dincer59 kullanıcısının son içeriği

1. dincer59

2012-2017 D’max Lastik Seçimi.

Merhaba arkadaşlar; 2012 MK4 D’max için, araç get ve makas küpesi ile 2-3 santim yükseltildiğinde davlunbazlsra sığabilecek maksimum lastik ölçüsü ile ilgili daha önce tecrübe eden arkadaşlardan bilgi alabilir miyim? orjinal lastik ölçüsü 255/65/17 olmalı, dediğim hafif yükseltmeyle 265/65/17...
  2. dincer59

Tüv De Araç Yükseltme Yüzünden Kalan Araçlar

Sanırım yeni bir konu ancak muayene yaptırılan istasyonla mı alakalı genel olarak tüvün yeni takıntısı mı anlayamadım. Kokusu çıkar yakında bekleyip göreceğiz bakalım.
  3. dincer59

Tüv De Araç Yükseltme Yüzünden Kalan Araçlar

merhabalar arkadaşlar Facebookta bir paylaşımda Tüvtürk te araç yükseltmenin artık ağır kusur sayıldığı, muayeneden bırakıldığıyla ilgili bir paylaşım gördüm. Takozla, kitle veya SOA ( Spring over Axle) yöntemiyle yükseltilen araçlar için bu durum geçerli midir? Başına gelen oldu mu...
  4. dincer59

86 Model M1g Ruhsatlı Araca Çeki Demiri Sorunu

Sayın srtmin 3 sene sonra konuyu hortlatayım. Konuyla ilgili ne yaptığınızı nasıl bir yol izlediğinizi, bir sonuca ulaşıp ulaşmadığınızı belirtmemişsiniz. Varsa deneyimleriniz sonucunu bizimle paylaşabilir misiniz? Aynı soru su aralar kafamda dolaşıyor. Çeki demiri olmayan bir BJ60 a nasıl...
  5. dincer59

Defender yükseltme

Ynt: Defender yükseltme Derya bey su aracın fotolarıı ne zaman göreceğiz yeni lastiklerle falan merakta bırakmayın artık.
  6. dincer59

Renk Konusunda Acil Yardım

Turuncu, olmazsa sarı, olmazsa kırmızı (üç kuruş fazla olabilir), oda olmazsa beyaz dahada başka renk düşünmüyorum müstakbel Defenderım için ;)
  7. dincer59

Defender' a Uygun Jant Bulunmuştur

Ynt: Defender' a Uygun Jant Bulunmuştur Şiddetle takip.
  8. dincer59

Otomatik Vites Defender

Ynt: Otomatik Vites Defender Şahsen Defender'a otomatik vitesin gereksiz olduğu kanaatindeyim. Ben özel aracımda otomatik vites kullanıyorum çokta memnunum getirileri götürülerinden bence fazla ama benim defenderlarıo sevmem ve almayı istememdeki sebeplerden biride manuel vitesli araçlara...
  9. dincer59

Profil Resmi Yüklerken Karşılaşılan Sorunlar

Ynt: Profil Resmi Yüklerken Karşılaşılan Sorunlar Merhabalarf bu profil resmindeki x muhabbeti bendede var. Resim cıkmıyor mesajlarımda ve kimlik bilgisi kısmında da resim yerine x işareti görüyorum. Problemi giderebilirseniz sevinirim. Saygılar.
  10. dincer59

Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu

Ynt: Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu Merhaba arkadaslar; İsmim Dinçer, 31 yasındayım, bi havayolu şirketinde kabin görevlisi olarak çalışıyorum. İşim gereği İstanbulda ikamet ediyorum ama aslen Tekirdağ'lıyım. Gönlümüz hep oralarda anlayacağınız. Son zamanda bende bi motor sevdası...
  11. dincer59

Satılık Defender Arayanlar Buraya

Ynt: Satılık Defender Arayanlar Buraya Ahhhhh ahhhhh ne ölüsü ne dirisi beyler. Herşey maddiyat maddiyat şu evi almış olmasam yada borcunu bitirmiş olsam ben bu aracı affedermiyim daha Serhat bey almadan önce satılıkken bile takibimdeydi bu araç satıldı diye üzülmüştüm. Buyrun yine satılık ve...
  12. dincer59

250 cc altı motorlarda ötv %8 e düştü hayırlı olsun.

Evet arkadaslar benim gibi bu yaz motor almayı planlayan arkadaslara müjde. Bakanlar kurulu kararıyla silindir hacmi 250 cc ve altında olan motorlarda ötv %22 den, %8 e düşürüldü. Markalarda internet sitelerinde yeni fiyatları duyurmaya başlamışlar bazı örnekler: honda cbf150: 3765 tl. yamaha...
  13. dincer59

DEFENDER 110"a 3000cc Nissan BD30 Montajı

Ynt: DEFENDER 110"a 3000cc Nissan BD30 Montajı Şiddetle takip...
  14. dincer59

Maxi Scooter için kask ve koruma ekipmanı

Ynt: Maxi Scooter için kask ve koruma ekipmanı Tevfik bey verdiğiniz bilgiler için teşeşkkürler. Dediğiniz kask marka ve modelini biraz araştırdım genel kanı olumlu yönde sadece biraz buğudan şikayet var herhalde başkada bi sorun var diyene pek rastlamadım. Kask dışında bi mont garanti alınacak...
  15. dincer59

Maxi Scooter için kask ve koruma ekipmanı

Arkadaslar merhaba artık bir maxi scooter alma niyetindeyim. Tecrübeli arkadaslardan hangi motor sorusundan ziyade ne çeşit bir kask ve koruma ekipmanı kullanmalıyım sorusuna cevaplar almayı istemekteyim. Malum bu motorların son hızları 130 - 140 km civarında. Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR