deserteagle kullanıcısının son içeriği

1. deserteagle

Katlanır Filtre Kahve Damlatıcı - Kullanan, Kendi Yapan Var Mı?

Selam herkese, Instagram'da birilerinde paslanmaz telden ürünleri görünce konuyu kurcalamaya başladım ve burada sorayım dedim. Tek parça paslanmaz çelik telden yapılmış ve katlanır filtre kahve damlatıcı gördüm. Bunun benzeri ama çok parça telden yapılmış olanına da denk geldim. Biraz daha...
  2. deserteagle

Bu Bıçak Nasıl?

- çift göndermişim -
  3. deserteagle

Bu Bıçak Nasıl?

Aslında zamanında bir çakıma yaptığım G10 (Türkiye'de bu malzeme satıcısında "epoksi" diye geçiyor.) bu bıçağa gidermiş hani. Bu malzeme anladığım kadarıyla epoksi (adından da belli ya) ve fiberglas dokuma kompoziti. Bkz: Değiştokuş Etkinliği - Bıçağım Bitti....
  4. deserteagle

Solar Powerbank

EBAY'dekinin 5 voltluk USB çıkışı var. Hatta USB'si iki adetmiş. Çıkışta DC DC dönüştürücü olduğu kanısındayım. Zaten hücrelerini de yanlış saymıyorsam 20 tane gibi görünüyor. Bu da dönüştürücü öncesi paneller 10V üretiyor anlamına gelir. Gittigidiyor'dakinde dönüştürücü yok. 48 tane hücre 24V...
  5. deserteagle

Solar Powerbank

10.000mAH'lık pili doldurmaya değil de 2000-2500'lük bir kapasiteyi güneş ile doldurmayı hedeflemeniz daha gerçekçi olur. basit, tek 18650 pil içeren bu boydaki bir powerbank'i doldursanız da bu ortalama bir cep telefonunu bir kereye yakın şarj edecektir. Böyle ufak bir power bank ve usb...
  6. deserteagle

Solar Powerbank

Herkese selam, Öncelikle konuyu teknik olarak hazmetmek için biraz beyin jimlastiği yapayım: 10.000mAH batarya -> 10AH batarya demek. yani 10 saat boyunca beslemek sizin için süre olarak sıkıntı değilse bataryaları 1A ile besleseniz dolabilir. Tabi gerçekte biraz daha fazla ama hadi teknik...
  7. deserteagle

Çakı ve Bıçak Seçimi

(iki kere gönderilmiş- 2.yi sildim)
  8. deserteagle

Çakı ve Bıçak Seçimi

Soytürk ustanın TV haberinin videosuyla biraz ağzınızı sulandırayım. Soytürk'ün yaptığı ağır hizmet bıçaklarını belki zaten biliyorsunuzdur. Haberin başlığı "Zincir bozan bıçak"
  9. deserteagle

Mora Bıçakları Nerede Bulunur

Ynt: Mora Bıçakları Nerede Bulunur Sağolun, yağ vb. konuda sıkıntım yok şükür. Sadece çok kişinin söylediği, azının (yada hiçinin) tecrübe ettiği şeyleri kendim denerim. Elde çobaneşeği bir bıçak olunca fırsatı kaçırmadım.
  10. deserteagle

Mora Bıçakları Nerede Bulunur

Ynt: Mora Bıçakları Nerede Bulunur Bahco markasını satan hırdavatçılara bakın. Bauhaus'un kırmızı bıçağının renkleri turuncu ve namlusu paslanmaz olanı Bahco markasıyla satılıyor. Zaten bu saydıklarımdan başka da farkları yok. Fiyatı hatırlamıyorum ancak Bahco, Bauhaus'taki kardeşinden daha...
  11. deserteagle

Yağmurluk Seçimi

Ynt: Yağmurluk Seçimi Forumlar çağrı merkezi değildir, öyle karşında soru yanıtlamak için maaşlı üye yada istediğin yaz-bozu yapması için moderatör hazır beklemez. Sokaktaki sana mecbur olmayan insan neyse buradaki üye de odur. Forum hızlı mesaj yada çet ortamı değildir. Sorunun yanıtının...
  12. deserteagle

Bıçak Seçimi

Ynt: Bıçak Seçimi Ne kadar güzel bıçaklar da denk gelse ötekilerde de gözüm kalıyor valla. Yetmezmiş gibi kendi yaptıklarımdan da zor ayrılıyorum, kendime diye yapınca o kadar özenmiyorum çünkü...
  13. deserteagle

Bıçak Seçimi

Ynt: Bıçak Seçimi Ben konuyu hep yabancı markadan yerli üretime saptırıyorum ama kendimi durduracak değilim, paylaşayım: Bu bana 3. değiş tokuş etkinliğinde çıkmıştı. O yüzden buna dair bir fiyat bilgisi haliyle yok. Ancak diğer parametreler aşağıda. . Bıçağı yapan usta: Turgut AYDEMiR...
  14. deserteagle

Bicak bakimi ve bicak uzerindeki lekeler

Ynt: Bicak Bakimi Ve Bicak Uzerindeki Lekeler Turgut Aydemir ustanın çakılarına bakın. Bıçak sanatı forumunda paylaştığı çakıların fotoğrafları dışardan görünebilir olsa paylaşacaktım ama maalesef foruma yüklenenler dışardan görülmüyor. Haliyle raftan seri üretim bıçağı almak kadar ucuz...
  15. deserteagle

Bicak bakimi ve bicak uzerindeki lekeler

Ynt: Bicak Bakimi Ve Bicak Uzerindeki Lekeler Çok kısa sürede bunların başlaması ilginç. 20 yıldır victorinox kullanıyorum. şu anda 3-4 tane var ve bunları kollamıyorum ancak böyle bir karıncalanma (hadi adı böyle olsun) görmedim. - Akla gelen bir şey "Victorinox'u güvenilir bir yerden mi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri