dr.hunter kullanıcısının son içeriği

1. dr.hunter

Volkswagen 2015 Model,kisa Şasİ, T6 Kasa Transporter Aracin Camper’a Dönüşüm Macerasi

Konuyu dağıtmak istemem ama bir sorum olacak.Acaba 4motion bir caravelle alıp portal aks uygulayabilirmiyiz.seikel diye bir firma transporter ve caravelle için yapıyordu.TÜV de sıkıntı olurmu.Ayrıca gümrükte parça sıkıntı yaşarmı gibi sorular da geliyor insanın aklına.Bir soru dedim ama fazla...
  2. dr.hunter

Hayalimdeki Karavan'a Ilk Adım .

Kolay gelsin..Merakla takipteyim..
  3. dr.hunter

Mercedes Sprinter 413cdi Karavanımı Yapmaya Başlıyorum

tekrar kolay gelsin..
  4. dr.hunter

Unimog - Karavan

Çok güzel....Eminim birçok doğa aşığının hayallerini süslüyordur....Unimog....Anlatılmaz yaşanır diyesim geldi,ne yazık ki yaşamadım...Şimdilik 4x4 sprinter hayali kuruyorum...İlerde belki unimog da olur..Tekrar tebrik ederim...
  5. dr.hunter

Unimog - Karavan

süperrrr....
  6. dr.hunter

Çekme Karavanla Anamur-Konya Gezimiz (Temmuz 2012)

Tebrikler...biraz geç oldu ama...Samimi ve sade anlatımınız için teşekkürler..Karavancılığa gönül veren arkadaşlara ışık tutacağı kesin...Selamlar..
  7. dr.hunter

Aracınız hayırlı olsun..acaba aracınız 4x4 mü...Malum sitede birkaç ilan görmüştüm düşük kilometrelerde..Acaba o araçlardan birimi diye tahmin ettim..Şimdiden kolay gelsin iyi çalışmalar..
  8. dr.hunter

Hayırlı olsun...
  9. dr.hunter

Kendi Karavanını Yapanlar; Kandıralı

Hayırlı olsun..umarım hayalleriniz gerçek olur.İlgiyle takipteyim.Bir de sorum olacak...Karavan ruhsatıyla ilgili bir gelişme varmı.Yani kendiniz yapınca plan proje onay,vs yasal işlemler kimin tarafından yapılacak.Selamlar..
  10. dr.hunter

1984 Toyota Fj40 36.000tl

güncelmi acaba
  11. dr.hunter

Mersedes Sprİnter 2014 Başinda Tescİllİ

hayırlı olsun
  12. dr.hunter

Yüksek Tavan Vito

Sayın Karaali dostum :yum: bu karavan hasreti bizi bitirecek. ama gönlüm hep 4x4 sprinter karavanda.İnşallah istediğin karavana kavuşursun.Selamlar.
  13. dr.hunter

5 Dakikada Karavan 5 Dakikada Kamyonet

cevabınız için teşekkürler yalnız şu kısmı anlayamadım(Almanya’da oturumu olmayanlar karavanı Almanya dışına çıkarmak için alabiliyorlar. yani ben yeşil pasaportum la Almanyaya karavan fuarına gitsem oradan bir karavan alabilecek miyim...ya da farklı bir yol mu izlemem gerekiyor.teşekkürler.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR