GEZGİN FENER kullanıcısının son içeriği

1. G

Çanakkale Turu

Ynt: Çanakkale Turu Katılmak isteyen olursa mail ile iletişime geçebilir. ;)
  2. G

Çanakkale Turu

Ynt: Çanakkale Turu GEZGİN FENER "KIRMIZI BİSİKLETLİ GEZGİN" ORGAN NAKLİNE DESTEK İÇİN, 17 Mayıs Cumartesi günü düzenleyeceğim gezime katılmak isteyenler iletişime geçebilir. http://www.gezginfener.com/site/14710/uploads/o/2014/12/63eafb1bbc8914f60bbe97569f633521.jpg Gezimizin rotası...
  3. G

Seul’den Busan’a Güney Kore Gezisi

Ynt: Seul’den Busan’a Güney Kore Gezisi Gerçekten tebrik ediyorum seni semih güzel unutulmayacak bir tur yapıyorsun devam et :)
  4. G

Sponsor

Ynt: Sponsor Merhaba Derya Gezim 1 hafta sürecek ve bisiklet ile yapılacak Çanakkalede şehir içi gezmelerden dolayı tahminim 1.000 km yi geçecek. Bu turu tek başıma yapmayı düşünmüyorum benimle birlikte hiç sıkılmadan maceracı arkadaşlar arıyorum yoksa bu turu gerçekleşmeyebilir.
  5. G

Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu Merhaba ben Bilal ALTUNTAŞ ve nakilli bir gencim :) buda sitem www.gezginfener.com Gezmeyi kamp yapmayı severim durmadan yeni yerler keşfetmek peşindeyim geçen sene bisiklet ile tur yapmaya merak saldım ve bunu Organ nakline destek olsun diye 17...
  6. G

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu .
  7. G

Sponsor

Merhaba. Çanakkale istanbul arası 1.000 km yaparak (gidiş geliş) türkiyede ilk organ nakilli gezgin olarak tarihe geçmeyi düşünüyorum ama bunun için sponsora ihtiyacım var. sponsor olacak kişiler www.gezginfener.com adlı sitemde yer alacak gazetelere çıktığımda kendilerinden bahsedeceğim...
  8. G

Çanakkale Turu

Merhaba Arkadaşlar, 17 Mayıs 2014 Çanakkale gezisi yapacağım katılmak isteyen olursa www.gezginfener.com sitesini ziayret edebilir.
  9. G

Oğlumla Yine Yollardaydık

Ynt: Oğlumla Yine Yollardaydık Merhaba güzel bir gün geçirmişsinizdir inşallah yazı gönderirseniz sitede yayınlayabilirim www.gezginfener.com

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri