erkan_islamoglu kullanıcısının son içeriği

1. erkan_islamoglu

Arazi Araçlarına Portal Aks Yapımı (İmal Etme)

Aracı hiçbir şekilde yormadan en güzel güç ve arazi kaabiliyeti artışı portal aks dir. Çok güzel bir konu. Amatörce yapılcak ve günlük hayatta da kullanılacak bir sistem çok büyük riskler içerir ama enden bulunan bu dişli kutu sistemleri malum fiyatlarla araçlarımiza uygulanması imkansiz. 2007...
  2. erkan_islamoglu

Suzuki Grand Vitara

Arkadaşlar 2007 grand vitara jlx-al aracım için 3 aydır kullanıyorum (2006-2011 arası grand vitaralar aynı ) Yurtdışından aldırdım şiddetle tavsiye ederim.türkiyede 1200-1500 lira civarı olanlar özellikleri yönünden eline su dökemez arkadaşlar bildiğiniz android tablet ... marketten uygulama...
  3. erkan_islamoglu

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhabalar arkadaşlar. Rize liyim. 36 yaşındayım öğretmenim 1.70cm boy :) ..... japon araçlar özellikle 4x4 araçlara hasta birisi olarak 4-5 yıldır kendi çapımda hobi olarak ilgilenmeye çalışıyorum. 3. japon aracım 2007 grand vitara 2.0 jlx -al de tecrube ettiğim noktalarda bilgi paylaşımıyla...
  4. erkan_islamoglu

2006 S.grand Vİtara 2.0 Bnzn (otomatİk) Vİtes Geçİşte Demİr Sesİ

2005 sonrası grand vitara larda arazi şanzumanında zincir var arkadaşlar ve bu zincir sürekli devrededir. uzun süre kullanımlarda zincir uzaması ,sarkması ve buna bağlı olarak titreşim uğultu hatta zincir diş atlatması bile olabiliyor. mustafa_yildiz1234 arkadaşın olayı direk zincirdir denmesi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Kayıtlı Üye Sayımız
172,133
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

SON KONULAR

Geri