eraylive kullanıcısının son içeriği

1. eraylive

Discovery 4.0 V8

Ynt: Discovery 4.0 V8 Merhaba bende 1 yildir disco 2 v8 kullaniyorum yakit yonunden esime dostuma geyik ve makara konusuda bolca oldum ama kar yagdiginda hepsi yolda kaldiginda ilk aradiklarida ben oluyorum iste ozamanda gulme sirasi bana geciyor nekadar kar olursa olsun nekadar camurda olsa...
  2. eraylive

Disco 2 Yükseklik ve yakıt tüketimi

Ynt: Disco 2 Yükseklik ve yakıt tüketimi yeni aracınız hayırlı olsun yakıt problemine pek bişiy yapabileceğinizi sanmıyorum çünkü jeep lerin içinde ençok yakan araçlardan birini kullanıyosunuz bende aynı dertten muzdaribim arka körüklere gelince araziye girerken o düğmeye bastığınızda arka...
  3. eraylive

discovery2 5cm yükseltme sorun olurmu

Ynt: discovery2 5cm yükseltme sorun olurmu ozaman sizin dediğinizi yapıcaz artık çünkü oldumu sağlam bişiy olması lazım . peki bu ön arka yükseltme maliyet olarak kaça çıkar bi fikriniz varmı ?
  4. eraylive

Disca II ve Range Rover Şanzuman Yağı ve Filitresi Değişimi

enis bey çok teşekkürler verdiğiniz bilgiler için hafta sonu sayenizde şanzımanımız yeni yağ görücek :))
  5. eraylive

Disca II ve Range Rover Şanzuman Yağı ve Filitresi Değişimi

enisbey yazdıklarınızı pür dikkat okuyorum ve sizi birkezdaha tebrik ediyorum gerçekten kimselerin bahsetmediği ve hatta bilsede anlatmadığı konuları anlatıyosunuz paylaşımlarınızdan dolayı birkezdaha teşekkürler bu hafta sonu kısmetse bende disco 2min şanzıman yağını ve filtresini değiştirmeyi...
  6. eraylive

Ynt: discovery2 5cm yükseltme sorun olurmu sahibinden.com da gördüğüm yuvarlak bi parçalar var amortisörün üzerine takılıyor sanırım ondan düşünüyodum ?
  7. eraylive

TD5 ilginç arka körük problemi ( Lütfen acil yardım! )

Ynt: TD5 ilginç arka körük problemi ( Lütfen acil yardım! ) herkeze slmlar aynı problem bu hafta başından beri benimde başıma geldi sol taraf sağ tarafa göre tam kalkmıyordu lastiğin arkasında bulunan sensörün arızalandığı için seviyeyi tutturamıyor diye gidip aksaraydan o sensörden aldım...
  8. eraylive

herkeze merhabalar disco 2 aracıma bugün 5 cm yükseltme kiti takmayı düşünüyorum yanlız bu kiti taktıktan sonra yayları ve amortisörleri yada başka parçalarıda değiştirmem gerekirmi yoksa bu şekilde kullanabilirmiyim ??
  9. eraylive

discovery 2 şaft ıstavrozunu kopardı yerinden kımıldamıyor ?

Ynt: discovery 2 şaft ıstavrozunu kopardı yerinden kımıldamıyor ? merhaba serdar bey difransiyel kilidi benimde aklıma geldi ama altına yattım okadar bakındım o meşhur kolu göremedim :) mecburen çekiciye yükleyip sanayiye götürdük bugünde şaftçı gelip arızanın neolduğuna baktı ıstavrozun çene...
  10. eraylive

discovery 2 şaft ıstavrozunu kopardı yerinden kımıldamıyor ?

herkeze merhabalar bugece eve dönerken otoyolda aracın altından garip bi sesler gelmeye başladı tak tuk diye gaza basmama ragmen arac gitmedi hemen kenara cektim aracın altına baktığımda on tarafa uzanan şaft şanzımanın ordan ıstavrozu koparmış :( yanımda takım çantam olduğu için ön şaftı söküp...
  11. eraylive

Tanışma Köşesi (Off-Road)

Ynt: Tanışma Köşesi (Off-Road) teşekkürler ismail bey bugün ilk defa aracı araziye soktum ve inanırmısınız eridim bittim geçmez ded.ğim yerden geçti çıkmaz dediğim yerden çıktı batarız dediğim yerden uçtu resmen halbuki henüz üzerinde doğru düzgün lastik yok yükseltme yok bu arabanın...
  12. eraylive

Tanışma Köşesi (Off-Road)

Ynt: Tanışma Köşesi (Off-Road) herkeze slmalar eray ben bu siteye üye olalı 2.5 sene olmuştur ama arazi aracımı alalı 1 hafta oldu artık bende aranızdayım tabi kabulederseniz :)
  13. eraylive

discovery 2 kullanımı hakkında yardım lütfen

Ynt: discovery 2 kullanımı hakkında yardım lütfen kürşatbey sanırım ben yanlış yazmışım sadece 3. silindirde problem var demişti onunda gazdan dolayı olabileceğini söyledi bugün maslak atatürk sanayiye benim aracın gazına baktırmaya gittim 3. silindire gaz yolayan selonoid arızalıymış onu...
  14. eraylive

Ynt: discovery 2 kullanımı hakkında yardım lütfen aracı alalı 4 gün oluyor kürşatbey alırken bakırköyde veli efendinin karşısında özelbir land servisi vardı oraya gidip eksğertiz yaptırttım araçta sadece 3 silindirde problem olduğunu onunda lpg kullanıldığından olabileceğini eksoz...
  15. eraylive

Ynt: discovery 2 kullanımı hakkında yardım lütfen kürşatbey benim birde şanzımana baktırmam lazım galiba gaza basınca atik olarak kalkmıyor yavaş yavaş hızlanıyor 4.000 motor bir araba 14 dizel araç gibi acaba bir sorun olabilirmi ?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri