chala kullanıcısının son içeriği

1. chala

Navara Için Multimedya Ses Sistemleri

Yeniden herkese merhaba; Arkadaşlar 2006 model LE 4X4 Navara sahibiyim, aracımda bulunan ses sistemi sadece cd okuyabilen ve radyo çalabilen orijinal ses sistemi. Dolayısı ile mp3 veya usb okumadığı için sadece cd veya radyo dinleyebiliyorum. Piyasada satılan cihazları biraz araştırdım ama ölçü...
  2. chala

Jeep Kopter

Ynt: Jeep Kopter Bu jeepkopter gerçekten yapılmış mı; çok ilginç gerçekten. Keşke kayıtları olsa da izlesek.
  3. chala

Ankara Offroad Organizasyonu

Ynt: Ankara Offroad Organizasyonu konu ilgimi çekti, benim aracım 79 model CJ5, şu anda motor rektefiye oluyor, 2 haftaya çıkar inşallah, takip edeyim, uygun bir gezi olursa tabi ki gelirim :)
  4. chala

Piyasa Canlansn Biraz :d

Ynt: Piyasa Canlansn Biraz :d kolay gelsin, takip edelim..
  5. chala

Karakurum Dağları Ve Jeep

Ynt: Karakurum Dağları Ve Jeep Özelikle son linkteki dağyolundaki trafik yoğunluğu ve araçların hemen hemen hepsinin cj oluşu ilginç. Demek ki o bölgenin ihtiyaçlarını ancak bu araçlar karşılıyor. Aracların çoğunda cj farları yerine wrangler'larda görülen kare farlardan olması yerel tercih mi...
  6. chala

Bir 54'ü Daha Kurtardık.

Ynt: Bir 54'ü Daha Kurtardık. sizi tebrik ederim, çok titiz bir çalışma ile fabrikasından yeni çıkmış gibi bir araç yaratmışsınız. konuyu garaj bölümüne taşısanız çok fazla kişiye ulaşır ve ders olur. bizler bu tür araçları toplarken bazen maalesef çok abartıp bambaşka bir araca döndürüyoruz...
  7. chala

Takoser Ve Demir Kardeşler'den Birde Çekme Karavan

Ynt: Takoser Ve Demir Kardeşler'den Birde Çekme Karavan çalışmalar çok güzel gidiyor, merakla takip ediyorum, kolay gelsin.
  8. chala

Otomatik Şanzıman Sorunu

Ynt: Otomatik Şanzıman Sorunu gazete ve tv lerde passatla of road yapan çılgın diye bir habere rastlamadığımıza göre turbo değişimi sorunu çözmüş, konuyu da hortlattım bu arada :))
  9. chala

Cj5 Hakkında Acil Bilgi

Ynt: Cj5 Hakkında Acil Bilgi 79 model.
  10. chala

Cj5 Hakkında Acil Bilgi

Ynt: Cj5 Hakkında Acil Bilgi bende merak ettim şimdi, aracın şase numarasını verin VİN koduna bakalım, gerçekten 79 model mi, ve elektronik ateşleme var mı? o da bir göstergedir modeli ile ilgili.
  11. chala

'79 CJ 5 , Bu da bizim ailenin kötü çocuğu

Ynt: '79 Cj 5 , Bu Da Bizim Ailenin Kötü Çocuğu konuyu çok dağıtmak istemem ama, ben motor yağını değiştireceğim zaman çıkan yağın durumunu görünce, en ucuz yağdan koydurup 3 - 5 km geziyorum, sonra asıl yağı koyduruyorum. faydası oluyor mu bilmiyorum ama genellikle böyle yapıyorum, ucuz yağ...
  12. chala

Cj Kasko Ve Mtv

Ynt: Cj Kasko Ve Mtv aynen, daha dün başka bir fitma ile görüştüm, kasko olmaz 77 model araca dediler, çalıştığım şirketin bir mülkünü bugün büyük bir sigorta firmasına kiraya verdik, biraz zaman geşsin onlara yaptırabilirim, gelişme olursa paylaşacağım.
  13. chala

Cj Kasko Ve Mtv

Ynt: Cj Kasko Ve Mtv değerli arkadaşlar, aslında benim gerçek amacım mtv indirimi almak değil, aracıma kasko yaptırmak. zira gecen ay işyerimin önündeki iki ayrı kazada her iki aracında zorunlu trafik sigortası olmasına rağmen hatalı araçların kaskoları olmamasından dolayı araç sahipleri...
  14. chala

Cj Kasko Ve Mtv

Aracımı son bir ay içinde kasko yaptırmak için 5 - 6 sigorta firması ile görüştüm, 77 model aracı kasko yapmıyorlar. cj'sine kasko yaptıran veya nerede yaptıracağımızı bilen var mı ? Ayrıca mtv hesaplanırken ödenecek prim aracın kasko değerinin %5'den fazlaysa bir alt dilimden ödeme yapma...
  15. chala

Faturasız motor mağduriyeti...

Ynt: Faturasız Motor Mağduriyeti... evet.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri