ayazarslan kullanıcısının son içeriği

1. A

Tosbiq Karavan Alan Kullanan Inceleyen Var Mı Görüşler?

Hayırlısı olsun, umarım memnun kalırsınız. Akü konusu bencede NK ile kıyasladığımda artı. Yasaklar nedeniyle gezemedim önümüzdeki hafta sonu gidicem kısmetse. Malzeme, yalıtım ve işçilik kalitesi çok önemli, tatil diye çıktığımız yolculukta sürekli sorunları ile uğraşmak istemeyiz.. Şu an...
  2. A

Değerli gorusleriniz icin tesekkurler.. Yakin zamanda Tosbiq fabrika ziyareti planliyorum eger satin alanlar ile de gorusebilirsem sizlerle de deneyimlerini paylasirim
  3. A

Hakli olabilirsiniz belki daha kotu ama belki de gercekten iyi henuz yeterli kullanici yorumu yok.. az sayida da olsa su an satin alan var biz de onlarin yorumlarini merak ediyoruz.
  4. A

Merhaba Dostlar, Bir süredir çekme karavan arayışına girdim. Aslında gözüm ithal karavanlarda ama önce bu işi deneyimlemek istiyorum. Sonra ciddi yatırımlar yapıp seversem ithal almayı düşünüyorum.. Bu sebeple giriş seviyesi seçeneklerde Tosbiq karavan dikkatimi çekti. Ancak satın alanlar...
  5. A

Sizce Hangi Karavan Bana Uygun ?

Merhaba ; Forumda bir süredir geziyorum bir miktar tecrübe sahibi oldum. Ancak belki aynı soruları kendimce tekrar sormak istedim. BMW 1,16D 1.5 motor dizel 116 Beygir 270 Tork arkadan itişli aracım var. Sene içerisinde çekme karavan almayı planlıyorum .. Bu tip bir araç ile sizce max. kaç...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri