Delikan kullanıcısının son içeriği

1. Delikan

Hangi Yerli Karavan Ve Neden?

Fiyatı Dm den gönderdim.
  2. Delikan

Aldığımda üzerinde bulunan 3 sistem buzdolabı kullanım tarzıma uymadığı ve yeterli performans alamadığım için 12 voltluk buzdolabı ile değiştirilmiş, 185 Watt monokristal güneş paneli takılmış ve aküleri yenilenmiş,30 amperlik şarj kontrol ünitesi ve 850 watt inverter sıfır olarak alınmış...
  3. Delikan

Herkese İyi Forumlar, İyi Gezmeler İlk sahibinden alıp 2 yıldır kullandığım Can Marka özel yapım O1 belgeli karavanımı yeni bir iş kuracağım için satmak durumundayım, malum sarı siteye ilan verip ilgili ilgisiz herkesle uğraşmak yerine forumdan araştıran ve değerini bilecek bir arkadaşın...
  4. Delikan

İnvertör İle 220 Volt Buzdolabı Kullanım Tecrübeleri

İlgilenen arkadaşlar için, 12 voltluk kompresör değişiminden sonra ,dolabın soğutması gayet tatmin edici, termostat 2. kademede iken buzluğu -17 , dolabın içi 1,2 dereceleri görüp termostat devreden çıkıyor , 1 saat içinde buzluğundaki su buz oluyor. Enerji tüketimini ölçme fırsatım olmadı...
  5. Delikan

Buzdolabı Sorunu Hakkında.

Buzdolabını söküp fotoğraflarını paylaşırsanız eminim size yardımcı olacak birileri çıkacaktır, bende elimden geldiğince eski 3 sistem buzdolabımın bakımını bu forumdaki büyüklerimden öğrenerek yapmıştım. Forumda 3 sistem buzdolapları hakkında çok detaylı paylaşımlar var ,dolabı söktükten sonra...
  6. Delikan

İş yeri Halkapınar a taşınmış ben ordan hallediyorum dönüşüm işlemini. Forum dan Emre Bey yönlendirdi derseniz yardımcı olacaklar.
  7. Delikan

Karavanınızın çekme karavan olduğunu eski yazılarınızdan gördüm, 220 Volt dolap ile 200 amper akü ve en az 380 Watt güneş paneli önerdiler, ben hem ilk alış maliyeti daha düşük hemde işletmede çektiği akım daha düşük olduğu için 220 Volt dolap alıp , tavsiye üzerine 12 volta çevirmeyi tercih...
  8. Delikan

Akülerinizin ve güneş panellerinizin kapasitelerini paylaşmanız mümkün mü acaba? Karavanınız Motokaravan sanırım.
  9. Delikan

Asterm Soğutma, sağolsun İrfan Bey çok yardımcı oldu numarası 05442091250 fiyat dolaba göre değiştiği için kendisi telefonda yardımcı olur, konusunda uzman birisi. Belki de Gezenbilir üyelerine ileride özel indirim uygular :)
  10. Delikan

Tavsiyenize ve değerli bir kaç forumdaşın tavsiyesi üzerine dün akşam yeni almış olduğum Regal 90 Lt tezgah altı buzdolabımı 12 voltluk kompresör değişimi için İzmir'de dolap imalatı da yapan bir firmaya bıraktım. Karavan firmaları için toplu olarak kompresör değişimi de yapıyorlar 10 lu...
  11. Delikan

12 Volt Kompresörlü Buzdolabı Tavsiyesi

Teşekkür ederim, umarım sizde en kısa zamanda karavanınıza kavuşup keyfini çıkarmaya başlarsınız.
  12. Delikan

12 Volt Kompresörlü Buzdolabı Tavsiyesi

Teşekkür ederim, kullanan arkadaşların olumlu dönüş yapması üzerine dün akşam yeni almış olduğum Regal 90 Lt tezgah altı buzdolabımı 12 voltluk kompresör değişimi için İzmir'de dolap imalatı da yapan bir firmaya bıraktım. Karavan firmaları için toplu olarak kompresör değişimi de yapıyorlar 10 lu...
  13. Delikan

Dün akşam yeni almış olduğum Regal 90 Lt tezgah altı buzdolabımı 12 voltluk kompresör değişimi için İzmir'de dolap imalatı da yapan bir firmaya bıraktım. Karavan firmaları için toplu olarak kompresör değişimi de yapıyorlar 10 lu paketler halinde buzdolaplarının gelip gittiğine şahit oldum. 12...
  14. Delikan

Dolap satılmıştır.
  15. Delikan

Dolap satılmıştır.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız