atijeep kullanıcısının son içeriği

1. atijeep

Cherokee teyp duruyorsa 5443076554

Cherokee teyp duruyorsa 5443076554
  2. atijeep

Warn Vinç ve Yedek Parçaları Bulunur

Ynt: Warn Vinç ve Yedek Parçaları Bulunur yanlış yazmıyorsam ingilterede bechmach diye bir şirket var landrover bölümündeki arkadaşlar yardım edeceklerdir resimleri oradan bula bilirsiniz.
  3. atijeep

CJ Şanzıman Tipleri

Ynt: CJ Şanzıman Tipleri aytunç bey 1976 modelden 1979 model cj lerin hepsinde fabrikasyon olarak T 150 sanzuman cıkar fotosunu çektiğiniz sanzuman ve arabanızdaki sanzumanda budur 1972 senesinde 1976 senesine kadarda T 14 sanzuman cıkar j serisi jeeplerde T 15 diye yine 3 ileri bir sanzuman...
  4. atijeep

CJ Şanzıman Tipleri

Ynt: CJ Şanzıman Tipleri 1977 model cj de t 150 ana sanzuman ve dana 20 arazi sanzuman vardır fısa diye 1 sanzuman markası ve modeli yok.
  5. atijeep

Wrangler Şanzıman Arıyorum

Ynt: Wrangler Şanzıman Arıyorum selamlar arkadaşım bende var tel no 212 276 92 95 jeepci ati
  6. atijeep

Grand Cherokee ZJ 5.2 ; Kalkıştaki Ses

Ynt: Grand Cherokee ZJ 5.2 ; Kalkıştaki Ses kaan bey aracınızda ki sanzumanda 2wd seçeneği varsa sanzumanda viskoz yoktur aracın sesini başka bir yerde aramak lazım kalkışlarda ses duyuyorsanız veya gaz kestiğinizde geliyorsa gine araziden kaynaklanan zincir veya burçlardan dogan bir ses...
  7. atijeep

Grand Cherokee ZJ 5.2 ; Kalkıştaki Ses

Ynt: Grand Cherokee ZJ 5.2 ; Kalkıştaki Ses kaan bey grand ın kronik problemi arazi sanzuman ın içerisindeki viskos dediğimiz bir parça problem yaratıyor eyer dönüşlerde daha fazla düyüyorsanız arazi sanzuman a bakılması gerekir fakat yolda bırakma veya kırılma gibi bir derdi yok veya daha...
  8. atijeep

Manuel Vitesten Otomatiğe Dönüşüm Mümkün mü?

Ynt: Manuel Vitesten Otomatiğe Dönüşüm Mümkün mü? aracı otomatik sanzumana çevireceginize ayna mahruti dişlilerinin oranlarını düşürürseniz vites değiştirme probleminiz ortadan kalkar fakat son süratiniz azalır 100/15 100/20 arası ayna mahruti seçenegi yoksa diferansiyelde değiştirilir.kolay...
  9. atijeep

Warn Vinç ve Yedek Parçaları Bulunur

Ynt: Warn Vinç ve Yedek Parçaları Bulunur selamlar arkaaşım warn ve ya t max seçim size kalmış warn vinç konusunda temin mantaj ve servisinde yardım aderim fakat t max in sadece montajını yaparım servis vermiyorum yedek parçası bende yok satıcısı anıl oto ve ya kaya telefonum 212 276 92 95 her...
  10. atijeep

Grand Cherokee 93 Model 4.0lt

Ynt: Grand Cherokee 93 Model 4.0lt hayırlısı fakat anladıgım kadarıyla sanzuman balata dökmüş felaket habercisi olmak istemem ama iyi olmayan bazı beklentileriniz olsun şu an selonoidlerin temizlenmiş olmasın dan dolayı sanzuman rahatladı zaman içinde aynı problemle karşılaşa bilirsiniz...
  11. atijeep

Grand Cherokee 93 Model 4.0lt

selamlar okudugum kadarıyla yeni yagdan sonra bunlar başınıza gelmiş ustayla bir konuşşanız çıkan yagda balata tozu veya yagda fazla kirli görüntüsü varmıymış diye ondan sonra size bilgilerimi aktarabilirim.iyilikler.
  12. atijeep

CJ5 mi CJ7 mi?

Ynt: CJ5 mi CJ7 mi? hanımdan izin alacagınıza onu tatile gönderin ama uzun süreli olsun ;D
  13. atijeep

CJ5 mi CJ7 mi?

Ynt: CJ5 mi CJ7 mi? hiç basit degil basınıza gelecekleri yazayım 1 - 2adet yan sac 2- iyi bir cakacıarka taban saclarını ve davlumbazları yapacak 3-saseyi kaynak edecek bir usta usta 4 arka saftı uzatacak bir tornacı 5 el fren teli 2 adet 6 tente 7 tesisat 8 bir boyacı 9 pasta kurabiye ve...
  14. atijeep

Wrangler ; Yükseltme Kiti Montajı Sonrası Oluşabilecek Sorunlar?

Ynt: Wrangler ; Yükseltme Kiti Montajı Sonrası Oluşabilecek Sorunlar? kilidi yanlış degil eksik monta edildi telefonda konuştuğumuz gibi yan aks pulları takılmamıştı diye düşünüyorum doğrumudur formda bilgi olarak kalması için yazarsanız iyi olur.
  15. atijeep

Lastik Aranıyor 32x11,5x15

Ynt: Lastik Aranıyor 32x11,5x15 selamlar, evet lastikler duruyor ,istediğiniz zaman bakabilirsiniz

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri