BolbuzJack kullanıcısının son içeriği

1. B

Honda HR-V

Ynt: Honda HR-V İhtiyaç duymadım, birde haffte olsa orman yollarında kullanıyorum, bu tip ilaveler sorun olur bana ;)
  2. B

Istrancalar'da Off-Road ve Trekking Etapları GPS Koordinatları / Harita

Ynt: Istrancalar'da Off-Road ve Trekking Etapları GPS Koordinatları / Harita Editlememe izin vermedi :P Kalacak yerler; Demirköy'de öğretmen evi gibi bir şey gördüm, misafirhane sanırım. Demirköy Sivriler köyünde Karaboğa pansiyon var, temiz güzel bir yer. İğneada'da bir kaç tane küçük...
  3. B

Ynt: Istrancalar'da Off-Road ve Trekking Etapları GPS Koordinatları / Harita Haftasonu umarım bizlerde böyle güzel kareler çekebiliriz. :D
  4. B

Honda HR-V

Ynt: Honda HR-V Ben yaklaşık 80 bin km.dir LPG ile kullanıyorum aracımı ve her hangi bir sıkııntı yaşamadım. Bu saatten sonra motor v.s. problemi olsa yaptığım tasarruf kat kat karşılar. Kaliteli markalardan birini iyi montaj yapan bir yerde taktırırsanız sıkıntı yaşamazsınız. Sadece uzun...
  5. B

Ynt: Istrancalar'da Off-Road ve Trekking Etapları GPS Koordinatları / Harita Rahim Bey fotoğraflar çok güzel, izninizle bazılarını kaydediyorum, size ait olduğunu belirterek kullanabilirim ;) Ağaçların yapraklarını tamamen dökmesi üzücü, o sapsarı manzaraları kaçıracağız korkarım. Haftasonu...
  6. B

Honda HRV ?..

Ynt: Honda HRV ?.. Bagaj kapağı yukarı doğru açılıyor, stepne ağırlığıyla nasıl açarsınız bilmem, ayrıca açsanızda durur mu açık halde ;) CR-V ve Rav4'de bagaj kapağı yana açılıyor. Tavana bir lastik taşıyıcı koydurabilirsiniz. Ya da lastik basınç sensörleri ile RunOnFlat lastik kullanıp...
  7. B

Ynt: Istrancalar'da Off-Road ve Trekking Etapları GPS Koordinatları / Harita Sivriler - Longoz arasını defalarca geçtik, hem bizimle gelecek abilerimizi gezdirmek hemde yeni rotalar keşfetmek için orda olmayı planlıyoruz. 0533 491 85 24 telefonum, 22 kasım pazar günü bölgede olabilirseniz...
  8. B

Ynt: Istrancalar'da Off-Road ve Trekking Etapları GPS Koordinatları / Harita Offf offf, nefis görüntüler ellerinize sağlık :) Bir aksilik olmazsa Demirköy Sivriler köyü ve sahil arasında ki bölgede olucaz. Baya sıkı bir off-road ekibi var gelmeyi planlayan. Umarım aksilik çıkmaz hep beraber...
  9. B

Ynt: Istrancalar'da Off-Road ve Trekking Etapları GPS Koordinatları / Harita Bugün aldığım en güzel haber, elimizden bir şey gelirse seviniriz ;) Haftaya ordayız bi aksilik olmazsa :)
  10. B

Honda HRV ?..

Ynt: Honda HRV ?.. Did you change gear box oil filter?
  11. B

Honda HR-V

Ynt: Honda HR-V Avrupa yakasında bilmiyorum malesef, o taraftaki Honda sahipleri yardımcı olurlar.
  12. B

Honda HR-V

Ynt: Honda HR-V 140 km ve üzeri hızlarda zorlanması doğal bence, öyle yüksek performanslı bir araç değil sonuçta. Ancak önceden yoktu diyorsanız aklıma motor bakımı bujiler filtreler v.s. ve şanzıman yağ-yağ filtresi geliyor. Yağ filtresinde tıkanıklık varsa güç isteyen anlarda süprizle...
  13. B

Honda HR-V

Ynt: Honda HR-V LPG var mı araçta ?
  14. B

Honda HR-V

Ynt: Honda HR-V CVT sonsuz oranlıdır, dişli yapısı yoktur değişken çaplı iki kasnak sayesinde sonsuz oran yani sonsuz vites vardır. Bu nedenle vites atması gibi bi histe yaşamazsınız araç hızlanır hızı sabitlediğinde devride sabitler, atıyorum 70 km hızla 3000 devirde gidersiniz, 100 km hıza...
  15. B

Honda HR-V

Ynt: Honda HR-V Araç otomatikse vites yok, CVT şanzıman. http://auto.howstuffworks.com/cvt2.htm Koltuk konusu için yorum yapamayacağım doğrusunu isterseniz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR