atoprakdeviren kullanıcısının son içeriği

1. atoprakdeviren

Vw Amarok Dsg Sanziman Ve Lsd Kilit Hakkinda

Merhaba; Daha önce Amarok 2012 manuel Tdİ motor 163 ps olanlardan 4*4 kilitli araç kullandim araci kilide aldigim zaman 1. Viteste kalkargen gücü ve 4*4 kilide gectigini klang diye tok bir kalkisla hissedebiliyordum. Bu gün 2013 dsg sanziman bir arac teat ettim BTDİ kilide alip d de kalkista o...
  2. atoprakdeviren

Jimny Arka Koltuklari Nasil Sokebilirim ?

Ynt: Jimny Arka Koltuklari Nasil Sokebilirim ? Alt tarafi onden kaldiriyorum fakat sirt kismi ile birlestigi noktadan ayrilmiyor
  3. atoprakdeviren

Jimny Arka Koltuklari Nasil Sokebilirim ?

Arkadaslar jimny arka koltullarini soken varmi ? Nasil sokebilirim ?
  4. atoprakdeviren

Sahibinden Cj 5 1975 Model A Dan Z Ye Herşeyi İle Özel

Arkadaşlar merhaba; Gerçekten özel bir araç Aydında bir müşterimin arabası Oğlu çok hevesle toplatmış fakat altında model araba olunca bu aracın hakkını veremediği için Babası aracı satılığa çıkarmış bende amorok olmasa kesin alırım ilgilenen arkadaşlarımız olabilir diye sayfa açmak istedim...
  5. atoprakdeviren

Haydi İzmir Bahar Geldi. Bu Güzelliği Paylaşalım.

Ynt: Haydi İzmir Bahar Geldi. Bu Güzelliği Paylaşalım. Super hasan gule fule kullan yeni aracini. Ben defendercilarla ciktiktan sonra dusteri sattim valla :) Gittigimiz yerlere yuru desen turumem valla ve landcilarin paran varsa land rover paran yoksa game over lafinin ne anlama geldigini...
  6. atoprakdeviren

Haydi İzmir Bahar Geldi. Bu Güzelliği Paylaşalım.

Ynt: Haydi İzmir Bahar Geldi. Bu Güzelliği Paylaşalım. BEn varım BEn Varım Bende BUrdayım . Arkadaşlar BEnde sizlerle aynı fikirdeyim iyi bir organizasyon yapalım bende katılırım 4-5 Mayıs Sınavım var onun dışında müsaitim. Yeni aracım Amarok Daha test etme fırsatım olmadı bahaneyle Amorokuda...
  7. atoprakdeviren

DAcia Duster Avcılık için köpek taşıma aparatı

Ynt: DAcia Duster Avcılık için köpek taşıma aparatı Aracimda orjinal ceki demiri takili ve ruhsata islettim 05322109343 telefon numaram bana cagri birakirsaniz gorusmek isterim
  8. atoprakdeviren

Ynt: DAcia Duster Avcılık için köpek taşıma aparatı Kaner Bey merhaba benimde boyle nor urune acil ihtiyacim var nail yaptirbilirim
  9. atoprakdeviren

Ynt: DAcia Duster Avcılık için köpek taşıma aparatı Kaner bey merhaba. Bunu aracimiza nasil yaptirabiliriz detay varmi bide maliyeti ne kadar?
  10. atoprakdeviren

30-12-2012 İzmir Urla Off Road Etkinlik

Ynt: 30-12-2012 İzmir Urla Off Road Etkinlik İnanin bende arkadaslarin cogu ile ilk defa tanisacagim amacimiz tanismak ve bir arada araclarimizi denemek arac olarak 4 adet lr defender 110 1 adet discovery 1 tane nacizane benim Duster im olacak parkur banada supriz olacak arkadaslar gelmek...
  11. atoprakdeviren

Ynt: 30-12-2012 İzmir Urla Off Road Etkinlik Gezi off road bir gezi olacak 2.sanayide Yildiz Oto Serkan arkadasimiz varLand Rover Defender110 kullanicisi bildikleri guzel bir parkur da gezimizi gerceklestirecegmizi soyluyorlar. Arada sanirim mangalda yakilir ihtiyatli gelmekte fayda...
  12. atoprakdeviren

Arkadaşlar MErhaba; 2012 yi uğurlamaya doymuyoruz :) Bu pazar 30-12-2012 de saat 09:30 da Urla iskelede buluşup Dağları arşınlayalım diyoruz. Katılmak isteyenler ile irtibata geçebiliriz Telefon Numaram 05322109343
  13. atoprakdeviren

Dacia Duster Sahipleri Listesi

Ynt: Dacia Duster Sahipleri Listesi 1.ümiterkan (Dacia Duster 4x4 1.5 dCi 110hp ABS EBD ESP ASR 4AIRBAG)-RİZE 2.kahraman1520 ( Dacia Duster Laureatte 4x4 1.5 dcı 110 hp - Beyaz) ADANA 3.akirafes (Duster Duster Laureatte 4x2 1.5 dCi)-İSTANBUL 4.serkanefe (Dacia Duster 4x4 1.5 dCi 110hp, ABS ASR...
  14. atoprakdeviren

Aydın'da OffRoad

Ynt: Aydın'da OffRoad Pazar gunu urlada yeni yapian bir parkurda araclarimizi deneyecegiz etkinlik bolumunde basligi yarin acicm tkip edevilirsiniz bilikte olmaktan mutluluk duyariZ
  15. atoprakdeviren

Aydın'da OffRoad

Ynt: Aydın'da OffRoad Aydın Bize yakın iyi bir organizasyon olursa izmirden bizde katılırız

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri