balum kullanıcısının son içeriği

1. balum

Nissan Patrol ZD30 Motor Sorunları

Ynt: Nissan Patrol ZD30 Motor Sorunları Çok teşekkürler. Fotoğraflara ağzım açık baktım, hele birde kendi emeğiniz olduğunu okuyunca fotoların lezzeti bir kat daha arttı.Yeni sorular geldi... Kabinde basınç saatini nereye koydunuz? intercoloorda değişiklik varmı? Eksozu hazır mı aldınız?
  2. balum

Nissan Patrol ZD30 Motor Sorunları

Ynt: Nissan Patrol ZD30 Motor Sorunları madmarcus bunları yapan birini görmek sevindirici... Yapılanların fotoğrafları ile birlikte, nerede yapıldığı, kullanılan malzemelerin nerden temiğn edildiği, montaj aşamaları gibi başka detaylar verebilirseniz harika olur. Bu sayede potansiyel olarak...
  3. balum

Desülfatör Kullanan ya da Yapan Var mı?

Ynt: Desülfatör Kullanan ya da Yapan Var mı? Lazer yazıcı ile normal çıktı alıyorsunuz. Sonra ütü ile bakır plakaya transfer yapılıyor. Bu arada gelişmeleri aktaramadım. İlk fırsatta yazacağım.
  4. balum

2011 Yılının En İyilerini Seçiyoruz Sonuçları...!

Ynt: 2011 Yılının En İyilerini Seçiyoruz Sonuçları...! Hiç fotoğraf yok mu? ;)
  5. balum

Ynt: Desülfatör Kullanan ya da Yapan Var mı? Ebay den aldığım toner transfer kağıdı. Aslında etiketlerin arkasındaki parlak kağıttan bir farkı yok.
  6. balum

Ynt: Desülfatör Kullanan ya da Yapan Var mı? Merhaba, Serdar Bey görüntü çok faydalı oldu, teşekkürler. Pcb yi hazırladım, akşam fırsat bulur yetiştirebilirsem montajı tamamlayıp deneyeceğim.
  7. balum

Ynt: Desülfatör Kullanan ya da Yapan Var mı? Ferhat Bey beni bağışlayın tekrar etmiş oluyorum belki ama emin olmak için pdf içinde yeralan 12v için şemada IRF9Z34 yerine IRF9530 kullanıldığında ayakların değiştirilmesine gerek yok diye anlıyorum. Doğru mudur? 9530 un ayakları nette bulduğum...
  8. balum

Ynt: Desülfatör Kullanan ya da Yapan Var mı? Ferhat Bey merhaba, Zeneri Korhan beyin devresindeki aşağıdaki şekilde mi yerleştirmem gerekli? Konuyu baştan sona tekrar tekrar okuyorum. Tereddüt ettiğim kısımlar oldu: Bu değerlerin yakınından bile geçmiyorum normal kullanımda... Ekte Home...
  9. balum

Ynt: Desülfatör Kullanan ya da Yapan Var mı? Ferhat Bey merhaba, iki farklı hızlı diyot ile denedim. Son kapasitörü 6800 uF, 4700 uF ve 2x47 uF ile denedim. Korhan beyin devresindeki tepe voltajı ölçümü için kullandığı ekleme ile gördüğüm en yüksek voltaj 16,30v oldu. videoda göründüğü gibi...
  10. balum

Nissan Terrano II Hakkında Herşey

Ynt: Nissan Terrano II Hakkında Herşey Patrol da da aynı motor Zd30 kullanılıyor ve arıza lambası yanmıyor. Crd versiyonunda durum nedir bilmiyorum.
  11. balum

Ynt: Desülfatör Kullanan ya da Yapan Var mı? Yeni bir deneme daha yaptım. Ama voltaj beklenen seviyede değil.Ancak bobinlerde vınlama sesi var. İşe yarıyormu anlayamadım. http://www.youtube.com/watch?v=HgRfasWpYTg
  12. balum

30x9.50 R15 M/T off road arazi lastikleri ve jantı

Ynt: 30x9.50 R15 M/T off road arazi lastikleri ve jantı 450 TL demek istediniz herhalde?
  13. balum

Ynt: Desülfatör Kullanan ya da Yapan Var mı? Serdar Bey, Benim bilgisayarda sorun olabilir düşüncesiyle başka makinelerde de denedim ama yinede pdf dosyasını açamadım tekrar gönderebilirmisiniz.
  14. balum

Ynt: Desülfatör Kullanan ya da Yapan Var mı? :o :-X Ferhat Bey aslında desülfatördende sonra bir şekilde kullanabileceğimi bilsem onuda alırdım ama benim için ölü yatırım olur.
  15. balum

Ynt: Desülfatör Kullanan ya da Yapan Var mı? Serdar Bey, ilginiz için teşekkür ederim :) 2. sayfadaki resimleri kasdediyorsanız onlara defalarca bakmış, pcb nin keşke alttan bir görüntüsü olsa diye düşünmüştüm zamanında... Sargı konusunda ise gaza geldim ve şu aleti aldım...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri