Ergüneş kullanıcısının son içeriği

1. Ergüneş

15 M3 Jumper Yapım Başladı

Hayırlı olsun... Kolaylıklar dilerim...
  2. Ergüneş

2008 Model Peugeot Boxer 13 M3 Dreamliner Karavan Dönüşümü

Merhaba yapım aşamalarını paylaştığınız yazılarınızı bugün büyük keyif alarak bir çırpıda okudum...Elinize emeğinize ve de anlatımdaki samimiyet, içtenlikten dolayı yüreğinize ve kaleminize sağlık... Umarım güzel mutlu günlerde kullanırsınız...Ayrıca teknik bilgi paylaşımlarınız için de teşekkür...
  3. Ergüneş

Ducato 17 M3 İlk Hazırlıklar

Tasarımınız gayet hoş olmuş ... Ama ben de Mehmet Beye katılıyorum ve hiç olmaz ise 2-3 günlük bir deneyim yaşamanızı tavsiye ediyorum... Biz 2 kişi kullandığımız halde her akşam yatak aç, her sabah yatak toplamak gerekiyor... Bir tavsiyem de kapı önündeki yatak dışarıya çıkmayı engellemeyecek...
  4. Ergüneş

6 Kisilik Motokaravan Mumkunu?

Yazmayı unuttum ama 13,15,17 m3 lük araçlar için 1+1 ve 1+3 TİP onay belgelerine bir çok firma sahip... Bu arada benim ulaşamadığım 11,5 m3 lük araç için 1+1 TİP onay belgesi olan yada alan bir arkadaş var ise bana da haber verirseniz sevinirim..
  5. Ergüneş

6 Kisilik Motokaravan Mumkunu?

Merhaba, bu konuda çok tecrübeli olmasam da geçen sene bende mayıs ayında aracıma motorlu karavan ruhsatı aldım... Ruhsat alma aşamasında yatak kapasitesine bakmadılar . Muhtemelen sizin de sorununuz karavanda 6 kişinin birden yolculuk yapmasıdır. Bunun için de yanılmıyorsam TİP belgesi...
  6. Ergüneş

Volkswagen Volt 2006 Aracimi Karavana Dönüştürüyorum!

Yaşadığınız süreci yeni okudum...Elinize emeğinize sağlık ..Güle güle güzel günlerde kullanın.
  7. Ergüneş

Tek Kişilik Çadır Tavsiyesi

Haklısınız ... Oğlan da otostopla tatil yapıyor ... Hazırlanıp yola çıkarken, sırt çantasının arkasına bağlıyor " Ninja kaplumbağalar " gibi oluyor :smiley:
  8. Ergüneş

Tek Kişilik Çadır Tavsiyesi

Merhaba , benım oğlum fresh and black 2 seconds kullanıyor ve çok memnun lakin dezavantajı kapattığında çok yer kaplaması...
  9. Ergüneş

Karavanını Kendi Yapanlar Daha Sonra Neden Hemen Satıyor?

Merhaba, birkaç gün önce TKK Derneğinden 2 beyfendiye 11,5 m3 lük araç hakkında bilgi sahibi olmaları için yapım aşamaları ve sonuç ile ilgili birkaç fotoğraf yollamıştım.. Bu arada yapım aşamasından ne kadar çok keyif aldığımı hatırladım...Ve eşime tekrar yapmak istediğimi söyledim ( tabi ki...
  10. Ergüneş

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhabalar , Ben Yüksel ... Doğayı ve gezmeyi seven bir öğretmenim...Fırsat ve nakit denk getirebildikçe gitmediğim ve görmediğim yerlere gidip gezmek görmekten müthiş keyif alıyorum... Bu sebeple de binek aracımı satıp kendime halen eksikleri olsa da 11 m3 ducatodan bir camper yaptım... Bu...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri