bayayhan kullanıcısının son içeriği

1. bayayhan

Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper 15m3 -ihsan (findikim)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper 15m3 -ihsan (findikim) takip
  2. bayayhan

Radyatörde Basınç Olmasının Nedeni Ne Olabilir ?

Ynt: Radyatörde Basınç Olmasının Nedeni Ne Olabilir ? contadan yada bloktaki kılcal bir çatlaktan kompresyon kaçağı suya karışıyor! antifiriz kullanmayın suyu komple değiştirin ! radyatör tamir tozları var suya katılan ondan kullanın yada normal musluk suyundan koyun içindeki kireç bir ihtimal...
  3. bayayhan

Caretta Karavanımla Artık Özgürüm, Çoook Başarılı Ve Gözlemlerim

Ynt: Caretta Karavanımla Artık Özgürüm, Çoook Başarılı Ve Gözlemlerim hayırlı olsun ! bu caretta off road versiyonmu yoksa sizmi modifiye ettiniz! birde toplam maliyet nedir ? tşkrler!
  4. bayayhan

RAV4'ü Garajdan Çıkaramıyorum

Ynt: Rav4'ü Garajdan Çıkaramıyorum çiftalanda isofun trail yarışını seyrederken birden aklıma bu Toyota geldi inanmassınız :) dedim eve gidince konuya bi bakayım ! ne olmuş gören eden varmı bu arabayı derken başkasıda bakmış mevzuya!
  5. bayayhan

Hayatı İdame Teknikleri

Ynt: Hayatı İdame Teknikleri facebook dan survival bushcraft turkey sayfamızdan aktivitelerimizi takip edebilirsiniz meraklılarına duyurulur!
  6. bayayhan

Benim Karavanım Sprinter 4x4 413cdi Coşkun Bahçeci

Ynt: Benim Karavanım Sprinter 4x4 413cdi Coşkun Bahçeci hayırlı olsun güzel olmuş ! keyifli seyahatler :)
  7. bayayhan

Unimog - Karavan

Ynt: Unimog - Karavan hayırlı olsun İsrafil gardaş ,keyifli kamplar dilerim :) haa bu arada kamp fotosu ve videosuda isteriz bu konunun altında ;)
  8. bayayhan

İnsan Günde Kaç Km.Yürüyebilir.?

Ynt: İnsan Günde Kaç Km.yürüyebilir.? ultra maratonlarda 200 km yol yapan lar var bir günde , ben şahsen 40 kmleri gördüm hatta askerde 70 kmye yakın yürümek zorunda kalmıştım ,bir arkadaşım var bıraksan 250 kmde yürür 24 saat hesabına göre.
  9. bayayhan

Amerikan Versiyonu Buggy Yapımı

Ynt: Amerikan Versiyonu Buggy Yapımı evet unimog diff bulursanız hiç kasmayın onu takın . ;)
  10. bayayhan

İstanbulda Hangi Jeep Özel Servisini Önerirsiniz? Neden?

Ynt: İstanbulda Hangi Jeep Özel Servisini Önerirsiniz? Neden? yaww.. ne özeli aleni yazın herkez görsün bu çakalları, bostancıda sanayide sacettin usta var jeep ci, herkez tavsiye ediyor , birde onu deneyin :)
  11. bayayhan

Grand Cherokee 2.7 CRD Motor Lambası

Ynt: Grand Cherokee 2.7 Crd Motor Lambası selenoid valf sensörlerine maf sensörüne ve turbo ayarlarına bakınız , hava yağ ve mazot filtresinin temiz olduğundan emin olunuz.
  12. bayayhan

Grand Cherokee 2.7 CRD Motor Lambası

Ynt: Grand Cherokee 2.7 Crd Motor Lambası sensör arızasıdır o maf sensörüne falan baksınlar ve filtreleri kontrol edin.
  13. bayayhan

2004 Grand Cherokee 2.7 CRD - WJ 'de Direksiyon Sorunu

Ynt: 2004 Grand Cherokee 2.7 Crd - Wj 'de Direksiyon Sorunu orijinal değilmiymiş parçalar, ismi ne bu firmanın bilelim >:(
  14. bayayhan

2004 Grand Cherokee 2.7 CRD - WJ 'de Direksiyon Sorunu

Ynt: 2004 Grand Cherokee 2.7 Crd - Wj 'de Direksiyon Sorunu track bar ve direksiyon amortisörünü gösteriniz , muhtemelen direksiyon amortisörü.
  15. bayayhan

2004 Grand Cherokee Overland, 2.7 CRD Yağ Basınç Göstergesi

Ynt: 2004 Grand Cherokee Overland, 2.7 Crd Yağ Basınç Göstergesi no problem , araç çalışırken yani yükte ilerlerken basınç düşüyorsa o zaman sorun vardır , rölantide dururken basınç göstergesinin aşşada olması bir problem değildir bu modellerde .

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Kayıtlı Üye Sayımız
172,133
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

SON KONULAR

Geri