Bluerainn kullanıcısının son içeriği

1. Bluerainn

2006-2008 Grand Cherokee 3.0 Crd Yardım

Vala Çok teşekkü ederim bilgillendirme için hemen deneyeceğim. Tatlınızda hemen gönderirim :smiley:😃
  2. Bluerainn

2006-2008 Grand Cherokee 3.0 Crd Yardım

Merhaba ' Dunden beri aracim simsek isareti ile ariza veriyor odb ile baktilar sanayide emme manifoldu degisecek dediler hemen motor iviri ziviri 1500-2000 tl dediler `emme manifoldundaki emisyon kontrol kapakçıklarının kolu kırılır` boyle birsey olabilirmi acaba gaz yemiyor suanda cok ama...
  3. Bluerainn

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

Çadır bu araç üstü çadırlarda fiber olanlarda aşırı bir koku olduğuna dair bir yorum aldım kullanan var mı acaba ? Bu gıpsy prandalı olanı görüntüsü pek hoş değil ama kullanışlı fiber olanlar sıcakta aşırı koku yapıyormuş ve geçmiyormuş ?
  4. Bluerainn

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

Merhaba , yorumlarınız çok aydınlatıcı oldu okuduklarımdan çok teşekkür ederim. Çıkmacıda yırtık pırtık buldum bende olursa alıcam onun dışında bf lastık taktım su an bırde tavana açılır çadır alıcam sonra ver ellini yaylalar :)
  5. Bluerainn

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

Herkese merhaba, Mart ayından beri 2006-2007 3.0 crd arıyordum. Ekim ayında buldum ve aldım. Burada yazılan birçok kıymetli bilgi için teşekkür ederim çok aydınlatıcı oldu. Araçtan çok memnunum şimdilik. Gerçekçi yorumlar için tekarar teşekkürler. Bu arada arka bagaj perdesi arıyorum sıfır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

SON KONULAR

Geri