araçlar ile yüklü ağırlığı 750 kg.'ın üstündeki römork ve yarı römorklar (traktör römorkları hariç), bu Yönetmeliğin 29 uncu maddesindeki esas ve usullere uygun olarak ayrı ayrı tescil edilirler...
  15. Gökhan-Deniz

Bozcaada Belediyesinin O2 Belgeli Tinyhouse Römorkları Adaya Sokmaması Hakkında

Yakında tiny house tatil köyleri başlarsa şaşırmayın, kişisel arazi, kişisel barınma ihtiyacı sözleri ile başlatılan tekerlekli gecekondu şeklinde lanse edilen bu uygulamanın ardında yatan, ev yapma izini olmayan yerlere gecekondu yapabilme veya yapıp kiraya verme amaçlıdır. Tatiliniz yaptığımız...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri